Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

3 hours ago, Neptune said:

jebemliga, na mom punktu za vakcinaciju nisu delili pamflet sa informacijama o potencijalnoj toksičnosti spajk proteina i menstrualnim promenama

bilo je neko istraživanje kažu ne izaziva vakcina menstruaciju kod muškaraca!

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ел сам ја нешто пропустио или ви јебете човека који има здравствених проблема (који могу да се доведу у везу с вакцином)? Или Нептун некако тролује некога, а ја нисам био на тој журци па не капирам фору?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, overkind said:

Ел сам ја нешто пропустио или ви јебете човека који има здравствених проблема (који могу да се доведу у везу с вакцином)? Или Нептун некако тролује некога, а ја нисам био на тој журци па не капирам фору?

mogu da govorim samo u svoje ime, ja više na konto ovog punkta gde svi znamo da ne dele takve pamflete i više se sprdamo oko toga i te teme.

naravno da ne zezam čoveka ako ima ozbiljne probleme od vakcine, sačekajmo rezultate.

kao što uostalom možda ima i još neko ali ni ne zna ili nije povezao i šta god.

ali generalno mislim da si overe možda malo umoran od obaveza ovih dana 🙂

Link to comment
Share on other sites

Odmaraj i pij limunade, čajeve i vitamine i jedi umereno i zdravo 😄

To ti je najbolji lek.

Ja sam 2 nedelje bio bolestan, prve nedelje kad nisam ni znao da imam koronu (imao neke glupe simptome, tipa izašao mi neki osip po stomaku) sam i trenirao i trčao, mada jesam osetio da se umaram malo više nego uobičajeno. Druge nedelje sam dobio temperaturu (popodne, do 38) i tad sam imao taj fazon da se malo zadišem kad idem uz stepenice, ali prošlo je i to posle recimo 2 nedelje, kad sam se i vratio i redovnom treniranju i trčanju i svemu ostalom bez nekih problema, osim što sam malo kondiciju izgubio zbog ležanja.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Stigli rezultati krvi, imam povišene enzime jetre (ALT), nije strašno (57 vs 7-40 referentna vrednost), ali nije ni normalno, je l, pogotovo jer ne pijem, sportista sam, zdravo se hranim itd. Takođe sam našao par studija gde se spominje oštećenje jetre nakon mRNA vakcina. Zanimljivo je da su mi ALT/AST rezultati bili u referentnim vrednostima nakon preležanog kovida.

Tako da sam završio s vakcinama.

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Neptune said:

Stigli rezultati krvi, imam povišene enzime jetre (ALT), nije strašno (57 vs 7-40 referentna vrednost), ali nije ni normalno, je l, pogotovo jer ne pijem, sportista sam, zdravo se hranim itd. Takođe sam našao par studija gde se spominje oštećenje jetre nakon mRNA vakcina. Zanimljivo je da su mi ALT/AST rezultati bili u referentnim vrednostima nakon preležanog kovida.

Tako da sam završio s vakcinama.

Jel pijes mozda koka kolu? Meni je KS buletpruf od kad znam za sebe, ali mi se desilo na sistematskom u decembru da mi je ALT bio 67... Pitao me doktor da li pijem koka kolu jer ona moze da poveca te rezultate... Moja greska je sto sam se upropastio od hrane i da li guarane-kole noc pred vadjenje krvi fazon 6-7h pa kapiram da je i to moglo da utice na KS. 

Nakon toga me uhvatila prehlada pa sam ponovo radio testove i ALT se vratio u normalu. Nije to nista strasno dok ne skoce 3x ili slicno.... Probaj da sredis ishranu na mesec dana pa odradi KS ponovo. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

brate, Fato, 12h pred vadjenje krvi se ne jede i ne pije ništa osim vode 🙂

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Neptune said:

Stigli rezultati krvi, imam povišene enzime jetre (ALT), nije strašno (57 vs 7-40 referentna vrednost), ali nije ni normalno, je l, pogotovo jer ne pijem, sportista sam, zdravo se hranim itd. Takođe sam našao par studija gde se spominje oštećenje jetre nakon mRNA vakcina. Zanimljivo je da su mi ALT/AST rezultati bili u referentnim vrednostima nakon preležanog kovida.

Tako da sam završio s vakcinama.

hoće to da bude povišeno ako pod zdravom hranom misliš na više proteina i masti, manje karbsa i šećera i tako to. 

a može da bude i od praznika sad ako si se malo "opustio" oko hrane, kao onaj meme "nešto me je*e želudac starter kit"

tako da možda da proveriš opet za tipa mesec dana.

Link to comment
Share on other sites

Kolu i slične stvari nisam pio godinama. Hranim se normalno, nikakvi specijalni režimi, puno voća i povrća, na karbsima mi je zasnovana ishrana, uglavnom ribu jedem uveče, crveni meso 2-3 puta nedeljno. Ne pijem nikakve lekove, jedino što povučem spida par puta mesečno i koji ekser pride 👹:tf:

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Neptune said:

Kolu i slične stvari nisam pio godinama. Hranim se normalno, nikakvi specijalni režimi, puno voća i povrća, na karbsima mi je zasnovana ishrana, uglavnom ribu jedem uveče, crveni meso 2-3 puta nedeljno. Ne pijem nikakve lekove, jedino što povučem spida par puta mesečno i koji ekser pride 👹:tf:

ma to nema veze, droga k'o droga!

ondaK je možda stvarno do vakcine ... jel si radio rezultate pre, kapiram sve bilo normalno?

Link to comment
Share on other sites

Da, kazem, dve nedelje posle kovida, sve u granicnim vrednostima, radio u Belmedicu onaj post kovid paket. Jedino drugo sto mi pada na pamet je sto sam se pocetkom decembra nesto ukocio u ledjima i pio diklofenak i mydocalm 4-5 dana...

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Neptune said:

Da, kazem, dve nedelje posle kovida, sve u granicnim vrednostima, radio u Belmedicu onaj post kovid paket. Jedino drugo sto mi pada na pamet je sto sam se pocetkom decembra nesto ukocio u ledjima i pio diklofenak i mydocalm 4-5 dana...

pa ko će ga znati ... ja sam jednom imao povišene vrednosti rekoše da je to od neke prehlade/upale (kao nešto sam se setio neke prehlade oko nedelju dana pre toga) i stvarno se posle normalizovalo naredni put kad sam gledao.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je mnogo bolje konsultovati se sa pravim lekarom koji je pregledao i tumačio analize nego sa RUR i ostalim internet forumima :) mislim čak i ljudi koji su ovde doktori i medicinski radnici teško da mogu da daju neki savet bez upoznavanja sa istorijom, lekovima i svim ostalim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...