Jump to content

Tenis 2022/24


Lucky

Recommended Posts

Aahahahahhahaa...pa ahahahahah....ahahahaha...

Jebeš mi sve, pa Olimpijske igre u Berlinu 1936. su oličenje demokratije i spotskog duha u odnosu na ovu sprdnju.

Vrati se Drale, sve ti je oprošteno....

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

ipak za sad nisu, što ne znači da neće :))

 

Новак Ђоковић је слободан човек, аустралијске власти су за сада одустале од гоњења и депортације, и он је близу наступа на Аустралијан опену. Суд у Мелбурну поништио је одлуку Федералне владе Аустралије о укидању визе и депортацији Ђоковића, а потом је министар за емиграције Алекс Хок одустао од намере да искористи дискреционо право и својом одлуком му поништи визу. Новак је веома близу да игра у Мелбурну, али одлука о његовом протеривању ипак може бити донета у уторак.

Just now, Dule_smor said:

nego da nije Nole fejkovao potvrdu...a zar on nije jos prosle god vec bio jednom pozitivan na kovid ili sam pomesao nesto

 

reče da je dva puta imao covid koliko sam ispratio.

a ako je hteo, naravno da je mogao da fejkuje potvrdu, kao da mu to ne bi naši izdali i da je preležao još 2019 :))

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Dule_smor said:

nego da nije Nole fejkovao potvrdu...a zar on nije jos prosle god vec bio jednom pozitivan na kovid ili sam pomesao nesto

Mislim da je postojala neka odrednica da je morao biti pozitivan u poslednjih x meseci pred turnir, ne bi mu važila ta od ranije. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

И Наjџел је ту 🙂
https://twitter.com/Nigel_Farage/status/1480495771258609664

25 minutes ago, Jose Jimenez said:

Svakako je ispao šaban.

Мислиш на Новака или? Дај који аргумент да полемишемо мало 🙂

Edited by overkind
  • Haha (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da je argument očigledan
1. stvarno si pozitivan 16og na PCRu, 17og blejiš sa decom i daješ im nagrade, 18og imaš intervju za l'ekip. Ako si bolestan, u samoizolaciji si i čekaš negativan test ako ti nije ništa
2. lažirao si PCR 16og decembra da bi igrao na turniru, nije ti ništa, ideš okolo i zajebavaš se

U prvom slučaju je enormno glup i negira covid ako zna da je pozitivan, u drugom je prevarant.

Sa druge strane, oni su debili što je sve ovo potrebno prvom teniseru sveta da bi igrao turnir

  • Like +1 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Highl1 said:

pa mislim da je argument očigledan
1. stvarno si pozitivan si 16og na PCRu, 17og blejiš sa decom i daješ im nagrade, 18og imaš intervju za l'ekip. Ako si bolestan, u samoizolaciji si i čekaš negativan test ako ti nije ništa
2. lažirao si PCR 16og decembra da bi igrao na turniru, nije ti ništa, ideš okolo i zajebavaš se

U prvom slučaju je enormno glup i negira covid ako zna da je pozitivan, u drugom je prevarant.

Sa druge strane, oni su debili što je sve ovo potrebno prvom teniseru sveta da bi igrao turnir

realno, mnogo glup potez bilo stavka 1 ili 2. ono kad si već avaks sedi kući iskuliraj tih 7 dana posle fejk potvrde i to je to 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

slažem se komplet, ako si i bio bolestan ili lažirao, sedi kući, pa na turnir i ćao

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Generalno Oziji su sjebali sve. Od nema sanse da igras bez vakcine, dosli su do toga da su mu dali zeleno svetlo da izjebe sistem. Onda su se na pola puta predomislili i odlucili da oni njega sjebu. Na njihovu zalost, odluka suda ih je totalno pokopala. Sad sta god da odluce bice sjeb za njih. Ako ga puste da igra, bukvalno su porucili svojim gradjanima ko vas jebe, pravila nisu ista za sve. Ako ga proteraju, napravice od njega stradalinka koji najebao od onih koji ne postuju ni odluke vlastitih sudskih organa. Jos kad se na sve to natakare price o covidu i merama, vakcinama, demokratiji, ljudskim pravima... bice veselo.

  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ако је лажирао, онда јбг, то му није требало. Будалаштина. Немам даљи коментар на то. Надам се да није то урадио.

Ово за поклоне и интервју нисам ни знао. Мада, ако асимптоматични здравствени радници могу на посао, онда и асимптоматичан Новак може да да се шета около. Не знам да ли постоји неки обавезни период када би требало да седи код куће. Ово ми није толико проблематично.
Не знам шта тачно пише у правилима за турнир - питање  је да ли ико зна. Али ако пише да је позитиван тест у последњих 6 месеци довољан, то је то. Тај услов задовољава. Да ли је седео код куће или на дрвету његова ствар.

 

едит:
Он користи "рупу" у правилима коју су они сами оставили, а није било потребе да је оставе. Ако не за улазак у земљу, оно за учешће на турниру сигурно.

 

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, daniiL said:

Generalno Oziji su sjebali sve. Od nema sanse da igras bez vakcine, dosli su do toga da su mu dali zeleno svetlo da izjebe sistem. Onda su se na pola puta predomislili i odlucili da oni njega sjebu. Na njihovu zalost, odluka suda ih je totalno pokopala. Sad sta god da odluce bice sjeb za njih. Ako ga puste da igra, bukvalno su porucili svojim gradjanima ko vas jebe, pravila nisu ista za sve. Ako ga proteraju, napravice od njega stradalinka koji najebao od onih koji ne postuju ni odluke vlastitih sudskih organa. Jos kad se na sve to natakare price o covidu i merama, vakcinama, demokratiji, ljudskim pravima... bice veselo.

ne znam, meni deluje da će ceo AO samim tim biti skenjan skroz. Kad god bude igrao Đoka ima da zvižde, možda i ovim nekim koji su se solidarisali sa njim, skandiraju Nadalu i tako to. Neko bi rekao šta je tu različito nego inače 🙂 ali sad baš postoji taj neki negativan NABOJ! 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, overkind said:

Ако је лажирао, онда јбг, то му није требало. Будалаштина. Немам даљи коментар на то. Надам се да није то урадио.

Ово за поклоне и интервју нисам ни знао. Мада, ако асимптоматични здравствени радници могу на посао, онда и асимптоматичан Новак може да да се шета около. Не знам да ли постоји неки обавезни период када би требало да седи код куће. Ово ми није толико проблематично.

Asimptomatični zdravstveni radnici su naterani da rade, jer ih nema dovoljno, i ljudi umiru od nedostatka adekvatne medicinske nege.

Što reče Hajli, asimptomatični teniser je mogao da trenira, jebe, radi jogu dok mu ne dođu rezultati - a ne da održava javne nastupe.

31 minutes ago, Lucky said:

ne znam, meni deluje da će ceo AO samim tim biti skenjan skroz. Kad god bude igrao Đoka ima da zvižde, možda i ovim nekim koji su se solidarisali sa njim, skandiraju Nadalu i tako to. Neko bi rekao šta je tu različito nego inače 🙂 ali sad baš postoji taj neki negativan NABOJ! 

Zato će avaksi stara neprijateljstva da ostave po strani, i svi za Nola da navijaju. Evo, već je počelo 😄

melburn-novak-djokovic-4-670x447.jpg

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, overkind said:

Ово за поклоне и интервју нисам ни знао. Мада, ако асимптоматични здравствени радници могу на посао, онда и асимптоматичан Новак може да да се шета около. Не знам да ли постоји неки обавезни период када би требало да седи код куће. Ово ми није толико проблематично.
Не знам шта тачно пише у правилима за турнир - питање  је да ли ико зна. Али ако пише да је позитиван тест у последњих 6 месеци довољан, то је то. Тај услов задовољава. Да ли је седео код куће или на дрвету његова ствар.

Na stranu zdravstveni radnici, pošto se to uglavnom predlaže u zemljama EU, kod nas to nije situacija. Činjenica je da on u tom slučaju krši Uredbu Vlade Srbije

Quote

Izuzetno od stava 1. ovog člana, lica kod kojih je testiranjem utvrđeno prisustvo virusa SARS-CoV-2, a kod kojih nije utvrđeno prisustvo nijednog simptoma ili znaka zarazne bolesti COVID-19 , upućuju se, u skladu sa Zakonom o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti (u daljem tekstu: Zakon), u kućnu izolaciju sa zdravstvenim nadzorom na akutno respiratorno oboljenje izazvano virusom SARS-CoV-2 u trajanju od 14 dana, nakon čega se javljaju na pregled lekara primarne zdravstvene zaštite (COVID ambulante) u domu zdravlja u mestu prebivališta, odnosno boravišta, dok se lica obolela od te zarazne bolesti kod kojih težina bolesti ne zahteva lečenje u bolničkim uslovima, tokom perioda zaraznosti, nakon pregleda lekara specijaliste (prijemno-trijažnog centra COVID bolnica), upućuju u kućnu izolaciju pod zdravstvenim nadzorom lekara primarne zdravstvene zaštite (COVID ambulante), a po potrebi se upućuju u prijemno-trijažni centar COVID bolnica.

Dakle kod nas je obavezna izolacija od 14 dana ako NEMAŠ simptome a pozitivan si, svojevremeno su ljudi ležali u zatvoru zbog toga mesec dana, ali avaj. 

Hoću reći osnovna pristojnost je da makar ne ideš na javne skupove, pritom još dodatno nepoštujući epidemiološke mere pošto ne nosiš ni masku u zatvorenom prostoru koja je obavezna. Ali pošto ovde već svakoga zabole za same zakone ove zemlje, uključujući i one koji ih sprovode što bi Đoković bio drugačiji. 

Ono što je malo čudnije jeste kako je imao koronu 16. decembra na PCR testu a bio ponovo negativan nešto fazon 20. decembra (negde pročitah, nisam 100% siguran), baš je brzo preležao :) 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

bilo je slučajeva sa deltom da si negativan manje od 7 dana posle toga, naročito ako nemaš simptome

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Моја претпоставка је да није лагао. Ако је лагао, онда јбг, нека најебе. Ја немам доказ ни за једно ни за друго.

Нисам знао шта је радио после 16, не пратим никакве спортске вести и новости. Дословно. Ову причу знам само зато што је на насловним странама. Иако пристојност налаже да се не крећеш међу људима ако си болестан, то ниеј разлог да га хапсе и малтретирају као уличну сецикесу. Ја заиста не знам која правила важе у различитим земљама и где је он био 16, 17 18 и тако даље. Не могу о томе јер не знам. Али мени је то мање важно у овом случају. Не причам томе.

Ја сам Калијев коментар да је шабан схватио да се односи на то што је уопште долазио ако није вакцинисан или што се није покупио одмах након што му је забрањен улазак. Новаков поступак сам доживео као "средњи прст" лудилу и хистерији око короне, и то у земљи која ненормално малтретира грађане. У том смислу он није имао избора него да гура до краја, па макар га депортовали и забранили му улазак. Није могао да просто оде, односно могао је али би испао говно и послао поруку да је јебена Аустралија у праву. А није било ни разлога да не дође на турнир. Под претпоставком да није лагао и да је задовољио све услове које је пред њега поставила или Аустралија или организатор турнира. Није нормално да га хапсе и затварају и прете да ће да га истерају иако га суд ослободи. Суд те исте земље.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Tenis 2022/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...