Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

 

МАЛА АДАПТАЦИЈА ТЕКСТА:

Storm Of Steel And Vax

Like a ramrod made of steel
Like a grinding metal wheel
All the power that we feel
Transformed to a storm of needle
Messengers of Bill Gates we are
We fly across the sky
With hammer like precision
We let our chemtrails fly
The fleeing masses run before us
Panic in their eyes
Our mission not complete
Until the last one dies
Like a roaring tornado
Like a raising 5G tower
This sound louder than thunder
Leaves our enemies rent asunder!!!

We storm the gates of God!!!
And piss in Balkan Info crowd!!!!

Evil Soros ride from hell
Raping angels in our way
Rotshield forge in Satan's spell
We ride on Armageddon day!

Storm of steel and vax [x4]

We ride the storm of steel and vax
New masters of the earth
Needles and flesh grotesquely mate
This is Lucifer's rebirth
Evil Soros ride from hell
Raping angels in our way
Rotshield forge in Satan's spell
We ride on Armageddon day!

Storm of steel and vax [x4]

 

\m\

  • Upvote (+1) 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

Нешто се кува

 

šta se kuva?

pa smorili se više od cele priče, omikron zarazio pola države uz male procente umrlih i to je to 🙂

Inače je opasno krenuo omikron, makar u mom okruženju - što firme što privatno, bukvalno 30 ljudi znam trenutno zaraženih (nije ni čudo na 18.000 pozitivnih svakog dana) i tu baš nema nikakvog pravila dal je vakcina dal nije dal je buster dal nije dal je rus dal je kinez dal je nemac... manje više svima isto sa istim simptomima.

Link to comment
Share on other sites

Treba imati u vidu da ja mislim da oni značajno više od 18.000 slučajeva i neće prijavljivati, svakako ne možemo ni da testiramo više pa makar 100% od testiranih bilo zaraženo :)

19 minutes ago, Lucky said:

 pa smorili se više od cele priče, omikron zarazio pola države uz male procente umrlih i to je to 🙂

Plus mora sad da tvrdi da je to sve ok kad ga penale da je pravio žurke dok su svi bili u karantinu! Da ne pričamo kad je umro babim muž!!!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zwerko said:

Treba imati u vidu da ja mislim da oni značajno više od 18.000 slučajeva i neće prijavljivati, svakako ne možemo ni da testiramo više pa makar 100% od testiranih bilo zaraženo 🙂

1 hour ago, Lucky said:

da, vidiš, taj deo mi nije ni pao napamet, da jednostavno imamo fizičke kapacitete testiranja tj. da to nije neograničeno, tj. ima plafon.

 

Link to comment
Share on other sites

Čemu uopšte testiranja...gluposti...

Sa tolikim brojem zaraženih, jasno je da svako ima kontakt sa nekim ko je zaražen.

Što kaže Killy, vreme je da se proglasi pobeda, da se dežurni korona kukači namire i da vakcinu primamo svake godine kao i za grip...što će reći da ne primamo...

  • Upvote (+1) 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

da, vidiš, taj deo mi nije ni pao napamet, da jednostavno imamo fizičke kapacitete testiranja tj. da to nije neograničeno, tj. ima plafon.

 

Ako se ne varam, antigenski testovi u privatnim klinikama se ne računaju, i ne ulaze u statistiku.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Jose Jimenez said:

Ako se ne varam, antigenski testovi u privatnim klinikama se ne računaju, i ne ulaze u statistiku.

Ne zna se...

Ja sam radio samo antigenski privatno kad sam imao, to nigde nije pribeleženo...iako sam išao po doznake u dom zdravlja...i tamo su mi priznali taj antigenski, nisam radio PCR kod njih...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Jose Jimenez said:

Ako se ne varam, antigenski testovi u privatnim klinikama se ne računaju, i ne ulaze u statistiku.

jedino u ovom slučaju nemekovom, kada sa tim antigenskim odeš kod lekara da otvoriš bolovanje ili šta god, onda ga upišu i verovatno negde uračunaju.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

Ja sam malo u šoku kakvi su ovi englezi debili, ne mislim tu na ovog premijera nego na ostatak ekipe, kako debilno viču ovo "yeeee", izrodi.

Ovaj omicron je bukvalno kao prehlada i nadajmo se da je ovo početak kraja!

Link to comment
Share on other sites

Just now, togFU said:

Ja sam malo u šoku kakvi su ovi englezi debili, ne mislim tu na ovog premijera nego na ostatak ekipe, kako debilno viču ovo "yeeee", izrodi.

Ovaj omicron je bukvalno kao prehlada i nadajmo se da je ovo početak kraja!

to može da te šokira samo ako si prvi put gledao klipove ovog tipa 🙂 generalno su uvek ovakvi sa ovim fazonima, upadicama, doskočicama i smejanjem.

ima ona today in parliament na bbc radiju emisija, digest gluposti tog tipa, jedno vreme sam slušao (da vidim šta radi neprijatelj, naravno!)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, manson said:

Ne moraš ni da ih gledaš u skupštini, čak ni da ideš u UK, dovoljno da ih vidiš u bilo kom vikend gradu u istočnoj Evropi i sve ti je jasno 🙂

Ma to je drugo, nagledao sam se ja engleza ako ništa drugo ono za vreme Exita ranije (mada to baš i nije reprezentativan uzorak prosečnog engleza). Fora je što sam za skupštinu ipak mislio da se PONAŠAJU normalno (ne da su normalni, jer i debili mogu da se bar ponašaju normalno), al' eto - ŠOK

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, manson said:

Svi to misle, ali onda odeš u UK, i vidiš da su isti takvi 🙂

pa zato što je taj "meki uticaj" kako vole da ga nazovu političari mega jak. kraljica, dvor, sve je poš i super, tralala, naglasak, hju grant, hari poter ... 🙂

tek kad pogledaš Misfits i još par takvih serija, skapiraš 🙂

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mohr said:

Nadam se da je ovo kraj, bas su se svi oko mene razboleli, kolega koji sedi do mene u sredu bio pozitivan i ja od juce radim od kuce, nemam simptome ali danas se budim i culo mirisa mi je bas znacajno oslabilo, sad mogu da smrdim u miru 🙂

a i svaka hrana se nije pokvarila! :))

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, mohr said:

Ma jako cudna situacija, jutros nisam osecao sapun koji ima miris meda i mleka(a bio sam i na wc solji pre toga:), evo sad ponovo mogu da mirisem stvari, da mi je bio zapusen nos ili nesto, nije...

ko ti je kriv kad uzimaš sapune sa mirisom nečega što je hrana!

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...