Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

23 minutes ago, daniiL said:

https://www.timesofisrael.com/israeli-trial-worlds-first-finds-4th-dose-not-good-enough-against-omicron/

Nova tura, nova avantura. Kao i do sad, preporuka samo za visokorizicne na mala vrata postaje obaveza za sve one kojima je potreban ausvajz.

mislim da je realno da o busteru 2 niko neće ni da govori 🙂

ovi naši pogotovo sad kako idemo ka izborima, kad bi to pomenuli ljudi bi ih streljali, tako da se nadaju prirodnom opadanju zaraženih tokom marta zarad "sigurnih" izbora u aprilu 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eto ti ga sad!

Quote

 

IZRAEL je jučer zabilježio novi dnevni rekord od 65.259 novih zaraza, a paralelno s time povela se ozbiljna rasprava o ukidanju covid-potvrda. Protiv covid-potvrda koje se u Izraelu zovu zelene propusnice istupio je izraelski ministar financija Avigdor Liberman, prenosi The Jerusalem Post. 

Liberman se jučer s premijerom Naftalijem Bennettom i ministrom zdravstva Nitzanom Horowitzom obratio javnosti rekavši da će više od 25 milijuna kućnih brzih antigenskih testova biti distribuirano Izraelcima. Nakon toga se na Twitteru javio o covid-potvrdama.

"Nema medicinske ni epidemiološke logike u zelenim propusnicama, ima štete ekonomiji i velik doprinos stvaranju panike"
"Nema medicinske ni epidemiološke logike u zelenim propusnicama, kako zaključuju mnogi stručnjaci. Ono što postoji je direktna šteta ekonomiji, dnevnom funkcioniranju i, dodatno, značajan doprinos stvaranju panike u javnosti. Radim zajedno sa svim dionicima kako bismo eliminirali zelenu propusnicu i očuvali normalnu rutinu za sve nas", napisao je.

Pod režimom zelene propusnice koja je trenutno još uvijek na snazi u Izraelu samo ljudi koji su cijepljeni, preboljeli ili testirani prethodnog dana (u zadnjih 72 sata u iznimnim slučajevima) imaju pristup nekim aktivnostima i objektima, i u nekim slučajevima, radnom mjestu.

Sa širenjem omikrona broj onih koji su zaraženi iako su cijepljeni ili već preboljeli virus naglo je porastao. 

 

ovo ko sa Vučićem da su pričali! :))

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2022 at 2:10 PM, absolute said:

Imamo i mi...samo se zove minimalni...

:tf:

 

i za njega neki rade i po 40-50 sati mesecno...crni humor 😕

 

 

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=18&nav_id=2090793

 

Nekako sve vise mi se cini da se pogresio sto se nisam vakcinisao. jesam se sad provukao sa koronom i prirodnim imunitetom... Ja cu sad uskoro opet da vadim antitela kad mi prodju 3 meseca... OSecam se ok al def nisam skroz ok kao pre korone.. Sta bi bilo kad bilo da sam bio vakcinisan sad ne vredi spekulisati. Mozda isto, mozda bolje(verovatno), al mozda i gore..

ps. al ovo kad neko kaze eto prelezao sam koronu, pa umre dva dana kasnije je bas pravi argument za vakcinaciju....posebno srednje starijih i starijih ljudi...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SATAN said:

kad vidim da neko napiše u nauci da je nešto 100% znam da sigurno nije istina :)))

Reče inače neka na RTS-u da će do marta 70% populacije biti zaraženo omikronom 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Lucky said:

kad vidim da neko napiše u nauci da je nešto 100% znam da sigurno nije istina :)))

Reče inače neka na RTS-u da će do marta 70% populacije biti zaraženo omikronom 🙂

pa rekose da je verovatno u poslednjih 7 dana verovatno oko 300.000 imalo koronu kod nas.. to je tipa 4-5% posto nase populacije zarazeno u 7 dana 🙂 

 

po toj logici mi i nesto kasno da do marta bude samo 70% 🙂 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, qwert00 said:

pa rekose da je verovatno u poslednjih 7 dana verovatno oko 300.000 imalo koronu kod nas.. to je tipa 4-5% posto nase populacije zarazeno u 7 dana 🙂 

 

po toj logici mi i nesto kasno da do marta bude samo 70% 🙂 

možda misli po zvaničnoj statistici! 🙂 ova nezvanična se ne računa 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nama sad javili da ne moramo ni test ni karantin iako je milica pozitivna, a ona moze u skolu kad joj prodje temp, nema vise potrebe za karantinima i slicno...

Pustaju nas da umremo! Zlatna milijarda!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Engleska prelomila: Ukidaju kovid propusnice, rad od kuće i obavezu nošenja maski
London -- Od sledeće nedelje građani u Engleskoj više neće biti u obavezi da nose maske, niti da rade od kuće.
Problem je što po običaju naslov i tekst veze s vezom nemaju. Tipa maske se ukidaju za srednjoskolce u javnom prevozu i tako nekim mestima. Covid propusnice se ukidaju kao obavezne za dolazak na posao, ne za kafane i sl. Srpsko novinarstvo :)
  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

drugovi

plandemija je gotova. ostvarila je cilj. njome su se svi bavili.

sledi faza 2 RESETA: suočavanje sa novom ekonomskom realnošću.

faza 3 je prihvatanje novih rešenja. samo polako.

skrećem pažnju na skorašnje proročanstvo u vidu albuma (2007. godina)

Xenomorph - Demagoguery Of The Obscurants

Prognosis

Capitalist Infiltration

Enslavement by Consumption

Globalisation

Totalitarian Democracy

Secret Satanic Hierarchy

Harbingers of Extinction

Revelation

Economic Sabotage

Cataclysmic Downfall

World War III

Extermination

Nuclear Winter

 

izaberite dokle su stigli... (moj tip: ekonomska sabotaža... imamo još šanse...)

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jose Jimenez said:

Slabo mi to nešto, mogli su bolji klikbejt, tipa

KRALJICA ELIZABETA NA APARATIMA - BORIS DŽONSON DIŽE COVID BUNU NA DAHIJE

mozes da smisljas ali ne i da ih pobedyysh

2011402900_Screenshot2022-01-19at20_39_04.png.135237ec081e2617f9b305097a49fdcf.png

kao ne kliknuti, kako!

4 minutes ago, Debeli said:

drugovi

plandemija je gotova. ostvarila je cilj. njome su se svi bavili.

sledi faza 2 RESETA: suočavanje sa novom ekonomskom realnošću.

faza 3 je prihvatanje novih rešenja. samo polako.

skrećem pažnju na skorašnje proročanstvo u vidu albuma (2007. godina)

Xenomorph - Demagoguery Of The Obscurants

Prognosis

Capitalist Infiltration

Enslavement by Consumption

Globalisation

Totalitarian Democracy

Secret Satanic Hierarchy

Harbingers of Extinction

Revelation

Economic Sabotage

Cataclysmic Downfall

World War III

Extermination

Nuclear Winter

 

izaberite dokle su stigli... (moj tip: ekonomska sabotaža... imamo još šanse...)

zasto ovo nije speed metal kao sto bi se po imenu grupe i pesama reklo, kakav je ovo pederluk?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zwerko said:
5 hours ago, Lucky said:
Engleska prelomila: Ukidaju kovid propusnice, rad od kuće i obavezu nošenja maski
London -- Od sledeće nedelje građani u Engleskoj više neće biti u obavezi da nose maske, niti da rade od kuće.

Problem je što po običaju naslov i tekst veze s vezom nemaju. Tipa maske se ukidaju za srednjoskolce u javnom prevozu i tako nekim mestima. Covid propusnice se ukidaju kao obavezne za dolazak na posao, ne za kafane i sl. Srpsko novinarstvo 🙂

hahah, pa jbg, nisam čitao, kako ono kažu bmk igraonica?

38 minutes ago, Jose Jimenez said:

Slabo mi to nešto, mogli su bolji klikbejt, tipa

KRALJICA ELIZABETA NA APARATIMA - BORIS DŽONSON DIŽE COVID BUNU NA DAHIJE

video sam onaj indiegogo ili tako nešto da se kupi kraljici elizabeti air fryer pre nego što rikne 

mislim da su skupili dovoljno :))

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

zasto ovo nije speed metal kao sto bi se po imenu grupe i pesama reklo, kakav je ovo pederluk?

PSAJTRENS

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...