Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

Џаба, људи верују у сваку глупост што им се каже, то се најбоље видело од почетка свега овога, па и овде поготово

И опет ће се наћи нека будала која ће да каже: "Е, а зашто онда хирурзи носе маске??" 😀 

 

  • Haha (+1) 1
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

https://nultatacka.rs/panika-u-holivudu-poznati-glumac-vudi-harlson-rasturio/

Quote

Prava panika u Holivudu nastala je sinoć kada je zvezda glumišta Vudi Harelson provukao u emisiji koja se emituje uživo pravu istinu o COVID kultu i farmakomafiji. Zapadni mediji trenutno su u panici i ne znaju kako da reaguju.

On je celu COVID zaveru opisao kroz navodni scenario za film.

Nakon ove izjave svi zapadni mediji su potpuno poludeli i počeli da kače najgore naslove o Harlsonu ali bez ikakvih odgovora na ono što je on rekao.

photo_2023-02-26_12-58-15.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, manson said:

hahahah joj 🙂


 

Quote

 

“So the movie goes like this: The biggest drug cartels in the world get together and buy up all the media and all the politicians and force all the people in the world to stay locked in their homes,” Harrelson quipped. “And people can only come out if they take the cartel’s drugs and keep taking them over and over.”

Then he delivered the punchline. “I threw the script away,” Harrelson joked. “I mean, who was going to believe that crazy idea? Being forced to do drugs? I do that voluntarily all day.”


 

 

 

ništa, ostaje nam samo da vidimo od sutra da li će biti u nekom novom fillmu :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dakle kao sto nismo nista znali pocetkom 2020 vise manje ne znamo ni sada? :)

 

1. Sto se mene tice apsolutno svu sve obavezne decje vakcine nesto sto bi moralo biti obavezno i bukvalno naterati roditelje ako treba na to - tipa dete ne moze u skolu bez toga. Prosto to ne moze biti odluka roditelja

2. Vakcine sezonske za grip i sl svakako su ok za stariju populaciju i one slabijeg imuniteta.

3.Za Koronu i dalje nemam pojma. Nisam se vakcinisao i sada svakako necu.. Ali nisam siguran da je to bila dobra odluka. Po svojoj tezoj bolesti iz licne perspektive mogu da kazem da nije naivno i da je korona jedna od tezih bolesti koje sam imao.. Nadam se da nece biti tezih od nje.. da kucnem u drvo..

 

I dalje ne mogu da verujem kako preganjate jedni druge (neke od vas).... A vrlo je cudno sve ovo . Svakako nikom ne bih smeo da savetujem ni da se vakcinise niti da se ne vakcnise sto se tice korone.... Kad se setim kako sam jedva isao do dr bolestan od Korone.. Bez snage i svestan da ima manja sansa da ne prezivim (manja ali opet ni malo ne prija kad ti je toliko lose)...Toliko sam se lose osecao

 

 

 

 

  • Upvote (+1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Isto je i sa gripom. Meni je neki gripo koji sam preležao sa dvadeset i kusur godin xy puta bio težio od korone. Tipa dve nedelje nisam mogao da se pomerim iz kreveta.

Ne kažem da nije korona zeznuta (može da bude), ali isto tako je i grip (može da bude), pa nismo vežbali 1984-u sa gripom.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, qwert00 said:

Dakle kao sto nismo nista znali pocetkom 2020 vise manje ne znamo ni sada? 🙂

 

1. Sto se mene tice apsolutno svu sve obavezne decje vakcine nesto sto bi moralo biti obavezno i bukvalno naterati roditelje ako treba na to - tipa dete ne moze u skolu bez toga. Prosto to ne moze biti odluka roditelja

2. Vakcine sezonske za grip i sl svakako su ok za stariju populaciju i one slabijeg imuniteta.

3.Za Koronu i dalje nemam pojma. Nisam se vakcinisao i sada svakako necu.. Ali nisam siguran da je to bila dobra odluka. Po svojoj tezoj bolesti iz licne perspektive mogu da kazem da nije naivno i da je korona jedna od tezih bolesti koje sam imao.. Nadam se da nece biti tezih od nje.. da kucnem u drvo..

 

I dalje ne mogu da verujem kako preganjate jedni druge (neke od vas).... A vrlo je cudno sve ovo . Svakako nikom ne bih smeo da savetujem ni da se vakcinise niti da se ne vakcnise sto se tice korone.... Kad se setim kako sam jedva isao do dr bolestan od Korone.. Bez snage i svestan da ima manja sansa da ne prezivim (manja ali opet ni malo ne prija kad ti je toliko lose)...Toliko sam se lose osecao

 

 

 

 

evidentno je to sve zavisilo od čoveka do čoveka, baš kao što je verovatno slučaj i sa gripom.

ali jednostavno o gripu nismo toliko pričali ... a imali smo slučajeve težeg gripa itd, na kraju krajeva zato i postoje vakcine, da neko ne bi capno ako je rizičan.

za koronu šta ga znam, opet znam ljude sa različitih krajeva spektra, tj. da kažem znao sam jer je bilo i onih koji su umrEli, a nisu bili matori, ali kod nekih je bilo kao blaža prehlada kod nekih nisu mogli dve nedelje na noge i onda još mesec dana nisu imali miris i ukus... 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Brate, bez ljutnje, ali kad si ti na nogama otisao kod lekara znaci da nisi imao tezi oblik 🙂

Pa jasno da nisam bio najtezi slucaj :) Fala bogu. Iako je i ovo bilo strashno.... KAd se vratim taksijem, i izadjem iz taksija morao sam tipa da odmorim 3 minuta posle voznje pa tek onda do lifta i u stan. Toliko mi je lose bilo. Ali sam barem mogao sam nekako...

 

Najzanimljvija stvar je to sto pamtim da se umorim u kolima od voznje taksijem.. I da moram da sednem negde kad izadjem iz taksija da se "odmorim" :D I sad  mi deluje smesno da neko moze da se umori dok ga taksi vozi :D 

Edited by qwert00
  • Like +1 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Opa, evo i ovo je opet aktuelno!

Quote

 

DIREKTOR FBI-a Christopher Wray rekao je jučer da je agencija procijenila da je pandemiju koronavirusa vjerojatno uzrokovao incident u laboratoriju u kineskom Wuhanu.

"FBI već neko vrijeme procjenjuje da je izvor pandemije najvjerojatnije potencijalni laboratorijski incident u Wuhanu", rekao je Wray za Fox News.

Njegova izjava uslijedila je nakon nedjeljnog izvješća Wall Street Journala po kojemu je američko ministarstvo energetike s malom pouzdanošću procijenilo da je pandemija nastala nenamjernim curenjem virusa iz kineskog laboratorija. 

"Kina čini sve što može kako bi pokušala spriječiti napore SAD-a i drugih zemalja da saznaju više o podrijetlu pandemije"
Dio agencija smatra da je pandemija vjerojatno rezultat prirodnog prijenosa, a neke su neodlučne, izvijestio je Journal.

Glasnogovornik Bijele kuće za nacionalnu sigurnost John Kirby rekao je u ponedjeljak da američka vlada nema konačan zaključak i konsenzus o podrijetlu pandemije.

 

Quote

 

ДИРЕКТОР ФБИ Кристофер Реј рекао је јуче да је агенција проценила да је пандемију корона вируса вероватно изазвао инцидент у лабораторији у Вухану у Кини.

„ФБИ већ неко време процењује да је извор пандемије највероватније потенцијални лабораторијски инцидент у Вухану“, рекао је Реј за Фокс њуз.
АД

Његова изјава уследила је након недељног извештаја Волстрит џорнала да је америчко министарство енергетике са малом поузданошћу проценило да је пандемију изазвало случајно цурење вируса из кинеске лабораторије.

„Кина чини све што може да покуша да осујети напоре САД и других земаља да сазнају више о пореклу пандемије“
Неке агенције верују да је пандемија вероватно последица природног преноса, док су друге неодлучне, пише Журнал.

Портпарол Беле куће за националну безбедност Џон Кирби рекао је у понедељак да америчка влада нема коначан закључак и консензус о пореклу пандемије.

 

Nešto se inače događa oko cele ove priče, ne znam tačno šta, ali internet je opet pun klipova iz tog perioda sa početka 2020 godine oko kine, virusa, trampa, italije...

dal im je to opet neka sekundarna priča PR mašinerije da se udari na Kinu sad kad su u fazonu da će Kina pomoći Rusiji itd, nemam pojma, ali može da bude.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je sad ravnozemljaš?

 

Prvo maske, sad virus iz laboratorije...sve ono što je bilo očigledno od prvog dana, u stvari. Iskreno nisam ni iznenađen. Zapravo jesam, odsustvo reakcije ljudi je zapanjujuće i kad su uvođene debil-mere i sada, kad lagano to sve isplivava.

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Ko je sad ravnozemljaš?

 

Prvo maske, sad virus iz laboratorije...sve ono što je bilo očigledno od prvog dana, u stvari. Iskreno nisam ni iznenađen. Zapravo jesam, odsustvo reakcije ljudi je zapanjujuće i kad su uvođene debil-mere i sada, kad lagano to sve isplivava.

što bi se reklo test je uspeo, narod možeš da nateraš da radi bilo šta uz bilo kakve izgovore 🙂

ono, probali to da bi shvatili da koju godinu kasnije mogu da kažu da će dati gazilione evra UKR npr dok lokalno narod nema para leba da jede.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Мени је најтужније што су на тесту пали млади, образовани и способни људи, који би требало да су нека интелигенција овог (и других народа), људи који су спремни да поверују буквално у највеће будалаштине, само ако им саопштиш да је тако наука утврдила и да само будале не верују науци (што каже Фата, објављено у Ланцету)

  • Downvote (-1) 2

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...