Jump to content

RUR poklon majice za forumaše! :)


Recommended Posts

Dodatak:

  1. Ko hoće uživo da dođe, može od 9 do 17h svakog dana - Vele Nigrinove 2  - 99% je neko tu, ali nije zgoreg da se najavite (može na pm, mail šta god, telefon)
  2. Kod je napravljen tako da skida cenu sa svake majice tog tipa, što znači da ako uzmete dve ili tri iste (bez ozbira na boju i veličinu) on će sa svake da svuče cenu - dok ne ispravimo kod računajte da je prva free ostale su po punoj ceni. EDIT - Fixed  🙂
  3. Sačekaćemo danas i sutra pa šaljemo majice u jednoj turi svima koji su poručili za slanje, tako da ih očekujte do kraja nedelje.
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lucky said:

Dodatak

  1. Kod je napravljen tako da skida cenu sa svake majice tog tipa, što znači da ako uzmete dve ili tri iste (bez ozbira na boju i veličinu) on će sa svake da svuče cenu - dok ne ispravimo kod računajte da je prva free ostale su po punoj ceni.

Je li realno da je neko hteo da izabjuzuje ovo? 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Je li realno da je neko hteo da izabjuzuje ovo? 

Nije abjuz nego naš sistem - prosto neko je hteo dve majice u različitoj boji, jednu da plati, ali je automatski shop skinuo sa obe jer nismo lepo napravili kod, taj isti se odmah javio PM tako da all good 🙂

Link to comment
Share on other sites

Svi koji su poručili prošle nedelje, trebalo bi da vas je Miloš do sad već kontaktirao oko isporuka. 

Možda je nekima od vas već i stiglo, ne znam.

U svakom slučaju dosta veličina je otišlo, ko još hoće neka požuri 🙂 Kad ode recimo 80% javiću ovde.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, G!!! said:

ovogodisnje RUR maje ? wtf

ja nisam uopste video, i smorio sam se jer generalno kupujem maje u nesto vecim kolicinama 🙂

jbg, pisaću ti direktno nadalje! 🙂

Ima sve na www.rekt.shop 

btw, svi forumaši koji su poručili u ovoj nedelji za nama (drago mi je da vidim neka stara lica koja vrebaju iz prikrajka) očekujte u utorak verovatno slanje, opet će vas pingovati Miloš sve.

I da zamolim Dejana koji je danas poručio da nam javi koji mu je username jer ga nije upisao samim tim neće mu biti poslata majica ,a ovako po imenu i prezimenu ne mogu da provalim ko je 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, manson said:

I ako može za sledeći put da stvarno bude na stanju i neka od ovih većih dimenzija, nisam valjda jedino ja deb'o ovde? 🙂

Pa znaš kako, uvek napravimo više tih baš velikih, ali naravno kao po marfiju, kad god smo napravili više tih velikih, još iz vremena ćose, aleta i kojota, onda se nekako ti veliki "izgube" i onda ostanemo sa šatorskim majicama koje nikome ne odgovaraju 🙂 Ali daleko od toga da ne pravimo u tim old-school forumaškim veličinama 😛 🙂

8 hours ago, Atomic said:

Problem je isključivo što previše ima nas debelih 😞

sve to došlo iz amerike!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Otišle su sve (ostalo nešto sitnih veličina) ove free majice za forumaše, hvala svima koji su se javili i poručili, nadamo se da odgovaraju veličine ... planiramo da nešto ranije krenemo naredne godine sa majicama (to uvek kažemo pa budu u julu :)) tako da bićete obavešteni!

Link to comment
Share on other sites

Ja narucio jos pre mesec dana al nije mi jos stiglo 😞

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 12/12/2020 at 7:18 PM, shiki said:

Ja narucio jos pre mesec dana al nije mi jos stiglo 😞

e sori propustio sam ovaj post - sad ću da vidim sa kolegom šta se desilo, poručio si pod ovim username? shiki?

šaljem sad.

On 12/12/2020 at 7:18 PM, shiki said:

Ja narucio jos pre mesec dana al nije mi jos stiglo 😞

provereno - bila su dva mladena, otišlo je samo jednom ... biće sređeno po završetku praznovanja!

Link to comment
Share on other sites

Hvala @Lucky 🙂

  • Like +1 1

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...