Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

drži se, mohr druže

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mohr said:

 jutros nisam osecao sapun koji ima miris meda i mleka(a bio sam i na wc solji pre toga:), 

Nemas koronu, ti si prosto peder 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, absolute said:

Needs one to know one...

 

Samo opusteno...odmaraj, caj, limunada i to ti je to...

valjda limunana ili....limumeda!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Elem, izjavio onaj pulmolog Zujovic da je po epidemioloskim podacima koje imaju 2-3 puta veca sansa da zakace omikron za one koji su vec prelezali Koronu ili su vakcinisani od onih koji nisu. Ok, imace blazi tok naravno, ali koja je logika tu, da ne kazem who was phone? Doduse ne znam naravno da li su ti podaci validni, ali i ako jesu ne sumnjam da ce struka imati neko salto mortale objasnjenje.

Inace zakacih i ja, temperatura nekoliko dana, bogami i preko 38, malaksalost i sad malo kasljucam, ali sam bolje vec. Vakcinisan 2 puta Sputnikom i sad ce mi samo 3 meseca vaziti ovo sto sam prelezao, pa moram ponovo vakcinom priznatom u EU sve od pocetka. I najjaca fora posto teoretski vazim kao nevakcinisan ovde, vrlo moguce da mi ovih 10 dana izolacije nece biti placeno kao bolovanje, nek se nose. Znaci 2 Sputnika, prelezao plus 3 Fajzera ili sta vec primim...i ako mi neko bude posle opet trazio nesto odoh u Tunguziju da zivim.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dule_smor said:

Elem, izjavio onaj pulmolog Zujovic da je po epidemioloskim podacima koje imaju 2-3 puta veca sansa da zakace omikron za one koji su vec prelezali Koronu ili su vakcinisani od onih koji nisu. Ok, imace blazi tok naravno, ali koja je logika tu, da ne kazem who was phone? Doduse ne znam naravno da li su ti podaci validni, ali i ako jesu ne sumnjam da ce struka imati neko salto mortale objasnjenje.

pa znaš šta, sad kad tako kažeš, ovi slučajevi koji imaju Omikron sada a da su bili u kolektivima, za koje ja znam, svi su vakcinisani, ovi nevakcinisani nisu zakačili. 

ofc možda je slučajnost, možda nisu još uvek zakačili itd, ali zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, absolute said:

Needs one to know one...

 

Samo opusteno...odmaraj, caj, limunada i to ti je to...

Ma nemam nikakve simptome, vec sam se smorio a radicu i cele sledece nedelje od kuce...btw trojica na poslu su pozitivna ali neki tek iz drugog testiranja, hvala u svakom slucaju

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, mohr said:

Ma nemam nikakve simptome, vec sam se smorio a radicu i cele sledece nedelje od kuce...btw trojica na poslu su pozitivna ali neki tek iz drugog testiranja, hvala u svakom slucaju

a i to, ispade da su testovi nepouzdaniji od vakcina!!!

jedan dan pozitivan, drugi negativan, prekosutra opet pozitivan, ovaj test daje pozitivu ovaj negativu, sve neki rendom.

Link to comment
Share on other sites

On 1/22/2022 at 3:45 PM, Dule_smor said:

I najjaca fora posto teoretski vazim kao nevakcinisan ovde, vrlo moguce da mi ovih 10 dana izolacije nece biti placeno kao bolovanje, nek se nose. 

eh, nemoj tako, to je EU, tamo se poštuju prava radnika, radnik je svetinja!

  • Thanks (+1) 1
  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Претходних дана у Белгији су се одржавале масовне и насилне демонстрације док вируса обара негативне рекорде, јавља извештач РТС-а из Брисела.

Последњи податак каже да је просечно у протеклој недељи забележено 47.000 нових случајева.

Упркос томе власти говоре о ублажавању мера, продужавању времена рада ресторана и кафића, као и ублажавању мера изолације.

Све то захваљујући томе да толики број нових случајева не доводи до пораста броја хоспитализованих, а пре свега оних који завршавају на интензивној нези.

 

izgleda da smo obrnuli igru :))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Highl1 said:

eh, nemoj tako, to je EU, tamo se poštuju prava radnika, radnik je svetinja!

Ako je čovek radio ovde, šta god da mu se tamo desi, neće mu biti strano.

 

19 minutes ago, Lucky said:

izgleda da smo obrnuli igru :))

A bake i deke?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Lucky said:

šta mene pitaš, pa igor je u briselu, nek sam javi šta će i kako će!

🙂

Zato sam i pomenuo deke

:tf:

Doduše, Igor šalje neki link da će virus možda da potane "frankenštajn".

Stiže "Frankeštajn varijanta" - B92

Životinje bi mogle potencijalno da inkubiraju i oslobađaju nove sojeve. Kućni ljubimbci, jeleni i kune iz uzgajivačnica samo su neke od životinja ranjivih na korona virus, koji može potencijalno da mutira u njima i skoči nazad na ljude.

[peep]

kuce i mace...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

 
Претходних дана у Белгији су се одржавале масовне и насилне демонстрације док вируса обара негативне рекорде, јавља извештач РТС-а из Брисела.
Последњи податак каже да је просечно у протеклој недељи забележено 47.000 нових случајева.
Упркос томе власти говоре о ублажавању мера, продужавању времена рада ресторана и кафића, као и ублажавању мера изолације.
Све то захваљујући томе да толики број нових случајева не доводи до пораста броја хоспитализованих, а пре свега оних који завршавају на интензивној нези.
 
izgleda da smo obrnuli igru :))
Ahaha, sad je odjednom relevantan broj hospitalizovanih...a kad je prosle godine direktor zavoda za javno zdravlje Bavarske predlozio da se na osnovu tog broja, a ne incidence odredjuju mere bio je naprasno smenjen...Evropa i demokratija sto kaze Pera

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dule_smor said:

izgleda da smo obrnuli igru :))
Ahaha, sad je odjednom relevantan broj hospitalizovanih...a kad je prosle godine direktor zavoda za javno zdravlje Bavarske predlozio da se na osnovu tog broja, a ne incidence odredjuju mere bio je naprasno smenjen...Evropa i demokratija sto kaze Pera

pa tad nije odgovaralo! sad kad je sve više ljudima preko glave, mora da se menja priča.

pa evo i AUS carevi kao najzatvoreniji na planeti iako imaju nikad veće brojke otvorili granice, kreću lagano da omogućavaju rad restorana itd 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...