Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

23 hours ago, Dule_smor said:

Elem, sedmi talas, spremite se za surfovanje, sad ce uskoro i peta boca, samo maske i ruke prati, umetnica mora biti zdrava!


https://rs.n1info.com/vesti/upozorenje-lekara-srbija-vec-usla-u-sedmi-talas-vratiti-obavezno-nosenje-maski/

sedmi talas? ja mislim da sam kod trećeg ili četvrtog prestao da brojim tj. i same vesti su prestale da broje, kad su bili peti i šesti? 🙂 i gde smo mi bili tad? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Srpski pulmolog koji radi u Sloveniji, Srđan Lukić, objavio je upozorenje na svom Tviter nalogu, a tiče se korone i soja za koji kaže da je "najgori omikron do sada".

„Omicron BA.5 soj postaje dominantan. Izgleda da je najgori omicron do sada, antigenski se dosta razlikuje od BA.1 varijante, za koju vakcine tek treba da stignu i ne znamo koliko će biti efikasne protiv BA.5. Virus mutira brže od proizvodnje novih vakcina“, objavio je Lukić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

sleteo u SRBIJU!!!

Posto sam imao temp i petak i pola subote, cerka u nedelju a zena sinoc, da se testiram i....svi poztitivni osim petra.Kako sad to bre, pa ja sam boostovan i pise zasticen god dana!! Nema karantina, nisu hteli u belgiji test da mi rade ako je simptom temperatura.

Jebote i posle kazu FATA LUD! 😄

P.S ovo je trajalo krace i slabije od prehlade.Ja sam bukvalno imao temp tokom 36 sati bez bola igde, milica 2 sata, zena sinoc

 

  • Like +1 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

u belgiji vise ne objavljuju statistike i nema kovida po vestima.

Pola firme ima koronu (tj bolesni su), ali blago je, ono i vise se ne dize buka

Ja kad odem da zatrazim test, sa mojim simptomima pise : ne treba test. Mozete sta ocete

Just now, Zwerko said:

Ovaj je sigurno doneo makar B.5!

B3 !1!

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

bifrimeeee \o/

hahaha a baš mi ovo izašlo da se dogodilo pre neki dan, tj. nedelju, nisam imao pojma!

 

4 hours ago, f4ts0 said:

sleteo u SRBIJU!!!

Posto sam imao temp i petak i pola subote, cerka u nedelju a zena sinoc, da se testiram i....svi poztitivni osim petra.Kako sad to bre, pa ja sam boostovan i pise zasticen god dana!! Nema karantina, nisu hteli u belgiji test da mi rade ako je simptom temperatura.

Jebote i posle kazu FATA LUD! 😄

P.S ovo je trajalo krace i slabije od prehlade.Ja sam bukvalno imao temp tokom 36 sati bez bola igde, milica 2 sata, zena sinoc

 

ne puštajte ove u zemlju krizni štabe, vidite šta nam rade!

ja inače znam još troje koji imaju covid, dvoje je donelo sa puta :)) jedan iz Grčke drugi iz Italije :))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2022 at 8:23 PM, Lucky said:

hahaha a baš mi ovo izašlo da se dogodilo pre neki dan, tj. nedelju, nisam imao pojma!

 

Au...blast from the past :c

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Juče sam saznala da na onkološkom su ukinuli pre određenog vremena sve mere (ulazni negativan test za pacijente koji dolaze u bolnicu, obavezne maske). Imali su pozitivnu bolesnicu, i naravnooo eto problema. Koleginicina mama je došla na terapiju (citoth i zračenje), dobila koronu, pustili su je da se zaleči kod kuće i da se javi za novi termin..

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Jbg, eto meni kao laiku i ravmozemljasu deluje da bi maske, rukavice trebalo da budu uvek obavezne za posetioce u takvim ustanovama. 

Prosto, to mi ima najvise i jedino smisla. 

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...