Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

Neka...ko ih jebe...ionako je prebogat...

Ako hoće tako, može...to je njihova igra svakako...

Samo da ne kenjaju opet kako su "O bože zabrinuti za javno zdravlje"....tu me već gorušica hvata...

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Читам да се Данил сморио гадно. Шта су му викали? Није се ваљда изненадио да га Ауси не воле, мукица.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2022 at 5:11 PM, Highl1 said:

upravo, i ovi nije pitanje da li je on Srbin ili je vakcinisan. Redosled je prost

1. Postoji medicinsko izuzeće i potrebna dokumentacija
2. Osoba A koja hoće da učestvuje na turniru popuni sve i preda
3. Vlasti Australije pregledaju i odobre vizu osobi A
4. Osoba A ulazi u zemlju, provodi neko vreme i biva deportovana. Ili osoba A bude zadržana na granici, poslata na sud, maltretirana 11 dana i na kraju izbačena iz zemlje jer predstavlja rizik za zemlju koja je osobi A odobrila ulazak u zemlju nakon svoje verifikacije, i to na osnovu diskrecionog prava ministra?

Da ne govorim da na dan kada nam EU i US serviraju promenu pravosudja, i nezavisne doživotne sudije, u jednoj zemlji iz te grupacije ministar poništava odluku sudija i ukida vizu osobi koja ju je dobila, a onda drugo sud bez dokaza (sudije su se pokazivale na zdravi razum ministra?) podržavaju tu odluku

u njegovom slučaju ovo jeste borba protiv nepravde. Jer je ispunio njihove propise, dobio vizu, otišao, i onda su ga držali kao klošara u zatvoru, a onda proterali na osnovu "zdravog razuma ministra". A postoji ogromna šansa da taj lik neće više biti ministar za 3 meseca 🙂 I ministar je preinačio odluku "nezavisnog" sudstva. Ako to nije borba protiv nepravde, ja ne znam šta je.

To što to nije ista nepravda koju mi možda trpimo u zemlji, to je apsolutno druga priča i zamena teza. Ako sam ja protiv nepravde u Srbiji koja se doživljava običnom narodu, to ne znači da se npr slažem protiv BLM nepravde u US, ono, zabole me kurac iskreno

I neće da fejkuje da se vakcinisao, i to razumem. Ono, protiv je, njegovo mišljenje, njegovo pravo, on ima jedna saznanja, ti i ja druga, napravi pravila takva gde kažeš, za Aus Open mora vakcina, nemoj ni da ga pustiš u zemlju i ostani dosledan. Da je ćutao i nije imao post na Insti da je dobio izuzeće, sutra bi igrao. Znači, nije on kažnjen jer nije vakcinisan, nego što je javno rekao da postoji i drugi način ulaska u zemlju i igranja. I zato je najebao, što je upravu poenta cele te nepravde. Ako si deo njihovog sistema i ćutiš, pustiće te i da si antivakser

Kako se usudjujes da koristis logiku pri obradi cinjenica na forumu?

 

P.S. Ne znam kako vas ne mrzi da crtate onima koji ne mogu da rezonuju slike, procitao sam par komentara i prvi put u zivotu potrazio block dugme na forumu 😄 Na zalost nije jasno vidljivo 😐 

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Laki namerno sklonio da bustuje content :tf: 

  • Haha (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, overkind said:

Читам да се Данил сморио гадно. Шта су му викали? Није се ваљда изненадио да га Ауси не воле, мукица.

pa kad je pominjao novaka par puta - veoma nepromišljeno 🙂 bez obzira šta mislio jasno je da je on tamo enemy of the state, znači samim tim ga ne pominješ dok si u sred turnira. mislim, lepo je to sve, ali onda ako već ideš tim putem nema šta da se smoriš kad te prozivaju 🙂

6 hours ago, Highl1 said:

Laki namerno sklonio da bustuje content :tf: 

Dean Winchester Reaction GIF

7 hours ago, ZOLA said:

P.S. Ne znam kako vas ne mrzi da crtate onima koji ne mogu da rezonuju slike, procitao sam par komentara i prvi put u zivotu potrazio block dugme na forumu 😄 Na zalost nije jasno vidljivo 😐 

nisam ja kriv što vi ne umete da se snađete u ovom vrhunskom UI/UX!

šalu na stranu, to nam je što nam je od forum softvera, ne mogu da kažem da je baš naintuitivnije, ali kad upgradeujemo, možda se i to promeni pa vam bude lakše da blokirate!

šteta je zapravo što su te blok i ignore opcije postale tako prominentno vidljive na društvenim mrežama što znači da prosto ima toliko šuma, a ovi softveri za forume ostali u periodu "pre-troll" kada ih nije bilo toliko 🙂

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, togFU said:

mora se ovo sherovati ovde, za kraj

normalno ... već su pravili ovu paralelu sa kinom negde čitah po netu, ali jbg, baš ih briga, sve za glasove, ali izgleda da im ni to neće pomoći.

Quote

 

Činjenica je da bi Novak ostao na čelu makar do polovine februara, kada se završava turnir u Roterdamu na kom je Medvedev prijavljen.

U svakom slučaju, bodovi sa prošlogodišnjeg Australijan opena, koji se igrao u februaru, brišu se tek za tri nedelje, tako da će Novak do tog momenta najverovatnije ostati na čelu.

Đoković ima 11.015 poena, dok je Medvedev drugi sa 10.125.

Aleksander Zverev je zadržao treću poziciju (7.780), a Stefanos Cicipas četvrtu.

Titula na prvom grend slemu sezone donela je pomak Rafaelu Nadalu sa šeste na petu poziciju.

Skok za jedno mesto napravio je i Mateo Beretini koji je sada šesti, dok je Andrej Rubljov pao sa pete na sedmu poziciju.

Filip Krajinović je zadržao 36. poziciju, dok je Dušan Lajović napredovao za jednu poziciju i sada je 38.

I Laslo Đere je napravio skok i to za dva mesta na 49. mesto, dok najveći skok beleži Miomir Kecmanović i to za 14 pozicija, sa 77. na 63. mesto.

ATP LISTA

1. Novak Đoković 11.015
2. Danil Medvedev 10.125
3. Aleksander Zverev 7.780
4. Stefanos Cicipas 7.170
5. Rafael Nadal 6.875
6. Mateo Beretini 5.278
7. Andrej Rubljov 4.830
8. Kasper Rud 4.065
9. Feliks Ože-Alijasim 3.923
10. Janik Siner 3.705
...........
36. Filip Krajinović 1.414
38. Dušan Lajović 1.371
49. Laslo Đere 1.156
63. Miomir Kecmanović 1.006

 

 

Link to comment
Share on other sites

И даље ми није јасно како Рус може да се смори да га запад не воли? Под којим је он каменом спавао? Није гледао Новаков Вимблдон против Федерера?

  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Neptune said:

Oće 🍆 , otiće kod Zorke na punkt na Banjici, jer Zorka sipa vakcinu u sudoper za 50e

normalno, ali onda imaš ceo onaj nivo toga da dal' je voda ili nije u vakcini on je zvanično primio vakcinu, nije više u energiji vode i vibracijama sunca piramida bosne, sve to ima svoje posledice na javnost.

Link to comment
Share on other sites

da fak 🙂

Quote

 

 Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa najboljim teniserom sveta Novakom Đokovićem u četvrtak 3. februara u 10:00 časova.

Potvrda je stigla iz kabineta predsednika Srbije, a medijima će biti omogućeno tonsko snimanje uvodnih obraćanja Vučića i Đokovića.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...