Jump to content

Poyy


Dz

Recommended Posts

aktivni su svi, kao što bi Arhitekta iz "Matriksa" rekao, na prihvatljivom nivou postojanja. ovo je postistorijski RUR. kao "Restoran Na Kraju Vaseljene". recurrent sorrow.

 

gde si Drugarice Majko Svih Zergova. kako ti se kaleme titule, postaćeš Cezar...

Edited by Debeli
  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Debeli said:

sve zna ovaj Igor, kao veliki...

Pa ziveo u Pékino 2 god (tj moji ja bio ukupno oko 8 meseci), sestra posecivala tjingdao, kaze kad je beer fest toce pivo u plasticne vrece i piju po ulici i na bajsevima. Super grad, swe pohwale.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

U sta si se to tacno zaljubio? Zhuhai iako mozda odise nekom atmosferom ne razlikuje se nesto preterano od drugih govnograda po Kini osim po tome sto je HK na cuku vremena a Macao na 10min pa mozes da resetujes vizu kad god ti zatreba. Klasicni soliteri sa prodavnicama i lokalima na svakom cosku i milionima kineza koji smrde uzduz i popreko gde je grad blokiran saobracajem 90% vremena, ne moze da bude savrseno mesto za zivot nikako. 

HK i Macao su jos gori (Pricam o uslovima za zivot)... Da se ode na ~10 dana da obidjes par mesta i probas njihovu kuhinju mi je skroz OK, ali da ostanes da zivis tamo mi je bez komentara

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Shenzhen je prenaseljen,tamo je tako kako ti kazes,Zhuhai nikada nisam imao problema sa saobracajem osim kad su renovirali jednu ulicu kroz koju sam morao da prodjem da bih stigao na posao a opet nije bilo nista strasno,Zhuhai i Shenzhen su povrsinski slicni s tim sto prvi ima stanovnika kao Beograd a Shenzhen kao nekoliko Srbija,ja sam ziveo bas blizu granice sa Makaom,par stanica Busem ili 15-20 min pesaka i kad god sam mogao sam prelazio granicu,nisam cekao 30 dana :),HK mi je prejak ali previlik za moj ukus a Makao mi je nekako bas bio kako treba,nesto kao Nis samo upgrade x 100,Makao sam prehodao,jebes saobracaj,jedino sto sam uvek sa pogresne strane gledao odakle stize bus  [roflmao],kad smo vec kod toga,zasto se i kod njih vozi levom stranom ako su bili Portugalska kolonija,kopiraju HK?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...