Jump to content

S.T.A.L.K.E.R. 2


Al Bundy

Recommended Posts

On 7/24/2020 at 2:12 PM, Al Bundy said:

 

dobro su se setili nakon jedno pet odlaganja i otkazivanja koje su imali 🙂

Prvi stalker mi je inače jedna od nekoliko igara iz te neke generacije naslova iz 2005-6-7 koja mi je baš ostala urezana u sećanju. 

Skoro da se sećam većine misija, a'la Half - Life ili Deus Ex. Ne mogu da kažem da je tako za druge neke. Npr pre par dana sam se prisetio No one lives forever i XIII, tu mogu lagano da odigram sve od nule sve sam zaboravio šta se dešava.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

S.T.A.L.K.E.R. priča je bila jako dobra, i lepo se uvezala sa samim gameplayem. I dalje pamtim dobar deo toga šta se dešavalo u sva tri naslova. Open world, posledice za napravljene izbore, dobra mehanika pucanja, anomalije - sve u svemu mi je baš bilo prijatno iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

U Bugarskoj se 5 godina unazad organizuju Stalker događaji, a ovog puta su se udružili sa našima da se održi događaj 15. maja u Beogradu.

https://www.facebook.com/events/1651887331855034

Neki od rekvizita, kao što su PDA i anomalije, su pokidali.

Kotizacija za učešće na dvodnevnom događaju je 2000 RSD, plus renta airsoft replike i zaštitne opreme ako nemate svoju.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ekstra su uradili taj PDA. Cifra je realno smesna, a kapiram da bi bilo ekstra 🙂 jbg, buduci da sam ja "nesposoban" da ucestvujem ocekujem da ces se pohvaliti sa nekim fotkama 🙂

  • Like +1 2

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...