Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

7 hours ago, mohr said:

Mladi nisu uplaseni uopste ali zato penzioneri ? Dan posle sutra i smak sveta...

kad penzioneri nisu bili uplašeni. uvek se setim dede iz simpsonovih 🙂

48 minutes ago, mladenq said:

laki resio covid!

hvala, hvala!

winner do you even lift GIF

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

koju si uzeo? ja se razmisljam izmedju sputnjika rusa i nicega kao i do sada 🙂

svakako cu u avgusta da odlucim..ako ne pred jesen onda preskacem i ovu godinu 🙂

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Imajte u vidu da iz nekog razloga Sputnjika dosta teško ima ovih dana. Sticajem okolnosti mi je burazer tu trenutno i on hoće Sputnjika jer jbg živi inače u Rusiji i bukvalno ga nema nigde da odeš na dobar dan a prijavio se na eUpravi i ne zovu ga. A kao šatro smo krenuli da ga pravimo i mi... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, millanče said:

A kako ih ne mrzi da dopisuju i prave kao čet skrinšot 🙂 ali eto, ja danas odoh i vakcinisan se konačno, a inače ko zna kad bih. 

 

 

 

eh kako ih ne mrzi, kako ih ne mrzi da naprave ceo video editing za Bobo Smrade pre 20 godina :)))

32 minutes ago, Zwerko said:

Imajte u vidu da iz nekog razloga Sputnjika dosta teško ima ovih dana. Sticajem okolnosti mi je burazer tu trenutno i on hoće Sputnjika jer jbg živi inače u Rusiji i bukvalno ga nema nigde da odeš na dobar dan a prijavio se na eUpravi i ne zovu ga. A kao šatro smo krenuli da ga pravimo i mi... 

otkud sad potraga za sputnikom kad i dalje nije priznat nigde i to sve? 🙂

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, millanče said:

@qwert00 Fajzera, a ćale kinesku. Ćale nije imao nikakve probleme, tako je bar rekao, ja juče fajzera, danas poprilično pecka i boli ruka, mislim da, recimo, sklek i zgib ne bi bili opcija.

ДОБРОДОШАО! Пошаљи ми шифру за порт, имам ја неки руси фирмвер, инсталираћу ти на брзину и бол ће те проћи.

54 minutes ago, Zwerko said:

Imajte u vidu da iz nekog razloga Sputnjika dosta teško ima ovih dana. Sticajem okolnosti mi je burazer tu trenutno i on hoće Sputnjika jer jbg živi inače u Rusiji i bukvalno ga nema nigde da odeš na dobar dan a prijavio se na eUpravi i ne zovu ga. A kao šatro smo krenuli da ga pravimo i mi... 

Пре пар месеци сам дошао до закључка да ће бити тешко доћи до Спутњика (геополитичка превирања ака Европа не дозвољава, са друге стране земље попут Индије и Бразила вапе за вакцином, а док код нас одобре вакцину, тј домаћу вакцину, проћи ће неко време), те сам брже боље похитао и узео исту.

21 minutes ago, Lucky said:

otkud sad potraga za sputnikom kad i dalje nije priznat nigde i to sve? 🙂

Лаки видиш како се један по један конвертују.. Полако вратиће се они Православљу и Истоку.

Сл. на листи је Елвис. ЕЛВИСЕ ЧЕКАМО ТЕ!

:tf:

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, SATAN said:

ДОБРОДОШАО! Пошаљи ми шифру за порт, имам ја неки руси фирмвер, инсталираћу ти на брзину и бол ће те проћи.

1 hour ago, Zwerko said:

ne treba to milančetu on je već rastavio taj čip i zalemio dodatni ssd.

 

  • Haha (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SATAN said:

 

 


Сл. на листи је Елвис. ЕЛВИСЕ ЧЕКАМО ТЕ!

:tf:

Чим ми неко буде дао добар разлог за то, хоћу. Ове глупости типа "моја вакцина не ради док се ти не вакцинишеш" не зарезујем

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, beba isus said:

bogami ja odkako sam se bocnuo izem 280 deadlift

I meni je prvi dan delovalo kao da ima viška snage, e onda me "pustilo" i sad kao polomljen i blaga temperaturica.

Inače čipa provereno nema, da ga ima, dosad bih ga našao, zalemio M.2 slot pa onda ubacio izmenjiv/nadogradiv SSD, pa prodao. 

 

16 hours ago, f4ts0 said:

inb4 pre vakcine nije mogao ni 2 skleka ni 1 zgib 😄 😄

Likovima koji me tako loše procene samo zato što izgledam kao da su mi 2 skleka i jedan zgib stvarno "plafon" sad uzimao pare na opklade IRL 😄

  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, millanče said:

Inače čipa provereno nema, da ga ima, dosad bih ga našao, zalemio M.2 slot pa onda ubacio izmenjiv/nadogradiv SSD, pa prodao. 

 

mislim da je @Junkie definitivno i merio postojanje čipa i utvrdio da ga nema tako da smo safe! :))

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2021 at 10:25 AM, millanče said:

I meni je prvi dan delovalo kao da ima viška snage, e onda me "pustilo" i sad kao polomljen i blaga temperaturica.

Inače čipa provereno nema, da ga ima, dosad bih ga našao, zalemio M.2 slot pa onda ubacio izmenjiv/nadogradiv SSD, pa prodao. 

 

Likovima koji me tako loše procene samo zato što izgledam kao da su mi 2 skleka i jedan zgib stvarno "plafon" sad uzimao pare na opklade IRL 😄

 

 

DA6677C2-7027-4BA6-874F-07A5B36951DD.jpeg

 

Edited by alfa
forum je smeće
  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...