Jump to content

СРПСКА МАЈКА


Recommended Posts

Debeli has spoken! Motion accepted! (Na engleskom jerbo pravi srbi pricaju ingliš).

Najzad imamo i srpsku baku i srpsku majku. Ovaj dan sam sanjao od kad sam imao 7 meseci.

  • Like +1 1

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Debeli said:

ОБАВЕШТЕЊЕ

Најширој јавности!

Будући да је Светлана Цеца Ражнатовић, досадашња Српска Мајка, постала бака, после дужег већања, донета је одлука, да је

НОВА СРПСКА МАЈКА

МИРКА ВАСИЉЕВИЋ

mirka-vasiljevic-DD194677-900x500.jpg

 

живеле баке!

живеле маме!

a kad kažeš posle dužeg većanja, verujem da su bile i neke druge kandidatkinje, pa ako možeš da podeliš sa širom javnosti ko je bio u najužem krugu? 🙂

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, killYg0r said:

Potpuno nebitna glumica, riba i osoba koja zivi u modernoj zajednici i pravi decu na cooldown-u?

Ne bih se slozio

to što nije ozvaničila, a rađa čoveku decu joj je dodatni plus, a mlađanom Vujadinu ide minus dok je ne oženi. takođe, rađanje dece i jeste funkcija majke, a naročito Srpske Majke. komisija očekuje u najhitnijem roku da porodica Savić ispuni svoj dug prema Srpskoj Majci i da joj svoje prezime. (Duleta, kao Legendu, komisija smatra naročito odgovornim.) 

ono što joj je donelo prvo mesto na konkursu, pored broja rođene dece, je zdrav odnos prema muško-ženskim odnosima, patrijarhalan, a potpuno ženstven. takođe, jedna je od retkih poznatih Srpkinja majki koja nema drugosrbijanske, autošovinističke i druge kontroverzne izjave. štaviše, može joj se pripisati i izvesna nacionalistička nota, što je ogroman plus bio.

naravno da se očekuje njeno dalje sazrevanje u duhu ove titule, ova titula je obaveza mnogo više nego privilegija. setimo se samo koliki je put njena prethodnica prošla, ispunjen dostojanstvom i svedenošću.

2 hours ago, Lucky said:

a kad kažeš posle dužeg većanja, verujem da su bile i neke druge kandidatkinje, pa ako možeš da podeliš sa širom javnosti ko je bio u najužem krugu? 🙂

tu je bila i Ana Ivanović, ali se udala za Nijemca, uz to fura jogu i uopšte taj postmodernistički duh, pa nije mogla do finala.

Sloboda Mićalović, takođe, ali trebala je mlađa. 

trol kandidat je bila Jelena Đoković.

ja sam zastupao suprugu Nebojše Dugalića, Draganu, jer je rodila petoro, ali je nepoznata široj javnosti, pa je ispala iz najužeg izbora.

Francuzi imaju Marijanu na barikadama, mi imamo Srpsku Majku. pored estetskih, mora da ispuni i određene društvene norme. ne može biti feministkinja, razvedena, nepravoslavna, itd.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Debeli said:

tu je bila i Ana Ivanović, ali se udala za Nijemca, uz to fura jogu i uopšte taj postmodernistički duh, pa nije mogla do finala.

Sloboda Mićalović, takođe, ali trebala je mlađa. 

trol kandidat je bila Jelena Đoković.

ajde trol kandidat na stranu, ali što sloboda mićalović, kako je ona zaslužila izbor izuzev možda prirodnom lepotom, dalje o njoj apsolutno ništa ne znamo u široj javnosti?

a što ne bi ani to što se udala za nemca bio plus, širi pozitivni imidž srbije u svetu kao đoković, kad već nemamo mi dua lipu, ritu oru i ekipu (slučajna rima) što nam ne bi imidž dizala ana u DACH državama? trenira, šta ima veze što je joga, igrala je tenis, nije baš skrenula totalno kao jeca da jede kumkvat već je više u fazonu avokado-losos i to?

Link to comment
Share on other sites

 

12 minutes ago, Lucky said:

ajde trol kandidat na stranu, ali što sloboda mićalović, kako je ona zaslužila izbor izuzev možda prirodnom lepotom, dalje o njoj apsolutno ništa ne znamo u široj javnosti?

a što ne bi ani to što se udala za nemca bio plus, širi pozitivni imidž srbije u svetu kao đoković, kad već nemamo mi dua lipu, ritu oru i ekipu (slučajna rima) što nam ne bi imidž dizala ana u DACH državama? trenira, šta ima veze što je joga, igrala je tenis, nije baš skrenula totalno kao jeca da jede kumkvat već je više u fazonu avokado-losos i to?

pa Ana može da konkuriše za Njemačku Majku, ako to kod njih ima. taman sa lososom i jogom se uklapa međ Tevtonce. 

ova titula nije okrenuta ka spolja, već ka unutra. nju-ejdž selebriti droce neka šipcima i ostalima. evo Jelena Karleuša može u tu kategoriju. 

7 minutes ago, f4ts0 said:

dobro je drasko, neces prcati Mirku

tumblr_mcvivb6DAV1qmkr8bo1_500.gif

poor Guza, he's gone full Joe Biden...

Guza, never go full Biden.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Debeli said:

 ova titula nije okrenuta ka spolja, već ka unutra. nju-ejdž selebriti droce neka šipcima i ostalima. evo Jelena Karleuša može u tu kategoriju. 

33 minutes ago, f4ts0 said:

a čedina žena? 😛 i ona ima dosta dece, plus još brani supruga od napada eno videli smo i na snimku!

Link to comment
Share on other sites

ahaha...

Debeli dodges troll.

23 minutes ago, manager said:

drale, jel si to poceo da navijas za zvezdu?

ahahaha...

za razliku od vas, mi nismo opterećeni, ja mogu da kažem da je Dule legenda, da je Mirka Srpska Majka, jer mi smo elita, nobl, a plemstvo obavezuje, štono bi Franci rekli.

:)

  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

čuj, postaje...

Dule, Srpska Majka je donekle estradna titula, još uvek. moraće vreme da prođe pre nego što budemo mogli da budemo toliko konzervativni. inače mi se sviđa kako razmišljaš, na liniji si, avangarda, sve je to lepo. ipak, ne sviće pre zore.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa jebiga Dule, Deda Bole je jednom rekao, i zgranuo me, da neće biti bolje dok ne umre poslednji rođen pod Titom. rekoh mu da to znači da moramo i on i ja da umremo, on je slegnuo ramenima i pogledao me kao što bi učitelj pogledao dete zgranuto istinom da su 2 i 2 jednako 4.

ja bih voleo za života da vidim Zoru, ali nekako se mirim sa tim da život provedem u jugokomunističkom mraku. možda budemo doživeli prve zrake Sunca, ali ni Gospod Mojsiju nije dozvolio ulazak u Hanan za života.

  • Haha (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Podseti me na pricu jednog deda Cetka 90ih kad kaze kako bi komunjare sve trebalo pobiti pa i njihovu decu...neko rece pa dobro Cetko ajd njih, al sto decu bre...eee kaze, pa genetika je to. Ne znam i ja mislim da nasom drzavom i dalje upravlja komunjarsko-udbasko jezgro, ali da to vise nema veze sa komunizmom i bilo kakvom ideologijom, vec se po inerciji nastavlja korumpirani sistem negativne selekcije koji samog sebe odrzava. Tako da to moze da traje i kad umru svi rodjeni za vreme komunizma, dzabe ako se ne resetuje Matrix heh.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

Podseti me na pricu jednog deda Cetka 90ih kad kaze kako bi komunjare sve trebalo pobiti pa i njihovu decu...neko rece pa dobro Cetko ajd njih, al sto decu bre...eee kaze, pa genetika je to. Ne znam i ja mislim da nasom drzavom i dalje upravlja komunjarsko-udbasko jezgro, ali da to vise nema veze sa komunizmom i bilo kakvom ideologijom, vec se po inerciji nastavlja korumpirani sistem negativne selekcije koji samog sebe odrzava. Tako da to moze da traje i kad umru svi rodjeni za vreme komunizma, dzabe ako se ne resetuje Matrix heh.

mislim da će ipak pre toga doći neki reset planete "na globalnoj skali" nego što ćemo da vidimo tako neke lokalne značajne promene.

Link to comment
Share on other sites

Nikada nece umreti deca komunizma. Elon Musk ce njihovu svest preko neural linka uploadovati na internet i zivece zauvek. Zivi zivi duh slovenski zivece zauvek! Proklet bio ko iskljuci struju ili opticki kabl!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sting said:

Nikada nece umreti deca komunizma. Elon Musk ce njihovu svest preko neural linka uploadovati na internet i zivece zauvek. Zivi zivi duh slovenski zivece zauvek! Proklet bio ko iskljuci struju ili opticki kabl!

nekoliko serija i filmova na tu temu nam unosi izvesne sumnje u takav scenario! :))

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lucky said:

nekoliko serija i filmova na tu temu nam unosi izvesne sumnje u takav scenario! :))

Sumnjash u Elona Muska, novog Teslu, tehno proroka 21 veka i coveka koji reinventuje koncept tunela? Shta je sledece? Ne smatrash titulu Srpske Majke kao ozbiljnu?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sting said:

Sumnjash u Elona Muska, novog Teslu, tehno proroka 21 veka i coveka koji reinventuje koncept tunela? Shta je sledece? Ne smatrash titulu Srpske Majke kao ozbiljnu?

daleko bilo, za razliku od maska, sve šta drale kaže uzimam kao aksiom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...