Jump to content

RUR's GOAT


Recommended Posts

 

Dužan sam da vam prepričam današnji događaj koji uključuje mene i bukvalno najbednije stvorenje koje sam imao nesreću da upoznam u životu. Pričam o Vladimiru Trifunoviću.
Dakle, lik koji je, pored mnogih bednih stvari koje je uradio, juče se posprdao sa mojom mrtvom prijateljicom - osobom koja mi je spasila život i zbog koje sam danas ovde. Rekao sam dotičnom da ću se naći sa njim gdegod i kadgod hoće. Lik mi javi da se nalazi na Ribljoj Pijaci. Ja se spremim i odem tamo - sam. On je sa svojom ekipom. Želeo sam da popričam sa njim i objasnim mu gde greši u svom ponašanju. U momentu kada sam se okrenuo prema klupi i rekao: "Sedi brate, da popričamo", lik vadi suzavac i sasipa mi u oči. Refleksi su mi u tom trenutku spasili jedno oko, ali lik je trčao oko mene i prskao mi suzavac u lice i dalje. Nije imao nimalo obzira prema tome što se tu nalaze majke sa malom decom i da može i njima da hemikalija ode u oči. Tako oslepljenog je pokušao da me ponizi batinama, ali toliko je sitan i nejak da su se njegovi udarci jednostavno odbijali od mene. Pošto ga nisam video, svaki odbrambeni udarac koji sam uspeo da zadam je bio nakon što je on mene udario, pa ga ja uhvatio za ruku i udario tamo gde bi otprilike moglo da bude osetljivo mesto. U jednom trenutku je uzviknuo sav bitan: "Ne znaš ti ko sam ja, ja sam ležao na robiji!", na šta sam mu odgovorio da je ležao na robiji jer je pretukao svoju devojku i da to nije nešto čime bi trebalo da se hvali. Uglavnom, ja nemam nikakvih povreda jer malena pička nije sposobna da udari kako treba, ali ću ga svakako tužiti za napad suzavcem. Sedim trenutno za kompom i nisam sprao sa sebe taj suzavac jer želim da me što duže podseća na to kolika je kukavička pičkica Vladimir Trifunović ispao danas i radujem se što će ljudi širom interneta imati priliku da saznaju to. Takođe, bitno mi je da sam mu sve vreme naglašavao koliko je malena pičkica, ali lik je toliko u nekom svom svetu da tripuje kako je on tu ispao faca. Siroma'.

 

 

 

bonus:

marmen.thumb.jpg.c1765bdc0554efe12a335666bf14549f.jpg

  • Thanks (+1) 1
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Инфоа ради, знам да је Трифуновић вудумен или тако неко. Знамо ли Богуновића или је човек само случајна жртва будалетине?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, manager said:

alo, mirni

to je ljubimac redakcije!!!

Lets Go Reaction GIF

ali i ti si mendži ne brini 😘

38 minutes ago, overkind said:

Инфоа ради, знам да је Трифуновић вудумен или тако неко. Знамо ли Богуновића или је човек само случајна жртва будалетине?

mene bogunović podseća na onog lika čije sam sad ime zaboravio tj. nick, ali setiću se ... iz ove je fele normalnijih bio 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2020 at 4:25 PM, alfa said:

Normalniji kao Čabke ili normalan normalan?

Znači nisam ušao na forum bukvalno sto godina, i nešto mi padne na pamet da bacim pogledam danas da vidim šta se dešava, i vidim alfa me rado drži u srcu i dalje 😄

 

edit/ A što se tiče vudumena, potpuno nasumično sam nailazio na razne priče ljudi koje sam upoznao kroz godine i čuo sam stvarno svakakve užase za čoveka, priče koje prevazilaze okvire "lol glupi lik lupa gluposti na forumu" šablona, i zapravo idu u neke ozbiljne krajnosti.

Edited by SavKe
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SavKe said:

Znači nisam ušao na forum bukvalno sto godina, i nešto mi padne na pamet da bacim pogledam danas da vidim šta se dešava, i vidim alfa me rado drži u srcu i dalje 😄

 

edit/ A što se tiče vudumena, potpuno nasumično sam nailazio na razne priče ljudi koje sam upoznao kroz godine i čuo sam stvarno svakakve užase za čoveka, priče koje prevazilaze okvire "lol glupi lik lupa gluposti na forumu" šablona, i zapravo idu u neke ozbiljne krajnosti.

daj da cujemo, prenesi to sto znas

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SavKe said:

Znači nisam ušao na forum bukvalno sto godina, i nešto mi padne na pamet da bacim pogledam danas da vidim šta se dešava, i vidim alfa me rado drži u srcu i dalje 😄

 

edit/ A što se tiče vudumena, potpuno nasumično sam nailazio na razne priče ljudi koje sam upoznao kroz godine i čuo sam stvarno svakakve užase za čoveka, priče koje prevazilaze okvire "lol glupi lik lupa gluposti na forumu" šablona, i zapravo idu u neke ozbiljne krajnosti.

ČABKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

su

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...