Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

Док се бавите теоријама завере из вц шоље:

https://www.usatoday.com/story/news/world/2021/07/21/researchers-discover-28-never-before-seen-viruses-frozen-ice/8042635002/

Scientists discover more than 30 viruses frozen in ice, most never seen before

 

 

п.с. само очекујем одговор типа: ах те новине плаћа Бил Гејц, да нас лажу док он са Кинезима-Рептилијанцима прави нове вирусе како би нас све чиповао 5Гом. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Izvini čika Stane, nismo hteli da te vređamo...znamo da je tvoja wc šolja bolja...

Ipak, postoji razlika ako je virus nastao prirodnim putem i ako je "skuhan" u laboratoriji...prva od razlika se zove motiv....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Драго ми је да си ишао у Вухан, са агентима ције, Мирољубом Петровићем, Марићем и Тешом. 

Јел вас лепо примио Бил Гејц? Шта кажу ламинати? За колико ће мање да буде људи на свету?

  • Haha (+1) 2

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SATAN said:

Драго ми је да си ишао у Вухан, са агентима ције, Мирољубом Петровићем, Марићем и Тешом. 

Јел вас лепо примио Бил Гејц? Шта кажу ламинати? За колико ће мање да буде људи на свету?

mi stavili prošle godine nov laminat, ali nije kao stari - stari trajao deceniju ovaj mi deluje da neće ni 2-3 god 😞

Quote

Jerusalim -- Ministarstvo zdravlja Izraela objavilo da je efikasnost vakcine protiv koronavirusa opala u sprečavanju infekcije na 39%, a simptomatskog zaražavanja na 41.

 

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SATAN said:

Док се бавите теоријама завере из вц шоље:

https://www.usatoday.com/story/news/world/2021/07/21/researchers-discover-28-never-before-seen-viruses-frozen-ice/8042635002/

Scientists discover more than 30 viruses frozen in ice, most never seen before

 

 

п.с. само очекујем одговор типа: ах те новине плаћа Бил Гејц, да нас лажу док он са Кинезима-Рептилијанцима прави нове вирусе како би нас све чиповао 5Гом. 

Daj jbt Satane... saslušanja u USA senatu traju već par meseci, možeš da proveriš na netu gde hoćeš.

To što su možda finansirali neko istraživanje, može i da nema veze sa ovim virusima. A i da jesu, ne znači da su ih namerno pustili. A čak i da jestu, velika je mogućnost da se sve otelo kontroli, virus krenuo da mutira... nema nikakve veze sa zaverama i antivaks histerijom.

 

I tih 30tak virusa će sigurno da krenu da istražuju i ispituju kad tad, kao i sve do sada. Pa će neki verovatno i da veponizuju, (jel imamo u srpskom reč za ovo?) ono za svaki slučaj da se nadje.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, SATAN said:

Драго ми је да си ишао у Вухан, са агентима ције, Мирољубом Петровићем, Марићем и Тешом. 

Јел вас лепо примио Бил Гејц? Шта кажу ламинати? За колико ће мање да буде људи на свету?

Eto..naljuti se čovek...

Čemu toliko čemera i jada :c

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@Luckyne radi ignore funkcija kako treba. ajde sto se vidi ovo "You've chosen to ignore content by SATAN. Options " pa mi digne pritisak, nego ako ga neko kvotuje izbaci sve sta je napisao a onda mi se povraca.

Da li ima neki hard block ili perma ignore koji resava ove probleme?

inace na temu, predlazem svima da nose americke maske i da primaju americke vakcine jer ako su to oni napravili verovatno su smutili i lek uz to!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mladenq said:

isto pitanje za ignore, ali ne korisnika nego topic!

za ovo je pitao dule, ja probao da mu pomognem ali izgleda da to ne radi baš kao što je pre, nego moraš da praviš ceo custom filter samo za sebe 😞

33 minutes ago, FATA said:

@Luckyne radi ignore funkcija kako treba. ajde sto se vidi ovo "You've chosen to ignore content by SATAN. Options " pa mi digne pritisak, nego ako ga neko kvotuje izbaci sve sta je napisao a onda mi se povraca.

Da li ima neki hard block ili perma ignore koji resava ove probleme?

inace na temu, predlazem svima da nose americke maske i da primaju americke vakcine jer ako su to oni napravili verovatno su smutili i lek uz to!

ovo ću da proverim!

Link to comment
Share on other sites

Srbija: Stručni komitet preporučio 3. dozu i to RNK vakcinu
Stručni komitet za imunizaciju preporučio je Kriznom štabu davanje treće doze vakcine protiv korone najmanje šest meseci nakon primanja druge doze i to da treća doza bude RNK vakcina, kakva je Fajzerova i kakva je Modernina, koja bi trebalo da stigne u Srbiju u oktobru.

Stručni komitet za imunizaciju preporučuje davanje treće doze, tj. buster doze vakcine prootv kovida 19 osobama kod kojih je od aplikovanja druge doze prošlo najmanje šest meseci, bez obzira na vrstu vakcine koju su prethodno primile i to prvenstveno kod: osoba sa imunodeficijencijama i stanjima imunosupresije, primalaca transplantata koštane srži i solidnih organa i osoba na hemodijalizi, starijih od 70 godina, starijih od 60 godina koje stalno borave u domovima za stara lica i drugim ustanovama socijalne zaštite i zaposlenih u zdravstvenim ustanovama i ustanovama socijalne zaštite, kao i osoba koje žive sa primarno ili sekundarno imunosuprimiranim pacijentima", odlučio je na današnjoj sednici Stručni komitet.

Osim toga, treću dozu mogu da prime i sve ostale osobe kod kojih je od davanja druge doze prošlo najmanje šest meseci, napominje Komitet.

Link to comment
Share on other sites

Sljive se nikad ne odricem, makar crko! Evo samo cu ovo jos da okacim i pitam dal je po vama to normalno. Da ne ulazimo dal je fejk i da li je doneta takva odluka, hipoteticki moze biti doneta svakog casa i primenjena i na druge situacije, ne samo pruzanje zdravstvenih usluga za koje svi placaju osiguranje.

0a19cdc37667b96a1c9718fd48954933.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Much science, such wow, strucni komitet heh. Ali bitno da mora Rnk vakcina, ostale ne valjaju jel...posle...

nije, rek'o onaj naš juče da može i sinofarm ako se nekome dopada!

 

23 minutes ago, Dule_smor said:

Sljive se nikad ne odricem, makar crko! Evo samo cu ovo jos da okacim i pitam dal je po vama to normalno. Da ne ulazimo dal je fejk i da li je doneta takva odluka, hipoteticki moze biti doneta svakog casa i primenjena i na druge situacije, ne samo pruzanje zdravstvenih usluga za koje svi placaju osiguranje.

0a19cdc37667b96a1c9718fd48954933.jpg

šta je hladni program, stvarno nemam pojma? 🙂

znam u smislu ono kad si u restoranu pa mu to dođe meze da se nabode šunka i sir 🙂

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dule_smor said:

Sljive se nikad ne odricem, makar crko! Evo samo cu ovo jos da okacim i pitam dal je po vama to normalno. Da ne ulazimo dal je fejk i da li je doneta takva odluka, hipoteticki moze biti doneta svakog casa i primenjena i na druge situacije, ne samo pruzanje zdravstvenih usluga za koje svi placaju osiguranje.

0a19cdc37667b96a1c9718fd48954933.jpg

Neće da operišu ženu zato što nije vakcinisana? Pretpostavljam da ovo da su tumor markeri u granicama normale znači da su našli rak na vreme?

Link to comment
Share on other sites

Hladni program su stvari koje nisu hitne i zivotno ugrozavajuce. U navedenom slucaju se 99% radi o benignom tumoru jajnika, sto nije hitno jelte...ali nebitno, ne moze se nikad biti 100% siguran bez patohistoloske potvrde, moze da bude i maligni iako tumor markeri i druge analize pokazuju da je benigni.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dule_smor said:

Hladni program su stvari koje nisu hitne i zivotno ugrozavajuce. U navedenom slucaju se 99% radi o benignom tumoru jajnika, sto nije hitno jelte...ali nebitno, ne moze se nikad biti 100% siguran bez patohistoloske potvrde, moze da bude i maligni iako tumor markeri i druge analize pokazuju da je benigni.

Mislim da je deo problema i što je zbog manjka medicinskog osoblja smanjen broj operacija, tako da fizički ne mogu da se izvede hladni operativni program, ako nemaš vezu. Čak i sa ozbiljnim problemom mora da se podmaže.

Izvor: član porodice kojme je odstranjen maligni tumor (i ceo želudac) pre dva meseca, između rundi hemoterapije.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

mi stavili prošle godine nov laminat, ali nije kao stari - stari trajao deceniju ovaj mi deluje da neće ni 2-3 god 😞

 

pa de bre laminat? 😄 zna se da je parket mama za laminat 😄

jedino sto ga lako menjas posle par godina ako zena oce drugu boju laminata 😄 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, FATA said:

@Luckyne radi ignore funkcija kako treba. ajde sto se vidi ovo "You've chosen to ignore content by SATAN. Options " pa mi digne pritisak, nego ako ga neko kvotuje izbaci sve sta je napisao a onda mi se povraca.

Da li ima neki hard block ili perma ignore koji resava ove probleme?

inace na temu, predlazem svima da nose americke maske i da primaju americke vakcine jer ako su to oni napravili verovatno su smutili i lek uz to!

Али БЕБО ЗАШТО МЕ НЕ ВОЛИШ? 

ТРЕБА ВОЛЕТИ СВЕ ЉУДЕ! Ја тебе волим иако си антиваксер, али спомињање родитеља но'-но.

 

6 hours ago, Lucky said:

Srbija: Stručni komitet preporučio 3. dozu i to RNK vakcinu

Зато сам ја примио руску вакцину И мой член болит за западное дерьмо :tf:

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...