Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

избацише га.

наредне 3 године не може да уђе у Аустралију.

ово је историјски догађај.

Новак ће због овога постати најбољи свих времена без дилеме. кад године мину, кад се буде писала историја, ова неправда и морална жртва ће вредети више од свих његових трофеја и достигнућа. постао је симбол управо.

како ускогрудост и кратковидост власти у сукобу са спортом створи савршен претекст за улазак у легенду. никад ни један спортиста није подвргнут оваквом третману, а камоли најбољи свих времена, тренутни бр. 1 и највећи играч АО икада. Адолф ово није урадио Овенсу, иако је представник "ниже расе" у сред Берлина узео 4 злата. ни бојкоти Олимпијада 1980 и 1984 нису на овом нивоу. ни Смитова и Карлосова уздигнута песница 1968... ово превазилази све.

Честитам Новаче на коначној и потпуној победи. морални аспект уз све твоје спортске учинке те чини највећим икада, не тенисером, него спортистом. Ни Марадона, ни Али нису могли да се надају оваквом поклону, а били су и остали симболи...

 

 

FI5OUtMXEAEGB7M?format=jpg&name=small

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, absolute said:

Laki....de je mojih sto evra 😄

 

pretvaramo ih u rakiju i pečenje ili kakvu drugu gozbu u nekom restoranu, biraj vreme i mesto! 🙂 mislim, i ostali drugari sa topica naravno ne zbog banovanja đokovića da me neko ne shvati pogrešno, nego, šta je danas novac, tako je bezlično. 100e u hrani i piću i druženju šalje drugačiju poruku! 🙂

1 hour ago, Debeli said:

наредне 3 године не може да уђе у Аустралију.

 

ako nešto, mislim da će ovo definitivno da mu ukinu, osim ako i 2023 ne bude OmiDeltaAlfa soj aktuelan.

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Australijanci govna.

Nole sada moze da se vrati grljenju drveca i ciscenju vode pomocu ljubavi(da, to je izjavio).
Steta sto je ovakva karijera usrana soptvenom zenom i njenom dosadom, iz koje su izasla razna veganska/paranormalna/RazMIslJam dRUgaCiJE oD VecInE proseravanja, pa su mogli ovako lako da ga izdrade kao majmuna. 

Nije Nole nikakav borac za pravdu, jer da jeste, on bi digao glas protiv zvalavog i njegove mafije. Ljudi se plase vakcina, ne plase se Rio Tinta, infinite spoljnog duga, kriminala i korupcije, fizickog nestanka sprskog naroda.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, leisure said:

Nije Nole nikakav borac za pravdu, jer da jeste, on bi digao glas protiv zvalavog i njegove mafije. Ljudi se plase vakcina, ne plase se Rio Tinta, infinite spoljnog duga, kriminala i korupcije, fizickog nestanka sprskog naroda.

e sad ga pretera, pa imao je onu ig objavu nedavno!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leisure said:

Nole sada moze da se vrati grljenju drveca i ciscenju vode pomocu ljubavi(da, to je izjavio).
Steta sto je ovakva karijera usrana soptvenom zenom i njenom dosadom, iz koje su izasla razna veganska/paranormalna/RazMIslJam dRUgaCiJE oD VecInE proseravanja, pa su mogli ovako lako da ga izdrade kao majmuna. 

Razmišljao sam o ovome baš nešto sinoć!

Ok, sećamo se svi onog najprominentnijeg perioda raspada Novaka kad je bio kod Pepea i jeo hranu Maje Volk i raspadao se. I onda se delimično sabrao i krenuo da ownuje. I sad imamo situaciju da je već X godina (da ne gledam tačno) prvi na svetu i osvaja sve turnire - da li onda i sa kojim pravom možemo da ga prozivamo što grli drvo ako to njemu donosi rezultate (na kojim god osnovama). Koliko može da bude bolji od toga? Ako prestane da grli drvo, onda će da bude najbolji teniser univerzuma, pošto planete već jeste? 🙂 Ili možda baš zbog toga ne bi izgubio u Tokiju ili bi uzeo US Open finale? 🙂 

Ostavljam u potpunosti po strani da li je to ludo, i ja smatram da jeste, kao i ovo da se glupira oko vakcinacije itd, posebno kad je 99% tenisera vakcinisano. Možda je on naluđi što se tiče tih stvari u koje veruje ali nije jedini. Gomila sportista, muzičara, glumaca ima neke svoje tripove koje slede i poštuju od kojih su neki ekstremniji od Novaka, ali ako ništa drugo Novaku ne možemo da osporimo uspeh i pored tih ludila.

Kako je onda usrana karijera? 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo receno Laki...ne znam sta se potencira i hejtuje toliko to njegovo treehugging kad to uopste nije vise aktuelno kao u vremenima Pepea Imasa...a i da jeste koga bole kurac ako je najbolji u tome cime se bavi...malo smarate sa celom pricom, a i prenaduvana je

 

Edit, Lizr, ne znam bas za tu vezu treehugginga sa korona vakcinama...

 

Btw, evo i luda Vedrana objasnila:

 

https://nova.rs/zabava/showbiz/vedrana-rudan-djokovicu-da-si-princ-silovatelj-devojcica-sve-vize-bi-ti-valjale/?ref=yt

 

 

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo je od prosle godine sa ovim prevarantom i kvazi-arheologom. Sjebali su arheolosko nalaziste debili. Pogledajte samo tu kolicinu ludila i gluposti.

 

Nole: 'zahvaljujem ti se u ime citave CIVILIZACIJE' 😁😁😁

 

Niggaz pls

 

 

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dule_smor said:

haha, jao jadni neprivilegovani balkanac djokovic, koji je tipa u top 1% najbogatijih ljudi na planeti

jadan

je l realno da se ljudi ovoliko loze oko jebenog djokovica koji je probao na prevaru da ode tamo i odigra turnir, a nije cak mogao ni da se iscima da ta prevara izgleda legit, nije mu uspelo, i sad boohoo, zla australija vrsi zulum nad jadnim borcem za ljudska prava djolom, koja mozda jeste ispala licemerna (go figure) u citavoj prici, ali na kraju krajeva rade ono sto bi uradila vlada svake zemlje u ovakvoj situaciji, sa jedne strane imas djokovica a sa druge australijanski narod od kojeg zivis

bukv gledam te neke poznanike na drustvenim mrezama, koje sam smatrao relativno normalnim, sa nekim ispadima 'svi smo im djokovic' neke eseje o nepravdi ispisuju i slicno, jebt koji nivo retardiranosti

Edited by mladenq
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, leisure said:

Grljenje drveca, verovanje raznim samanima i guruima je stvorilo kod njega misljenje o vakcinama, zbog kojeg se nije vakcinisao, pa mu se sve ovo desava. 

 

ma brate, slažemo se oko toga, prvo da je ova jelena apsolutno luda i nemamo šta tu da pričamo 🙂

a onda i da je on potpao pod uticaj i da to sve nema nikakvog smisla.

i možda zapravo bosanske piramide njemu ništa ne znače i pobeđivao bi i bez njih. ali isto tako bi i ovi muzičari sigurno odsvirali ok koncert i bez toga da moraju da pre toga se okupaju u lokalnoj reci najbližoj mestu koncerta i slične budalaštine :)) i moguće je da si u pravu i za vakcine, i to jeste njegova odgovornost, ali opet ne možemo znati kakav bi "kvrc" u mozgu imamo da nema šamane a da veruje u vakcine. možda bi bio 50. na svetu i tačno bi nas bilo briga dal su ga pustili u AUS ili ne, zaboravljen bi bio kao Jelena Janković i Ana Ivanović 🙂

7 minutes ago, mladenq said:

je l realno da se ljudi ovoliko loze oko jebenog djokovica koji je probao na prevaru da ode tamo i odigra turnir, a nije cak mogao ni da se iscima da ta prevara izgleda legit, nije mu uspelo, i sad boohoo, zla australija vrsi zulum nad jadnim borcem za ljudska prava djolom, koja mozda jeste ispala licemerna (go figure) u citavoj prici, ali na kraju krajeva rade ono sto bi uradila vlada svake zemlje u ovakvoj situaciji, sa jedne strane imas djokovica a sa druge australijanski narod od kojeg zivis

ne merem se baš složiti oko ovoga. prvo ne znamo 100% da je hteo da na prevaru ode, ali čak i da je hteo na prevaru da ode, ti ga lepo banuješ da uopšte kroči kod tebe i završiš priču. a ne daš mu vizu, pustiš ga da dođe i onda ga uhapsiš. mislim, već sam pisao na tu temu. Pitam te dal' mogu da uđem kod tebe na gajbu da prespavam, ti mi kažeš smeš brate dođi, ja dođem, legnem da spavam i ti pozoveš pandure da me uhapse jer sam ti ušao u gajbu i spavam ti na kauču i ti se ne osećaš sigurno! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto su sve to gluposti sa putovanjima, testovima, karantinima itd...ali vidim da je vecini ljudi to postalo novo normalno, jel boze zakon mora da se postuje...odavno zivimo Vrli novi svet i nikoga nije briga ni za svoje dvoriste, a kamoli za nesto drugo...pobune se malo ljudi za Rio Tinto i eksproprijaciju, onda to prodje na mala vrata posle izbora i nikom nista...sto kaze Petar Bozovic, dusu bi prodali za malo vajde...i ne samo mi, nego je ceo svet takav postao

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lucky said:

prvo ne znamo 100% da je hteo da na prevaru ode

pa ono, ne znamo ako smo naivni na nivou 10godisnjaka koje niko nikad nije prevario u zivotu :d, ono njegovo saopstenje je komedija

ovaj primer koji si naveo i nije bas ista stvar, pre ce biti ti i zena se dogovorite da ne zovete nikoga na gajbu ko nije vakcinisan, neki vas poznanik slaze nju da jeste, ona mu kaze da moze da dodje, on dodje, ustanovi se da ipak nije, ti mu kazes da pali :d

onda on kaze, vi ste kao par licemerni!

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Nije baš tako - on je dobio odobrenje za to medicinsko izuzeće, ne bi ni krenuo u suprotnom. Na kraju krajeva oni ga i nisu odbili zato što su osporili taj osnov. S te strane jesu usrali stvari svetski.

S druge strane nema apsolutno nikakve dileme da je hteo da se promuva "na foru" pa je i on usrao stvari svetski.

Sve u svemu lose-lose situacija za obe strane u odnosu na to da ga prosto nisu pustili na prvu loptu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kad se podvuce crta, na konto te 'nepravde', na stranu retardirano ponasanje australijanske vlade, sve se svodi na to da li verujes da je to njegovo izuzece stvarno legit ili nije

ako verujes da jeste, nakon svih onih preociglednih stvari koje ukazuju da nije, onda si po meni jezivo naivan/imas preveliki bias jer je srbin, i onda nema smisla dalje ni polemisati

a ako si u fazonu da nije, onda kakva nepravda koj k, nije se zli komonvelt urotio protiv good guy srbina da ga spreci da osvoji sve tenise, epilog je takav kakav i treba da bude, nepravda bi bila da je zapravo ostao na osnovu neke tehnikalije i te lafine od izuzeca

Link to comment
Share on other sites

Zato su oni i uspeli da ga izbace - ministar ima diskreciono pravo da odluči o vizi. Što znači da to što je nama sumnjivo je i njemu ali on može to da sprovede bez bilo kakvih dokaza. U smislu možeš nekog da izbaciš iz sopstvene kuće samo zato što je seronja, ne moraš da se pravdaš bilo kome. Jedino što ćeš ti ispasti bezveze prema ostalima jer ako si već znao da je seronja, a znao si realno, onda koji ga k i zoveš u goste?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ponoviću, da je uradio ono što sam napisao pre početka prvog suđenja (eh što nije čitao RUR!), odnosno da je napustio AUS odma posle prvog suđenja koje je dobio, zbog toga što se oseća loše/pripreme za turnir su mu prekinute - ispao bi najveći car ikada tim gospodskim potezom, plus bi, kao što je Lucky napisao, mogao lepo da ih tuži za svo to cimanje, pretrpljeni bol, izgubljene bodove na turniru, narušen imidž itd....

On i sad može da ih tuži realno, međutim ako to sad uradi delovaće jadno... plus nema šanse da to uradi, ima već sledeće godine da daje izjave tipa "neću da komentarišem šta je bilo prošle godine, lepo je ponovo biti ovde i jedva čekam da igram pred sunčanom publikom na sunčanom terenu AO, jednog od mojih omiljenih turnira [:)]"

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...