Jump to content

Konfiguracija


Feel---

Recommended Posts

1. Maticna ploca MSI h81m - 2xram, 4xsata + limic - USB 3.0 / SATA 3
2. Procesor Intel i7 4790 - 4/8x3,6ghz - turbo 4,0ghz - odlican za sve namene
3. Grafika Gainward PHOENIX GTX 1070 8gb DDR5 - pokrece sve igrice u FULL HD rezoluciji na ULTRA! fabricki OC model - F U L L
5. Ram 16gb ddr3 1600mhz
6. Kuciste MS METROPOLIS PRO GAMING - rgb led kuler + traka napred (preko 20 rezima rada), kaljeno staklo, podrum za napajanje + filteri za prasinu - TOP - NOVO
7. Napajanje 700w
8. 120gb SSD (domaca garancija 3 godine) + 1000gb hard disk 100/100

Da li ovo vredi uzeti za csgo? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi šta podrazumevaš pod "vredi"... Ovo je nekada bila super konfiguracija i u tom smislu ćeš verovatno imati otprilike 200+ fps u CS:GO. Naravno tu je i pitanje cene jer sad imaš AMD Ryzen 3100 procesor koji je nov 120 eur a kida i jače od ovog i7 4790 za tu primenu. 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, millanče said:

NIsi naveo najbitnije - cenu. Zbog SSD od 120GB ćeš kad-tad zažaliti, nategni se bar za 240-256.

može da se krpi uz ovaj 1TB hard sa strane, iz ličnog iskustva 🙂

jeste malo 120GB ali za windows i programe + jednu igru koju cepaš redovno tipa CS je dovoljno.

Ovaj storage je za serije, filmove, slike i ostale igre, radne fajlove itd ... može biti ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Dodaj mu jos 20 jura za 240,nije samo tu pitanje kapaciteta - isti model ista serija ssd od 240 ima nekoliko procenata bolje performanse i ugrubo 30-35% duzi životni vek od 120 fb verzije. Stvari se dodatno komplikuju i pogoršavaju kada se isti napuni i prepuni, a to ce svakako pre doći na 120 verziji.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

I meni da mu kažem da ne ide ispod 240 SSD 😄 Valjda će posluša 😄 

A za csgo pa vlajda može ekstra, nema tu šta, ja sam za karantina izbunariuo i5-7500, 16GB DDR4 u komadu, 120 ssd (prodao odmah!), +320 +500, 1000W napajanje,  i GTX1060 6Gb,  i grmelo je sve što sam probao, tako da bi tebalo i to da radi psoao.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ne mogu vise da tvrdim da ce zakucavati 300fps i slicno s obzirom koliko je igra lose optimizovana i sta se desava sa fpsom iz godine u godinu, iz apdejta u apdejt, ali tvrdim da neces ni pogledati u net graph u zivotu svakako.

nikako 120gb ssd, uzmi 256gb.

isto tako - 144hz + slabija konfiguracija od ovoga > random monitor + ova konfiguracija

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...