Jump to content

Steelseries Arctis 7 mikrofon problem


Shale

Recommended Posts

Poslednja nada

Totalni bizarluk od problema. Mikrofon je radio, otišao sam na 7 dana van grada i kad sam se vratio kroz isti se čulo samo šuštanje i krčanje.

E sad šta je najjače od svega - u wireless režimu mikrofon dakle ne radi, ALI ako uzmem i kablom ih povežem (usb nano ulaz u slušalice, 3.5mm tropolni džek u telefon il laptop) MIKROFON RADI, WTF.

 

Raskopao sam ceo internet i ne mogu više da čitam gluposti o windows microphone privacy settingu, generičke tech support guidove koje se svode na 'reinstalliraj sve što postoji' i slično, problem je veoma konkretan.
Uradio sam firmware reset putem dugmeta koje se nalazi na samim slušalicama i nije se ništa promenilo. 

Ako je iko imao sličnog problema, plz nek mi kaže šta da radim jer sve mi se čini da je transmitter na samim slušalicama riknuo

Link to comment
Share on other sites

On 10/28/2020 at 7:40 AM, Shale said:

Probaću, hteo sam da otvorim sam i da vidim šta i kako, međutim na jednoj slušalici su regularni krstasti šrafovi, dok su na drugoj pogani torx security

image.png.160509bc7d2b81c0057e057490567b41.png

ma ne ti da servisiraš sam ludače nego da odneseš na servis?

games valja steelseries nešto polu-zvanično verujem da imaju servis čak i ako nisi kupio kod njih.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...