Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

2 hours ago, leisure said:

Neverovatne greske je pravio. Djoko smash 2.0

bukvalno nek ode na godinu dana i ne vraća se dok se ne presabere. jesu ga sjebali sa ovim kovidom (ili sam sebe, up for discussion) ali i on se nije baš vratio u vinklu sam sa sobom.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Đoković je rekao da je problem u meču bio fizičke prirode.

"Verovao sam da mogu da se vratim i da pobedim na ovom meču. Ostao sam ne terenu, iako mi nije išlo na ruku kako sam se osećao. Nisam se osećao dobro fizički. Tu je bio problem. Nisam se osećao dobro pri kraju meča. Moraću da popričam sa timom o tome. Nastaviću da dižem formu kako bih se spremio za Rolan Garos",objasnio je Novak.

Đoković je čestitao Špancu na velikoj pobedi.

"Čestitam Alehandru, bio je bolji igrač. Našao je bolji ritam. Znao sam da će biti težak meč i velika bitka i tako je i bilo. Nažalost, ja sam izgubio i nedelja je za mene završena. Ostaću optimističan i spremaću se Rolan Garos, gde hoću da igram najbolji tenis".

Nije krio da je razočaran posle poraza.

"Naravno da sam razočaran, niko ne voli da gubi, mi smo profesionalni sportisti. To je ono što radimo, takmičimo se jedni protiv drugih", zaključio je Novak.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne sumnjam, da je Nole u  dobroj fizickoj formi, ali nije igrao od AO. Tako da su ga svakako poremetili, sto se vidi iz poslednje igre. Prevazici ce on ovo, nije ni prvi ni poslednji put. Mislim da mu vise nije vazno da bude prvi na listi, nego da osvoji jos koji grand slam.

Ne bih se bunio ni da Laslo Djere osvoji Monte Carlo Masters. 😛

Edited by drndara
  • Like +1 1

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lucky said:

bukvalno nek ode na godinu dana i ne vraća se dok se ne presabere. jesu ga sjebali sa ovim kovidom (ili sam sebe, up for discussion) ali i on se nije baš vratio u vinklu sam sa sobom.

Mislim da je ovakva igra manje-vise normalna posle tolike pauze. Sledi mu Beograd, Rim i Madrid, pa zatim uvodna kola RG-a. Imace dosta vremena da se razigra i konsoliduje psihicki i fizicki. Svakako bi bilo bolje da je malo duze ostao na turniru, ali jbg.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, leisure said:

Mislim da je ovakva igra manje-vise normalna posle tolike pauze. Sledi mu Beograd, Rim i Madrid, pa zatim uvodna kola RG-a. Imace dosta vremena da se razigra i konsoliduje psihicki i fizicki. Svakako bi bilo bolje da je malo duze ostao na turniru, ali jbg.

jeste očekivano i da kažemo normalno ali je ujedno i pomalo nezgodno jer ubija moral kad gubiš od lika u prvom kolu jbg.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

mogao je lepo da ga vakciniše dok ovaj spava i da reši taj problem!

bio onaj film jedan što sam pisao da sam odgledao po sličnom principu sa nekim vakcinama koje su izboli u snu.

i prosto Đoka može da kaže onda ja nisam hteo vakcinisali su me mimo moje volje, nasilje, i dalje sam avaks piramida maja volk, a opet mogao bi da učestvuje na turnirima!

Što se sa druge strane ne može reći za RUS i Belarus:

Quote

 

Zvaničnici najvećeg teniskog turnira Vimbldona planiraju da zabrane nastup teniserima iz Rusije i Belorusije na ovogodišnjem turniru.

Kako prenosi Njujork Tajms, Vimbldon će postati prvi teniski turnir koji je ograničio nastup pojedinačnih ruskih i beloruskih sportista zbog invazije Rusije na Ukrajinu, koji podržava Belorusija.

 

sprdnja od sporta :))

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dule_smor said:

Lol izvuce se Nolo jedvas vs Lasla posle 2 taj brejka i 3 i po sata igre...

katastrofa 🙂

ali ajde, to valjda i dalje potpada pod "dizanje forme".

mislim da je danas valjda u 16h igra protiv kecmanovića.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Neptune said:

Ali ovi nazovi novinari " Gospođa Đoković se ovog puta opredelila za belu odevnu kombinaciju sa šeširom i velikim naočarama, kao i šarenim svilenim šalom. " pa nemoj me jebati druze

brate, gledali su previše Vimbldon i to je to pa je ideja da mi sad pravimo srpski vimbldon gde se i to gleda.

inače, ne mogu da procenim za sada da li organizovana aktivacija ili samo zato što je poš (glede one teme šta je PR a šta nije što smo poveli na speed delu) velika većina influencera je javila da je na belgrade openu i šta su obukli i kako im je to sve kul. 

Tako da, sve se to slaže. Samo kažem, ne mogu provaliti da li su im razdelili karte za neke lože i to ili su prosto došli da bi bili viđeni.

Link to comment
Share on other sites

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale Serbia Opena, nakon što je savladao Karena Hačanova sa 2:1, po setovima 4:6, 6:1, 6:2.

11 minutes ago, Dule_smor said:

Dize formu Nolo, sutra vs Rubleva verovatno!

meni svaki meč deluje kao da će da se raspadne svakog trena, hajde možda mu je to način dizanja forme 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...