Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

13 hours ago, mladenq said:

mozda emocijama utice i na molekule loptice, i tu zapravo lezi njegova prednost nad ostalim igracima!

trebalo bi ga pitati što se onda dere s vremena na vreme na svoje u loži, to sigurno negativno utiče i na njihove emocije ali i emocije drugih ljudi te predmeta u okolini poput reketa i mrežice.

Link to comment
Share on other sites

Nažalost monfis je jutros ustao normalan 🙂

Quote

Српски тенисер Миомир Кецмановић поражен је од Француза Гаела Монфиса са 0:3 (5:7; 6:7/4:7/ 3:6) у осмини финала турнира у Мелбурну. У борби за полуфинале Монфис ће се срести са победником меча у кон се састају Карењо Буста и Беретини.

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2022 at 10:19 PM, Dule_smor said:

Nole Jedi Knight, Federer Sith Lord!

Federer i Nadal...uvek idu u paru...

Nole se plaši da primi bocu, da mu ne poremeti medihlrorijane...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Britanci odlučili: Đoković brani titulu na Vimbldonu
Odlične vesti stižu za Novaka Đokovića iz Velike Britanije.

Tamošnja Vlada donela je zakon vezana za ulazak na ostrvo, prema kojem će i nevakcinisani moći da uđu.

Od 11. februara, kada zakon stupa na snagu, nevakcinisani će moći da uđu u Veliku Britanijul što znači da će Novak Đoković moći da nastupi na Vimbldonu.

 

naravno biće fora dođe tamo pa mu na granici odjednom ukinu vizu! :))

Link to comment
Share on other sites

evo imamo neku što je nisu deportovali! :))


 

Quote

 

Lola Radivojević, srpska juniorka, nastavila je da blista na Australijan openu. Ove srede savladala je Angelu Okutoji iz Kenije sa 6:2, 6:3 za 76 minuta igre.

Srpska teniserka je od početka kontrolisala susret i nije dozvoljavala rivalki da je ozbiljnije ugrozi.

U sledećem kolu Radivojević ima najteži mogući zadatak. Naime, igraće protiv Petre Marčinko iz Hrvatske koja je trenutno prva juniorka planete. Marčinko je u trećoj rundi bila bolja od Denislave Gluškove sa 6:3, 6:1.


 

 

Balkanski derbi!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neptune said:

meanwhile, inbredima se ne dopada pomen njegovog imena

 

ma njega su uvek i zviždali, ali koncept da cela nacija zviždi nekome zbog toga što su oni sami bili u karantinu zbog covida je toliko apsurdna da nemam reči :))

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dule_smor said:

opet ste prodali sa ikonama :c

nista, sad mora Nolo da mu jebe kevu na RG

ne znam, bukvalno ni sam ne bih znao za koga da navijam ... sa jedne strane ovaj ostaje na prvom mestu, sa druge strane ovaj uzima 21. GS - nolo svakako juri taj rekord, ali kapiram da mu je ovo za prvo mesto (kakav god to rekord bio) jedinstvena prilika sad, a GS valjda može da osvoji još pokoji do kraja karijere 🙂

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Dule_smor said:

a cek, Nolo ostaje prvi na ATP? Sto sam ja mislio da ga Medvedev pretice bez obzira na rezultat finala. Inb4, pa zasto sto si pijan heee

ja sam shvatio da mora da osvoji da bi ga pretekao, sad jedino ako se ja nisam nešto zeznuo.

1 hour ago, leisure said:

1. mesto vec ima rekord, bolje da je Medvedev osvojio.

 

 

ima u muškoj nema u totalu, još ga drži dizvineš Štefi!

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...