Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

Мишица ❤️
Пуно је супер немојте да сте зли. Те гликоген, те кости те Д3, па све зна (нисам могао даље да гледам). Пуно је читала.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Au pa ovo je ozbiljan preskok. Oni na Bocconiju će da traže nešto u statutu da joj uzmu šta god da je diplomirala

2 hours ago, Lucky said:

majko mila 🙂

što nije samo bila neka žena fudbalera ide tamo vozila kola letuje na sejšelima i monako i super 🙂

Mislio čovek ako joj otvori fondaciju da vodi da će se smiriti

30 minutes ago, overkind said:

Мишица ❤️
Пуно је супер немојте да сте зли. Те гликоген, те кости те Д3, па све зна (нисам могао даље да гледам). Пуно је читала.

Much science such wow

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2022 at 12:32 PM, absolute said:

Ja ne smem da uključim ton :c

znaš kako, ZAPRAVO, ako prebaciš mod razmišljanja na fazon - pa brate, ja sam zapravo onda vrh, kad vidim kakvih sve ima, onda i možeš da uključiš ton. a ako si na fazon jbt ko sve sad može da odlučuje o stvarima svojim uticajem i selebriti statusom, onda nemoj 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jadan Đoković, a mogao je jebati skoro bilo koju ženu na svetu. Izbor partnera je nerealno bitan. A možda mi to ne razumemo i njih dvoje su do jaja.

  • Like +1 1

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sting said:

Jadan Đoković, a mogao je jebati skoro bilo koju ženu na svetu. Izbor partnera je nerealno bitan. A možda mi to ne razumemo i njih dvoje su do jaja.

pa očigledno kad ovaj grli drvo i jede čia semenke maje volk, što kaže ona stara fora.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

Volim ove vesti u kojima ne piše bitan detalj - da li im ističe ugovor pa ga jednostavno neće produžiti ili ga kao raskidaju?

pa koliko vidim nisu još zvanično objavili tako da se čeka taj detalj 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Marjan Vajda, dugogodišnji trener Novaka Đokovića, više nije u timu srpskog tenisera, saznaje Sportklub.

Slovački trener nije bio sa Novakom Đokovićem od početka sezone, ali mu je pružao podršku zbog svega što se dešavalo u Australiji.

Otkako se timu srpskog tenisera priključio Goran Ivanišević, tako je smanjen broj turnira na kojima je prisutan Marjan Vajda.

Ipak, prema saznanjima Sportkluba Vajda je odlučio da napusti stručni štab Novaka Đokovića.

Ostatak tima ostaje nepromenjen – trener Goran Ivanišević, fizioterapeuti Miljan Amanović i Ulises Badio, te kondicioni trener Marko Paniki.

Slovački stručnjak više od petnaest godina bio je integralni deo Đokovićevog života, pošto su počeli da rade zajedno pre Rolan Garosa 2006. godine i otad su bili skupa, uz izuzetak jedne pauze, od aprila 2017. do aprila 2018. godine.

 

history repeating?

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...