Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

14 minutes ago, leisure said:

Tebra, nema veze sto nije rekao da nece operaciju, tako se ponasao vise od godinu i to ga je kostalo poena u GOAT trci. Nije to teorija nego jednostavne cinjenice. 

Cinjenice su i da je pokusavao po svojim verovanjima alternativnim metodama, a onda pogazio svoje principe i pristao da se operise.

 

Pritom, na osnovu cega si ti zakljucio da sam uznemiren? Jel ne sme niko da ima misljenje o Novaku? Sigurno sam odgledao vise njegovih meceva od vecine ljudi, pratim tenis vec 30 i kusur godina.Ovo je Tenis topik, pa ne vidim sta je cudno da mi ovde pricamo o razlozima sto je nas crnja Novak predao GOAT titulu Nadalu, jer mislim da je to veoma bitno i dosta zanimljivo.

Tvoje ponasanje, makar ovde na forumu, na ovom topicu, zamisli ako je Novak koji realno ima sta da izgubi, je stalozeniji u odnosu na tebe. Cak i kada kaze "Srkija mi, jebe mi se za vakcine." 

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Nauci prvo sta je ad hominem, napad na tvoje "argumente" nije napad na tebe! Sve sto si rekao je pogresno, ponavljam, tvoje projekcije nemaju veze sa necijom principijelnoscu, cak kad i taj neko najkonkretnije izjavi nesto. Za kenjanje je wc solja, a sto se tice tenisa, slabo kontas, za tebe i slicne tebi sam otac tenisa.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ponovo, ti upadas sa tvrdnjama o necijoj principijelnoscu koje su pobijene vec u prvom postu, posle juris kao macka oko sopstvenog repa, bez odgovora na konkretna pitnja, dajuci samo sopstvene projekcije necijeg ponasanja, ignorisuci konkretno ponasanje komentarisane osobe. Onda pokusavas cinjenicama, koje nemaju veze sa  tvojim projekcijama, da opravdas svoje projekcije. Eto, sve u tvom inicijalnom postu o prinicpijelosti Novaka Djokovica je pogresno. Moze li konkretnije?

  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, daniiL said:

I u cemu je problem? Probao je sto je probao, nije uspelo i operisao se. Da se ranije operisao, ne bi morao da pauzira?

Ovo je tvoj prvi genijalni post. Nisi skontao ni da Novak ne bi morao toliko dugo da pauzira samo da se odmah operisao, da ne idemo dalje u neke rasprave. 

 

dA Se NIjE opERisAo nE Bi moRaO da PauZiRa?

 

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Jel ti shavatas da se sportisti, pgotovo vrhunski, nerado se odlucuju na hirurske intervencije, pogotovo u tenisu, koji ti pomno pratis i koji ima super zajeban raspored. Na prvi bol u laktu, odmah na hirurski sto, pa ti si genije, ovo je ad hominem, upakovan u sarkazam, da se ne mucis. Po n-ti put, gde je tu neprincipijelnost, za razliku od njegovog stava o covid vakcini? 

Makar nauci da procitas post koji quote-ujes: dA Se RANIJE opERisAo nE Bi moRaO da PauZiRa?

Zato genije, smanji dozivljalj, zavrisces na teskim lekovima.

  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, daniiL said:

Na prvi bol u laktu, odmah na hirurski sto

Lol, lika dve godine boleo lakat, pa se tek onda operisao.

Neprincipijelnost je sto je odustao od alternativnog lecenja, pa je pristao da se operise.

 

11 minutes ago, daniiL said:

Makar nauci da procitas post koji quote-ujes: dA Se RANIJE opERisAo nE Bi moRaO da PauZiRa?

Da se ranije operisao ne bi morao da pauzira pola 2017. a da ostali deo odigra ispod svakog nivoa. Nije toliko tesko da se shvati.

Link to comment
Share on other sites

Mozda je potrosio sve moguce alternative, pa se odlucio na onu najekstremniju? Pogotovo u tenisu koji ti pomno pratis i koji ima bas zajeban raspored. Sigurno ga je od starta je imao isti problem, situacija sa laktom se nije pogorsavala? Da prevedem za usporene, na prvi bol, odmah na hirurski astal, inace leisure vreba na internetu. Za razliku od situacije sa corona vakcine, gde je konkretno izjavio da ga zabole za istu i sta ce raznorazni leisure-i misliti o njemu. Cak i ako projektuju kojekakve gluposti na njegov racun.

Jos uvek nisi uspeo da procitas moj odgovor na tvoju ekspertizu o Novakovoj epizodi sa povredom lakta, da ponovim: dA Se RANIJE opERisAo nE Bi moRaO da PauZiRa? Probaj ponovo, polako da procitas, pa ako ne ide, popij lek, pa probaj opet. Ako i dalje postoji problem, sazaljevam(tezak) slucaj.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Operacija nije bila ekstremna, cak lagana posle koje se takmicio nakon mesec ipo dana. 

Ne znam kako da ti kazem da shvatis, ali bespotrebna pauza od godinu i kusur je veca od pauze od mesec ipo koliku bi samo imao da se odmah operisao.

Opet gubis konce i pokusavas sa tim nekim uvredama, a ne znas da izbrojis do 15.

Link to comment
Share on other sites

Po ko zna koji put ne znas da procitas najobicniji post, nije operacija ekstremna, vec je to ekstremna opcija za resenja njegovog problema sa laktom. Opcija koju Novak nije precrtao, koliko god to tebi bilo tesko da shvatis. Operaciju nije precrtao, vakcinu jeste, sta konkretno tebi nije jasno? Nemoj ti o gubljenju, kad nisi u stanju da procitas i procesuiras jednu prosto porsirenu recenicu, dok sa druge strane imas savrsen plan kako postati najbolji teniser u istoriji.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Zbog cega je to operacija bila ekstremna opcija? 

DOKAZANO mu je resila problem i omogucila nastavak karijere ubrzo nakon nje. Alternativne 'prirodne' metode (koje je neprincipijelno napustio da bi se operisao kk tnx) su mu to vreme samo oduzele.

Ali ok, kapiram da se u tvojoj glavi to ne racuna, jer je morao da kaze glasno kako bas jako mrzi da se operise i da nikada to nece uraditi jer je melem za mazanje lakta koji mu priprema Jeca po receptu Maje Volk mnogo bolji od noza. Ej, pa makar ga to kostalo godinu i vise svog prajma.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2022 at 8:56 AM, mladenq said:

Hmm, paa bez zelje da razvlacim dalje diskusiju ulazeci u delove koje mislim da si na jedan ili drugi nacin manje ili vise trivijalizovao/banalizovao/pogresno predstavio, reci cu da su mi uglavnom prihvatljivi tvoji odgovori, s obzirom na polaznu tacku kod koje se razilazimo i zbog koje se moramo neslagati i oko velike vecine ovih drugih stvari.

Naravno, mogao si i da preskocis ove neke stvari gde sam ja najkonkretnije rekao jednu stvar a ti u zakljucku/kroz tumacenje tvrdis drugu, kao recimo da je Djokovic svestan svih afera i kriminala Vucica, a ja kazem da je tipa i petina dovoljna da vidi sa kakvim psihom ima posla, ili potenciranje na Piksiju kao neki vid licemerstva, za kojeg isto nisam mogao konkretnije da kazem da mislim da je retard zbog onog tapsanja kurveceg, itd itd.

Zakljucak - a ispravi me slobodno, kada budes u prilici, ako gresim oko predstavljanja tvog vidjenja. Tajming se tako jednostavno poklopio/slozio, Djokoviceva uloga u ovoj prici je skroz benigna, on je jednostavno sportista koji se odazvao na poziv predsednika, generalno neupucen oko mogucih implikacija takvog jednog sastanka kao i generalno neupucen oko kriminalnih aktivnosti Vucica.

Moje vidjenje: Klasicna quid quo pro situacija, Djokovicevi, kao i on sam su u nekim semama sa SNS-om, on je ovo odradio svesno, dovoljno upucen u potencijalne implikacije tako necega, i toga ko je i sta je Vucic, ne apsolutno upucen ali svakako dovoljno, jer zauzvrat dobija (ili njegovi) nesto drugo, da li je to povezano sa zemljistem o kojem se pricalo, ili da se ova malverzacija sa testovima u rekordnom roku sredi, ili mozda postoji i nesto drugo za sta i ne znamo.

Mozda on stvarno ne mirise SNS i Vucica onako za sebe, ali to da ulazi u ovakve dealove/razmene sa ovim djavolima, a da ni najmanje ne mora jer je obezbedio i sebe i narednih par pokoljenja svojim talentom i radom, ga u mojoj knjizi cini indijancem.

Uopste ne mislim da sam izvrnuo tvoje komentare na te dve stvari:

Djokovic - Nisam rekao da si napisao da bi trebalo da bude svestan svih afera vec sam napisao zasto mislim da ne moze da bude svestan ni navedenih ~20%. 

Pikseta - Nisam rekao da mislis da je njegov postupak ok jer si decidno napisao da je debilan vec da ne mislim da je uopste manje znacajan od Djokovica, sta vise da je daleko gori a da ne vidimo bilo koga da pravi dramu oko te podrske niti trazi ogradjivanje i sl.

 

Apropo zakljucka - Tako je. Covek je izjavio da nece igrati na turnirima gde se mora biti vakcinisan - spreman je da stavi sve ono cemu je stremio (GOAT) na rizik i da izgubi samo u jednoj godini vise novca nego sto ce da napravi "sa Vucicem in a lifetime", stvarno ne verujem u scenario da ce da se lize sa Vucicem ili bilo kim drugim zarad novca. Da mu je novac prioritet, ne bi cak ni morao da se vakcinise vec samo da fejkuje potvrde i da osvaja daleko vece sume od tenisa i sponzora. Pri tome mu niko ne bi mogao da zameri da izadje i kaze "jebiga nisam za to ali suvise sam radio na tome da bih sada odustao" jer bi 99.9999% ljudi to uradilo bez nekog preteranog razmisljanja a pri tome on cak nije ni anti vakser vec samo brani slobodu izbora. Covek takvih stavova i insistiranja na necemu sto misli da je ispravno bez obzira na cenu koju ce da plati se ne bruka sa takvim glupostima. Da zeli Vucicevu podrsku bio bi milijarder dok trepnes - samo zamisli koliko bi dobro naprednjacima legle njegove legalne pare i njegova reklama, mogli bi uz njega da operu koliko hoces svojih crnih... Cak i da se vakcinise ne bih promenio misljenje (sta vise nadao sam se da ce to da odradi zarad GOAT-a), jer sam uveren da to ne bi radio zarad novca vec titula. Iako nama zvuci kao ogromna suma , 1, 5 ili 10 miliona Djokovicu u zivotu ne menja apsolutno nista (pri tome sam prilicno ubedjen da su svi ti "poslovi" tu da bi familija imala sta da radi a ne zarad nekog profita) tako da ne vidim razlog da se ofira.

I to je to, ti mislis da gleda da ucari, ja mislim da je to iracionalno, nema sta vise da se kaze sto vec nije receno. 

 

  • Upvote (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, leisure said:

Zbog cega je to operacija bila ekstremna opcija? 

DOKAZANO mu je resila problem i omogucila nastavak karijere ubrzo nakon nje. Alternativne 'prirodne' metode (koje je neprincipijelno napustio da bi se operisao kk tnx) su mu to vreme samo oduzele.

Ali ok, kapiram da se u tvojoj glavi to ne racuna, jer je morao da kaze glasno kako bas jako mrzi da se operise i da nikada to nece uraditi jer je melem za mazanje lakta koji mu priprema Jeca po receptu Maje Volk mnogo bolji od noza. Ej, pa makar ga to kostalo godinu i vise svog prajma.

 

 

Jel bio principijelan kad je koristio lekove protiv bolova, kad je isao lekarima, po tebi ispada da su ga lecili samo Jeca i Pepe.Da, Novak je rekao ne medicini ili je to mozda samo tvoja glupa projekcija. Kao sto nije rekao ne medicni svojim stavom o vakcini. Zmam da je to tesko da se shvati za leisure-e po internetima, jer frust je ozbiljan problem.

 

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

"Bilo je priče o operaciji, ali ja ne verujem u njih. Rečeno mi je da postoji mogućnost da mi je predlože, ali dokle god reagujem na te antiinflamatorne lekove da će biti dobro. Ne mislim ni da je to dobro – da li neko reže i seče oruđem za operacije ili se trujem pilulama, isto mi dođe. Niti jedno spomenuto rešenje nije dobro, ali ono što je sada logičan zaključak je neka vrsta odmora", rekao je Đoković.

http://test.superzena.net/sport/wimbledon2017/nikolin-slajs.php?yyyy=2017&mm=07&dd=12&nav_id=1282161

Ovde ne primecujes otpor prema operaciji i medicini? Ili ponovo mora javno da spali medicinski fakultet da bi ispunio uslov i izjednacio se sa stavom o vakcinama?

Pritom, kaze i da nije anti-vaxer, nije protiv vakcina, bori se protiv covida na razne nacine, ali je po tebi kao da ide okolo i ponavlja 'stavljam vam muda u usta, jebale vas vakcine' 

Negde su obe situacije izmedju 0 i 1, a ti imas problem u glavi da to razumes, pa zaokruzujes onako kako odgovara tvojim stavovima.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, leisure said:

"Bilo je priče o operaciji, ali ja ne verujem u njih. Rečeno mi je da postoji mogućnost da mi je predlože, ali dokle god reagujem na te antiinflamatorne lekove da će biti dobro. Ne mislim ni da je to dobro – da li neko reže i seče oruđem za operacije ili se trujem pilulama, isto mi dođe. Niti jedno spomenuto rešenje nije dobro, ali ono što je sada logičan zaključak je neka vrsta odmora", rekao je Đoković.

http://test.superzena.net/sport/wimbledon2017/nikolin-slajs.php?yyyy=2017&mm=07&dd=12&nav_id=1282161

Ovde ne primecujes otpor prema operaciji i medicini? Ili ponovo mora javno da spali medicinski fakultet da bi ispunio uslov i izjednacio se sa stavom o vakcinama?

Pritom, kaze i da nije anti-vaxer, nije protiv vakcina, bori se protiv covida na razne nacine, ali je po tebi kao da ide okolo i ponavlja 'stavljam vam muda u usta, jebale vas vakcine' 

Negde su obe situacije izmedju 0 i 1, a ti imas problem u glavi da to razumes, pa zaokruzujes onako kako odgovara tvojim stavovima.

 

Ocigledno je da je frust jak. Sve same projekcije. Cak ni quote-ove koje kacis nisi u stanju da procesuiras. Probacu sve zivo da ne odem na operaciju, ne znaci da nece otici na istu kad sve to ne da rezultate. Otpor prema hirurskoj intervenciji nije isto sto biti protivnik hirurgije.  Nije ni cudo sto fiksiras da Novak licnim stavom o vlastitoj vakciniaciji nabija tuki svima. U glavama frustiranih vaxtarda je sve moguce, jer sve van njihovog sablona je jad i cemer, a zapravo su oni sami jad i cemer, da konacno zaokruzim.

  • Thanks (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ZOLA said:

Uopste ne mislim da sam izvrnuo tvoje komentare na te dve stvari:

Djokovic - Nisam rekao da si napisao da bi trebalo da bude svestan svih afera vec sam napisao zasto mislim da ne moze da bude svestan ni navedenih ~20%. 

Pikseta - Nisam rekao da mislis da je njegov postupak ok jer si decidno napisao da je debilan vec da ne mislim da je uopste manje znacajan od Djokovica, sta vise da je daleko gori a da ne vidimo bilo koga da pravi dramu oko te podrske niti trazi ogradjivanje i sl.

Da, to sto mislis da ne bi mogao da bude svestan ni petine si se osvrnuo u svom odgovoru na moj odgovor oko tog konkretnog pitanja, sto je ok, mislim, ne slazem se, ali ok, to je tvoj neki pogled/logika, a na ovo sto kazem da si izvrnuo je u tvom zakljucku, i ne vidim kako mogu pogresno da tumacim ovaj citat dole.

Quote

Zakljucak: Dakle, iz moje perspektive, ti smatras da je Djokovic, svestan svih afera i kriminala koji se desava, ipak odlucio da podrzi Vucica sastajuci se sa njim ali na takav nacin  da to nece uticati u bitnoj meri na bilo sta, znaci da se "ofira" bez razloga.

Doslovno kazes da iz tvoje perspektive, ti mislis da ja smatram da je Djokovic usao u to svestan svih afera i kriminala Vucka, iako prethodno ispravno rezimiras moj odgovor na to pitanje, pa mi je onda bilo cudno i nepotrebno ovo u zakljucku.

Mislim, nije ni bitno toliko, ali cisto da ne bude da izmisljam.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, daniiL said:

Ocigledno je da je frust jak. Sve same projekcije. Cak ni quote-ove koje kacis nisi u stanju da procesuiras. Probacu sve zivo da ne odem na operaciju, ne znaci da nece otici na istu kad sve to ne da rezultate. Otpor prema hirurskoj intervenciji nije isto sto biti protivnik hirurgije.  Nije ni cudo sto fiksiras da Novak licnim stavom o vlastitoj vakciniaciji nabija tuki svima. U glavama frustiranih vaxtarda je sve moguce, jer sve van njihovog sablona je jad i cemer, a zapravo su oni sami jad i cemer, da konacno zaokruzim.

I dalje nisi odmakao od ad hominem argumentacije u nedostatku nacina da razumes ono sto ti crtam.

 

Nigde nisam rekao da je Novak izjavio da nikada nece da se operise, vec da je gubio dragoceno vreme lececi se alternativnim putem, da bi se na kraju ipak operisao i tako spasao karijeru.

Nigde nisam video da je Novak rekao da je protivnik vakcina, ali je po tebi to apsolutno tacno.

 

U glavi si u sablonu nevakcinisani vs vaxtardi, Novakovi navijaci vs hejteri i sl. Ne mozes da razumes da postoji izmedju.

 

 

Moja poenta je da je Novak fejlovo da na vreme resi lakat zbog svojih alternativnih uverenja, sto ga je kostalo GS trofeja. Nije ovo stvar mog misljenja, nego jednostavna cinjenica. 

Nista nisi rekao kontra ovoj tvrdnji, vec samo ponavljas 'niKAdA nIjE rEkAO dA NeCe dA sE OpErISe!!!' 😁😁

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, mladenq said:

Da, to sto mislis da ne bi mogao da bude svestan ni petine si se osvrnuo u svom odgovoru na moj odgovor oko tog konkretnog pitanja, sto je ok, mislim, ne slazem se, ali ok, to je tvoj neki pogled/logika, a na ovo sto kazem da si izvrnuo je u tvom zakljucku, i ne vidim kako mogu pogresno da tumacim ovaj citat dole.

Doslovno kazes da iz tvoje perspektive, ti mislis da ja smatram da je Djokovic usao u to svestan svih afera i kriminala Vucka, iako prethodno ispravno rezimiras moj odgovor na to pitanje, pa mi je onda bilo cudno i nepotrebno ovo u zakljucku.

Mislim, nije ni bitno toliko, ali cisto da ne bude da izmisljam.

Pardon, kucao sam u 5-6 ujutro jbg. Editovao sam to sada u navedenih ~20%.

  • Thanks (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, leisure said:

I dalje nisi odmakao od ad hominem argumentacije u nedostatku nacina da razumes ono sto ti crtam.

 

Nigde nisam rekao da je Novak izjavio da nikada nece da se operise, vec da je gubio dragoceno vreme lececi se alternativnim putem, da bi se na kraju ipak operisao i tako spasao karijeru.

Nigde nisam video da je Novak rekao da je protivnik vakcina, ali je po tebi to apsolutno tacno.

 

U glavi si u sablonu nevakcinisani vs vaxtardi, Novakovi navijaci vs hejteri i sl. Ne mozes da razumes da postoji izmedju.

 

 

Moja poenta je da je Novak fejlovo da na vreme resi lakat zbog svojih alternativnih uverenja, sto ga je kostalo GS trofeja. Nije ovo stvar mog misljenja, nego jednostavna cinjenica. 

Nista nisi rekao kontra ovoj tvrdnji, vec samo ponavljas 'niKAdA nIjE rEkAO dA NeCe dA sE OpErISe!!!' 😁😁

 

 

 

 

Ocigledno ne kontas, ovde se napise da je spreman da rizikuje sve zbog vlastitog principa i stava o covid vakcini, pa se onda pojavi leisure sa "o kakvim principijelnosti je rec, to je covek koji odugovlacio operaciju lakta''. I sve vreme isti leisure ne shvata da to nema veze sa principijenoscu, vec samo projektuje, trigerovan Novakovim stavom o vakcini. Vec sam napisao da ga zbog toga mozes zvati budalom, indijancem, moronom, kako god, ali kad frust jaci od razuma, onda sve tesko ide.

  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Da, a ti ocekujes da obe situacije moraju imati isti intenzitet otpora prema medicini i nauci kako bi ih izjednacio, a ja kazem da je patern isti. (a i posledice su slicne)

Veganska ishrana je slican patern takodje. Kada se vratio u Novakov kamp, Vajda je dao uslov da ovaj ubaci ribu u svoju ishranu, sto je dovelo do toga da Novak vrati fizicku snagu(pre toga je imao 20 kila)

U sve 3 situacije je Novak imao/ima neke svoje principe/verovanja, 2/3 je vec pogazio. Da, nije izjavio 'nikada necu jesti meso' niti 'nikada se necu operisati', ali niko to nije ni trazio od njega. Nije izjavio nista ni o vakcinama, niti je bilo ko znao njegov status o vakcinaciji sve dokle je moralo biti obelodanjeno.

Zasto mislis da je uslov za 'Novak je pogazio svoj princip' situaciju iskljucivo ako je uradio suprotno necemu sto je javno govorio da nece uraditi? Jel mora bas javno da kaze?

Dacu ti primer Vladimira Stojkovica koji je izricito rekao 'nikada necu u Partizan' vs bilo kog random igraca koji se nikada nije izjasnjavao o tome, ali ipak presao iz Zvezde u Partizan ili obratno.(nakon sto je ceo zivot bio navijac kluba iz kojeg odlazi) U obe situacije su principi poruseni, samo je kod Stojketa to ociglednije i zvucnije.

Razumem da zbog polarizacije u svojoj glavi ne mozes da napravis razliku i da sve shvatas avax vs vax, crno vs belo, vanila vs cokolada ili sta god. 

Takodje, to sto pricam ovde o razlozima pada Novaka na drugo mesto u GOAT trci, ne znaci da ga ne cenim, gotivim, da ne navijam za njega i da mu ne zelim dobro. Pa slobodno odjebi sa tim tvojim vajbom 'leisuri sa interneta', kojim kao branis Novaka od mene lol. 

Link to comment
Share on other sites

Pa kad leisure-i sa interneta ne znaju razliku izmedju necijeg konkretnog stava i njihove projekcije o necijim stavovima. Novakov stav nije "nikad medicina", koliko god to bilo tesko random leisure-u sa interneta da prihvati. Novakov sta jeste "ne covid vakcina, makar ne igrao tenis". Prvo je projekcija, drugo je konkretan stav, nema tu sta da se tumaci. Leisure-i sa interneta izjednacavaju ova dva stava iz neznanja, frusta, cega god.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dule_smor said:

A Delbro sto se penzionisao zabole vas?

Vidis da im se bas prca za tenis. Sto ne drmnes jednu i oplevis ovih poslednjih 25 strana politicko-moralnog nadgornjavanja zalutalih u sportsku temu? Ili je "sportska"?

 

DelPo carina, gromada, talenat. Velika je steta sta su mu uradile povrede od karijere. Bila bi velika petorka da je bio zdraviji

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...