Jump to content

Instalacija Wc3


FATA

Recommended Posts

Pukla me je neka nostalgija a cuh da i neko od starih ortaka igra pa rekoh da isntaliram i opikam koju medjutim izbacuje mi neki cudan error prilikom instalacije wc3. Da li moze neki tip zasto dobijam ovu gresku i kako da ga resim? Probao sam da instaliram na razlicite lokacije, ali osim toga ne znam sta bih drugo probao?

ShlaG5yM_t.jpg

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

E vrh! ajde sacekaj trenutak uspeh sad da instaliram RoC sad kad sam promenio sa latnice na cirilicu u system locale u region and language settings. Probacu sad TFT i da vidim ako mogu da pokrenem pa javim. Cisto da se ne maltretiras sa UL bezveze.

edit: skinuo sam instalaciju sa torenta pa imaju virtuelne fajlove "ne znam da li ce raditi za pecovanje verzije"

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Nešto mi je varirao upload haos, evo ih napokon:

mega tačka nz kroz folder kroz AW4X0Z7Y#5HtiKF9TfcyUiFBJ3l6PQQ

Šifra je klanrur. Imidži ti trebaju samo za instalaciju, posle ne moraš da držiš mountovano. Ako nemaš ništa bolje, za mountovanje koristi Virtual CloneDrive, mali je i besplatan. Za instalaciju ti trebaju novi 26-cifarni ključevi, oni stari ne rade (  na primer ovi).

Link to comment
Share on other sites

Je l se kačiš na pravi Battle.net ili neki piratski?

Prvo, na Battle.net ne možeš s tim random ključevima s interneta, a drugo, patch 1.27b je bio poslednji koji je mogao da se skine i instalira ručno, posle toga je Blizzard prešao na streaming klijent (kao WoW) i novije verzije mogu da se instaliraju samo ako imaš aktivirane legalne ključeve na Battle.net nalogu i skineš online instaler sa sajta kojinse automatski apdejtuje.

Ako ćete pirata, igrajte 1.27b u LAN-u preko Hamachija i slično.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

pokusavao da se nakacim na BN. vidis nisam znao da su izmenili sve to vec sam mislio da sljakaju oni stari kljucevi koje sam nasao na starom hardu... klasicna bagra.

inace digao sam na 1.27b tako da ce se probati hamachi. hvala ti za pomoc!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

http://www.gameranger.com/

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

kupi Reforged ko čovek, i igraj sa klasičnom grafikom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Highl1 said:

kupi Reforged ko čovek, i igraj sa klasičnom grafikom

 

8 hours ago, mohr said:

Mislim da ne postoji veca greska u istoriji gejminga nego kupiti reforged ;D

zapravo ovde po prvi put moram da se slozim sa mohrom xD

nisam dovoljno aktivan da kazes da bih razmisljao uopste da bandi dam pare za nesto sto ne vredi te iste pare... 

2 hours ago, Lucky said:

ako se ne snađeš javi, imam neke cd-keyeve od trojke negde, ali ne bih da ih tražim ako ne moram :)) 

e hvala Laki, ali nadjoh ih i ja na nekom starijem hardu iznenadio sam se ;))

medjutim banda odlucila da bez obzira na to sto je neko ranije vec kupio igru naplati jos jednom pa tako ti stari kljucevi ne rade.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, toma said:

no trole, jel hoce neko da napise zasto je reforged vnujgo u odnosu na original wc3?

ne igram ga, ali me zanima sta ima neko ovde da kaze na tu temu.

levom nogom urađeni remaster koji pritom naplaćuju kao ful igru?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

e hvala Laki, ali nadjoh ih i ja na nekom starijem hardu iznenadio sam se ;)) 

Ako su ključevi legit, probaj svejedno da ih aktiviraš na eu.battle.net , nešto se sećam kroz maglu da su ljudi sa starim verzijama kukali na internetu kad su uveli nove 26-digit ključeve a potom prijavljivali da Blizzard automatski prihvata stare ključeve i registruje ti igru na nalog (posle je instaliraš tako što skineš onlajn instaler sa sajta, umesto preko CD-a).

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Eve gi

https://us.battle.net/support/en/article/30461

Quote

If your CD key is not 26 digits long, you may need to register your physical game copy with your Blizzard account. This will generate a new 26-digit CD key to use during installation. To register, use the following steps:

  1. Log in to Battle.net Account Management
  2. Enter the CD key from your physical game copy in the Redeem a Code field, then click Redeem

If you've already registered your game on your Blizzard account, you can find your 26-digit CD key in Games and Subscriptions.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, toma said:

no trole, jel hoce neko da napise zasto je reforged vnujgo u odnosu na original wc3?

ne igram ga, ali me zanima sta ima neko ovde da kaze na tu temu.

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...