Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

5 hours ago, Dule_smor said:

Auuuu krompir u trecem setu, pa sta se desilo jebeno?

Bukvalno se raspao, od polovine seta više nije ni jurio za loptama.

Rus je stvarno dobro igrao nema zamerke tome, ali Novak one lopte koje inače znaš da će da stigne kad je u top formi je prosto propuštao.

plus duple greške isto nije ih bio mali broj, i jednostavno se vidi da je umro - nije to onaj novak što misliš da može da igra pet sati. Ovakav kad bi izašao Nadalu lagano bi izgubio 3-0 u setovima.

I stvarno se ugojio ono par puta kad briše majicom glavu vidiš da ima stomak :))

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Nikada se nije dešavalo ovako, možda na početku karijere. Zato mislim da je povezano sa nekom bolešću. Izgleda da je vreme za oporavak duže od onog što sam očekivao. Nisam se osećao loše do drugog seta. Bio sam srećan da dobijem taj-brejk. Izašao sam posle medicinskog tajm-auta i mislio da sam spreman za treći set, ali imao sam goriva samo za dva, tri gema. To nije prijatno za ljude na tribinama. Žao mi je zbog toga što su ljudi videli u trećem setu, ali nije bilo moguće", dodao je Đoković, a podsetimo da je u početku karijere nekoliko puta predavao mečeve.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa ako nastavi da slusa Jecu i ostale gurue zavrsice kod mene!

hahaha

1 hour ago, Dule_smor said:

Kakva bre sad misteriozna bolest, sta kenja. Nek jede vise krtine bre!

kažu post-covid sindromi sa jedne strane, sa druge strane onaj virus što traje 7 dana!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Lucky said:

ali ceo setting tog klipa je genijalan sniman krompirom, onaj neki krevet sa ćebetom, lik čačka prste na nogama, morao sam ponovo da pogledam da se setim tog bisera 🙂

I voditeljka koje je u tom momentu bila u početnom stadijumu karijere pa je vodila te low kvizove, a sada ima svoju "autorsku" emisiju i nadimak!

Link to comment
Share on other sites

Just now, togFU said:

I voditeljka koje je u tom momentu bila u početnom stadijumu karijere pa je vodila te low kvizove, a sada ima svoju "autorsku" emisiju i nadimak!

put do zvezda posut je trnjem!

i drugi inspirativni citati sa zidova, šolja za kafu ili ramova ekrana monitora!

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...