Jump to content

Program za razvrstavanje slika


FATA

Recommended Posts

Resio sam da organizujem slike koje su se nakupile za poslednjih 10g i da ih zaskladistim na jednom mestu... Trenutno su rasute na laptopu (17859/159GB), desktopu (13819/270GB) i nesto na eksternom hardu koji je na 18% helta, ali kontam da ono sto imam na njemu imam na ova dva.

Da li postoji neki program koji ce mi pomoci da ih lakse organizujem/merdzujem/ocistim duplikata. Ne znam ni odakle bih a i kako poceo pa ako imate neki predlog, uvek zahvalan!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2020 at 3:20 PM, FATA said:

Resio sam da organizujem slike koje su se nakupile za poslednjih 10g i da ih zaskladistim na jednom mestu... Trenutno su rasute na laptopu (17859/159GB), desktopu (13819/270GB) i nesto na eksternom hardu koji je na 18% helta, ali kontam da ono sto imam na njemu imam na ova dva.

Da li postoji neki program koji ce mi pomoci da ih lakse organizujem/merdzujem/ocistim duplikata. Ne znam ni odakle bih a i kako poceo pa ako imate neki predlog, uvek zahvalan!

Ja za to koristim irfan a iako nije baš baš odgovor na pitanje, google photos me sve više oduševljava posebno u domenu pretrage slika - ono upišeš "icecream" i on izbaci sve slike sladoleda 🙂 - ne znam bukvalno kako bih lakše pronalazio sve iz gomile fotografija, možda ima neki drugi način ali ovaj je za sad najbolji. tako nalazim i recepte na primer, ili kad god mi neko traži fotku zidnog grejanja tražim kao "wall" itd - mnogo dobro!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...