Jump to content

Instalacija Wc3


FATA

Recommended Posts

7 hours ago, FATA said:

nisam dovoljno aktivan da kazes da bih razmisljao uopste da bandi dam pare za nesto sto ne vredi te iste pare... medjutim banda odlucila da bez obzira na to sto je neko ranije vec kupio igru naplati jos jednom pa tako ti stari kljucevi ne rade.

Pa i stari kljucevi koje imas su piratski, nisi ni njih kupio 😉

  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, toma said:

no trole, jel hoce neko da napise zasto je reforged vnujgo u odnosu na original wc3?

ne igram ga, ali me zanima sta ima neko ovde da kaze na tu temu.

pa reforged grafika po meni nije najsjajnija, i igri fale fičri (kao npr jebeni skor na oficijelnom ladderu), ali zato je zajednica veoma aktivna za sada. Prvo, postoji w3champions ladder, igraju se turniri u reforgedu bukvalno na dnevnom nivou, te su svi živi igrači prešli na isti, a čak i ako hoćeš da igraš for fun bez scora, matchmaking prema mmru radi ok na oficijelnom ladderu. Znači, sa strane multiplayera, igra je manje više ok, netcode je poprilično bolji nego ranije (ja sa SBBa imam 40-50 ms na ladderu bez i najmanjeg dropa i bez bojazni smem npr da koristim potion ili TP kad mi heroj padne na 50 hp), i patchuje se igra polako i razvija dalje. Da li je to manje više ista igra, a dao si pare, jeste, al sa druge strane, šta ćeš da radiš, da igraš 1.27 dok je igra na 1.32 i više, i dalje se menja svakim novim patchom? Od 1.30 je došlo do mnogih promena u balansu, i takodje dovelo do raznih promena taktika, tako da po meni ako hoćeš iole da igraš neki mp, nema poente igrati te piratske starije verzije. Samo jedan primer za one koji su igrali imalo u MP, ceo RoC i TFT, undead nikad nije pravio nijednog castera, jer su bili neupotrebljivi. Sada UD itekako ide castere, i to bukvalno u svakom matchupu, i bukvalno su neizostavni u late gameu. Balans je takav da se i u 1vs1 koriste sve jedinice, što skoro nikad nije bio slučaj u WC3, i sve rase su imale po jednu, dve strategije. 

Ako ćeš samo da cepaš kampanju, to možeš i sa piratskim wc3, ali što bi neko opet igrao kampanju, koja ruku na srce kod WC3 i nije bila najbolja. 

@Fata Ghost je jedini koristio MK kao prvog, a sad svaki human na TS igra MK prvog, i to u svakom matchupu. Takodje, igra se veoma često MK prvi protiv UDa i elfa, a sve tri rase igraju sa po 3 heroja svaku partiju, i skoro uvek se ide na T3. Skoro pa druga igra

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nisam pratio trenutno stanje scene pa ni ne znam kakva je trenutno situacija, ali jako bih voleo da odigram koju posle 10 i kusur godina. Sa obzirom na to koliko ima nedostataka, bar iz onoga sto sam video na revjuovima, ne bih da dam 25€ na igricu koju mozda necu upaliti nikad vise a pritom ce me i razocarati. Voleo bih da odigram povremeno koju sa nekim od nasih igraca koji su ranije pikali wc3 i to je to... Kampanja leder ili neko nadmetanje mi ne prolazi kroz glavu pa mi takvi fichri nisu neki odlucujuci faktor 🙂 Dzoni unded je peglao 3 heroja sa DL-DK-BUBOM nekrosima i bansijima protiv svih rasa jos onomad tako da ne vidim nista novo kod UDa 😄

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Džoni UD nije mogao da uzme partiju ikome boljem u Srbiji, da ne pričamo napolju. Ovde je reč o pro igračima koji sad imaju nekoliko taktika da biraju u zavisnosti od mape i kako se kreće partija

I svi naši koji su igrali ranije, a igraju i sad, igraju Reforged 🙂

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...