Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

1 hour ago, Dz said:

I ja jbg nisam nasla nijedan drugi suvisli odgovor da kazem, zasto sam tu godinu ipo 'turisticki' ne radim itd... pa sam rekla: pa ovde sam iz zdravstvenih razloga,  jer sam alergicna na biljke sto rastu u Evropi LOLOLOL

 

Mislim skontao je on tada da garant radim tiching ili nesto, ali nije mogao nijedan dokaz protiv mene da nadje, pa me pustio

 

Ovo je samo jedna od 1000 prica a ima i ludjih

a ništa ono yugoslavia walter sarajevo serbia vi ar agenst amerika, vučić si grejt frends i to, ne pomaže?

Link to comment
Share on other sites

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=461194472676855&id=100063589185889

Ми још не знамо шта је Лончар потписао са СЗО, уговор није обелодањен, видећемо ваљда већ код следеће агенде

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mohr said:

Mene nisu dirali uopste, boli ih jako ona stvar done na jugu a i ja sam doduse ulazio mnogo cesce i u HK i u Makao plus dve razlicite granice 🙂

Jug je poznat bio po tome, zato je masa nasih ljudi u Shenzhenu i sl, ali zato dole mnogo cesce murija proverava skole

7 hours ago, Lucky said:

a ništa ono yugoslavia walter sarajevo serbia vi ar agenst amerika, vučić si grejt frends i to, ne pomaže?

ma radi i to, svi ovde znaju za Srbiju i spomenu Jugoslaviju

  • Like +1 1

oO

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dz said:

hahhahaa pa vi nemate pojma sta se ovde desava

Savatali me tako sa 26 pecata kad sam sekla granicu, kao i ostalu nasu bracu Srbe pre mene pa poceli da nam stvaraju poteskoce. Kad je ovaj carinik video progutao nitroglicerin. Rekose podjite sa nama. Odvedose me u sobicu za isptivanje. Postavili kameru sve. I tu me je taj inspektor smarao naredna dva sata pokusavajuci da me deportuje da nadje dokaz. Ali takav je sporazum sa nasom zemljom, jebiga, imam 30 dana za svaki ulazak pa makar bilo neograniceno, iako oboje znamo da nisam zaista turisticki, mora to da dokaze. I tako on mene ispitivao, ja sam bila spremna na sve, imam neki lazni telefon sa laznim nalogom koji kad pretresu ne vide grupe za poslove niti bilo kakve kompromitovane chatove. Pita me odakle mi pare, ja kazem da radim online za Srbiju a da eto kao za sada zivim ovde.

I sad on uporan kao sta ti si na turistickoj vec preko godinu ipo? Zasto?

I sad ja ne smem da kazem da shljakam tamo, sta jbt da kazem, ja kazem pa evo ja radim online mogu sa bilo koje lokacije, al Kina mi se svidja plus iz zdravstenih razloga.

On pita kakvih zdravstvenih?

I ja jbg nisam nasla nijedan drugi suvisli odgovor da kazem, zasto sam tu godinu ipo 'turisticki' ne radim itd... pa sam rekla: pa ovde sam iz zdravstvenih razloga,  jer sam alergicna na biljke sto rastu u Evropi LOLOLOL

 

Mislim skontao je on tada da garant radim tiching ili nesto, ali nije mogao nijedan dokaz protiv mene da nadje, pa me pustio

 

Ovo je samo jedna od 1000 prica a ima i ludjih

Можда Џ значи Џоинт. Случајнос`?

8 hours ago, mohr said:

Mene nisu dirali uopste

Питање је дал` ти је жао што те нису дирали, или се хвалиш?

:tf:

5 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=461194472676855&id=100063589185889

Ми још не знамо шта је Лончар потписао са СЗО, уговор није обелодањен, видећемо ваљда већ код следеће агенде

Опет сам се зајебао. 

Помислио сам да је неки пост где стоји документ који је процурео, везан за СЗО, кад оно неки равноземљаш прича о кокаину у Бразилу. Плус му неки Земунац-Терминатор ради обезбеђење.

image.png.e85975dd6792f2f8872b2cfd7a4292e0.png

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Sporazum je da u slucaju sledece pandemije WHO ima jurisdikciju nad svim zemljama koje su ga potpisale i moze da uvodi lockdowne i ostala sranja kako hoce, niko se nece pitati...mark my words...btw:

 

 

Biden announced the opening of a biolaboratory of the US Centers for Disease Control and Prevention in Tokyo.

 

To strengthen preparedness "in case of new pandemics," the American president explained.

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SATAN said:



 

Опет сам се зајебао. 

Помислио сам да је неки пост где стоји документ који је процурео, везан за СЗО, кад оно неки равноземљаш прича о кокаину у Бразилу. Плус му неки Земунац-Терминатор ради обезбеђење.

image.png.e85975dd6792f2f8872b2cfd7a4292e0.png

Настави да верујеш да све што се не објави на мас медијима има везе са равном Земљом,  само испадаш још глупљи (ако је то икако могуће)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

А не вероваћу сваком посту на фејзбуку. Ајде иди буди глуп на балканинфо.цом већ је утврђено да си претплаћен на треће око.
Годинама. 

  • Haha (+1) 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Имаш и званична документа о свему томе, али јбг, не говори се на масмедијима, глупанима испирају мозак на друге начине, иди гледај Задругу и Фарму

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Elvis J. Kurtovic said:

Имаш и званична документа о свему томе, али јбг, не говори се на масмедијима, глупанима испирају мозак на друге начине, иди гледај Задругу и Фарму

Зато ја не верујем мас медијима. Већ само одабраним! Прво одем и видим шта прави стручњаци на реномираним телевизијама имају да кажу, као нпр:

https://www.espreso.co.rs/showbiz/zvezde/713821/jovana-jeremic-ekskluzivno-za-espreso-ova-vakcina-je-moj-izbor

Цитирам: - Nisam se vakcinisala, a rekla sam da hoću. Obzirom da imam visok nivo antitela, nema potrebe za tim za sada. Ja sam neko ko je odmah na početku rekao da će se vakcinisati i moj izbor je ruska vakcina. Vakcinisacu se za nekih mesec, mesec i po dana, pre neću sigurno - izjavila je Jovana Jeremić za Espreso.

Знаш ли ти да су Рептили Јовани Јеремић украли Вукову диплому? Зато сам ја примио 7 доза Руске вакцине (идем ових дана да се тестирам и на ХИВ да знаш).

А онда скинем све .пдф ове које су делили у вајбер групи, а потписују их Данијел Шентон и Теша Тешановић и обавезно провери СХА потпис Центра за Природњаке Науке. Кад све то ишчитам, погледам на јутјубу и дарквебу, па кад заседнем на РУР нема истине да мањка.

Бре.

[/spolier]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Dule_smor said:

Neko okaci nesto normalno, dodju Stana i Elvis da se napusavaju kurcem, swe pohwale...

steta sto obojica nisu skoro uopste aktivni i na temi o ukrajini 😄 ko zna kako bi to bilo tamo..iako kapiram da bi tamo bili manje u konfliktu nego ovde sa covid

 

 

deluje sve cudno sa covidom..opet samo kad se setim koliko mi je lose bilo...od kovida..jedino sto sam ok disao..da je i to zezalo mozda ne bih bio ovde danas...sad se nadam da ce da me drzi prirodni imunitet

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Neko okaci nesto normalno, dodju Stana i Elvis da se napusavaju kurcem, swe pohwale...

Ако ниси баш испратио ЈА сам окачио нешто нормално,  нешто што је блиска будућност, дебил се сам појавио ниоткуда и лупетао глупости, тако да не знам зашто нас стављаш обојицу у исти кош 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dule_smor said:

Sa proslogodisnje bezbednonosne konferencije o mogucim sledecim pandemijama:

281094671_1570725559989218_7836986349430

https://www.nti.org/wp-content/uploads/2021/11/NTI_Paper_BIO-TTX_Final.pdf?fbclid=IwAR2wO5HRJOtDwpxXBXAi6mEI8DPi3fJ1-sARAuqWE7QwwRlwp2jl10JP_ds

 

lud Dule kazete?

haha, ovo je najjači deo:

Quote

Governments should improve preparedness by developing nationallevel pandemic response plans built upon a coherent system of
“triggers” that prompt anticipatory action on a “no-regrets” basis.

to mu nešto dođe kao ovo sad u Kini 🙂

timeline je naravno horor mada mi deluje da ih je to malo ipak ukenjalo, ali brojke se za sada neverovatno poklapaju.

Link to comment
Share on other sites

pa da ali za sad su ove monkeypox osetljive na ~pox vakcine, plus napadaju iskljucivo muzoleznike, znaci 80 posto rur populacije je safe \o/

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dz said:

Jug je poznat bio po tome, zato je masa nasih ljudi u Shenzhenu i sl, ali zato dole mnogo cesce murija proverava skole

ma radi i to, svi ovde znaju za Srbiju i spomenu Jugoslaviju

Zhuhai nije kao Shenzhen, cak sam i u jednoj drzavnoj skoli radio, imao 50 djaka u odeljenju, panduri na ulazu klimaju glavom i pozdravljaju :)))

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Dule_smor said:

Neko okaci nesto normalno, dodju Stana i Elvis da se napusavaju kurcem, swe pohwale...

Код нас у вези се зна ко кога напушава, а не као код вас лекара, ни која доза ни која врста ни кад (вакцине). 

19 hours ago, qwert00 said:

steta sto obojica nisu skoro uopste aktivni i na temi o ukrajini 😄 ko zna kako bi to bilo tamo..iako kapiram da bi tamo bili manje u konfliktu nego ovde sa covid

Е па види, ја рекао своје тамо, имамо извештаје са терена, једино зверко тролује ал опоравићемо и њега. 

18 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

Ако ниси баш испратио ЈА сам окачио нешто нормално

Tin foil hat - Wikipedia

16 hours ago, f4ts0 said:

pa da ali za sad su ove monkeypox osetljive na ~pox vakcine, plus napadaju iskljucivo muzoleznike, znaci 80 posto rur populacije je safe \o/

То је дан кад је Елвис схватио да је вакцинисан...

 

https://www.myinstants.com/en/instant/noooo/

 

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Sada i zvanično, američki komiteti će nadgledati da li se implementiraju WHO pravila tokom zdravstvenih kriza u suverenim državama. Fauči bogotac.

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/first-steps-reforming-global-health-emergency-rules-agreed-who-meeting-sources-2022-05-27/

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

овај топик је још жив?

треба топик о ценама хране, оружја, антибиотика и муниције и локацијама на којим су доступни...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Debeli said:

овај топик је још жив?

треба топик о ценама хране, оружја, антибиотика и муниције и локацијама на којим су доступни...

pa ti napravi. gore ideš na ono NEW TOPIC i rokaš! 

evo ja ću da odgovorim, ja volim o cenama hrane!

a covid topic je naravno tu jer i dalje imaš covid zahteve i prava, evo ja opet na putu bio uredno mi traže covid potvrde i smaraju i dalje, plus u avionima nosiš masku etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...