Jump to content

ryzen 1700, asus strix 570 4gb, xfx 570 8gb, xfx 580 8gb i 5700xt plus wifi adapteer


qwert00

Recommended Posts

1.
asus strix 570 4gb, u pisanoj garanciji do pred kraj februara 2021 u monitor.rs dovoljno da se uverite da je kartica ispravna kao sto i jeste
full pakovanje, pisana garancija i faktura na firmu
90e


.2
xfx 580 8gb nereferna,kupljena u gigatronu u martu 2020. pisana garancija 3 godine i fiskalni racun
cena za kesh 180e.
cena u zameni 200e
u slucaju zamene naveste obavesno sta imate i koliko to vase minimalno cenite. i gde je i koliko u garanciji. molim navidete obavezno sve detalje


3
xfx 570 8gb nereferna,kupljena u exceed pre oko 2-3 meseca.. pisana garancija 3 godine, i faktura na firmu
https://www.exceed.rs/artikal/xfx-radeon-rx-570-8gb-rx-570p8dfd6
nova je 25.500 pa je cena za kesh 19.000 din rekao bih korektna sada
cena u zameni 21.000
u slucaju zamene naveste obavesno sta imate i koliko to vase minimalno cenite. i gde je i koliko u garanciji. molim navidete obavezno sve detalje


4.
pulse 5700xt, kupljena u imikom, pisana garancija i faktura na firmu. stara oko 2-3 meseca
generalno ne bih prodavao za kesh jer je ja sada koristim. nego zamena za 3080 uz moju doplatu. obavezno da je vasa grafika u pisanoj garanciji
moze eventualno i zamena za jeftiniju karticu uz vasu doplatu.
u slucaju zamene naveste obavesno sta imate i koliko to vase minimalno cenite(tj koliko biste maksimalno doplatili). i gde je i koliko u garanciji. molim navidete obavezno sve detalje

placena je 56.500 din pre oko 2 meseca. moze i za kesh ako je ponuda bas dobro jer je nestasica ovih jakih grafikacrash.gif


5.
samo procesor
150e
nalazi se u mom racunaru i radi trenutno.
moze zamena za slabiji uz doplatu
u slucaju zamene naveste obavesno sta imate i koliko to vase minimalno cenite.zamena samo za am4 procesor slabiji .nista drugo


6.
wifi kartica
radi na win10 bez drajvera
600din

licno u bgd najbolje(zarkovo-banovo brdo).ponesto moze i slanje ali je rizik slanja na vama ili kuririma. grafike su bas skocile sa cenama. nisam ja kriv za to 😄 i nestasica

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...