Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

нисам рекао Игору да је педер.

типично је педерски импутирати, да не кажем, стављати људима (речи) у уста.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Veliki skok broja novozaraženih
Prema poslednjim podacima, u Srbiji je registrovano još 145 slučajeva koronavirusa.

Inače, svi zdravstveni radnici i medicinsko osoblje, koji nisu vakcinisani, moraće da urade PCR test na koronavirus pre povratka na posao o svom trošku.

Kako su javili mediji, ovu meru već primenjuju pojedine bolnice, a prema najavama, uvešće se u svim kliničkim centrima.

Nevakcinisanom osoblju praktično je uslov za povratak na posao PCR test, bilo da se vraćaju sa odmora, slobodnih dana ili bolovanja.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, f4ts0 said:

Inače ni u Bru ni u bgd niko nam nije tražio ni pcr test ni potvrdu o vacc, ljudi jedni drugima na glavama, tolke su gužve da je čudo da svi ne dobijemo lepru

ja sad kad sam se vratEo, uredno su na ajrodromu svima tražili potvrde o vakcinaciji a ovi što nemaju idu tamo da im pišu karantEnu.

Link to comment
Share on other sites

Eh sad:

Quote

 

СЗО против мешања вакцина: Ово је помало опасан тренд
Водећа научница Светске здравствене организације Сумија Сваминатан саветовала је људе да не мешају вакцине против ковида-19 различитих произвођача, називајући то "опасним трендом", јер је потребно више података како то утиче на здравље.

"Ово је помало опасан тренд. Биће хаотична ситуација у земљама ако грађани почну одлучивати када ће и ко узимати другу, трећу и четврту дозу", рекла је Сумија Сваминатан на онлајн брифингу.

 

A ovamo naši kažu može mešanje. A super mi je i ovo, kao ono kad učiš minus i minus daju plus, plus i minus daju minus ...

Quote

 

Стратешка саветодавна група стручњака из СЗО у јуну је рекла да би вакцина Фајзер могла да се користи као друга доза након прве дозе Астра Зенеке, ако у међувремену дође до несташице Фајзер вакцина.

У току су клиничка испитивања које води Универзитет у Оксфорду, а које ће се бавити мешањем Астра Зенеке и Фајзера, као и Модерне и Нововак вакцина.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, absolute said:

Sve je to super moj Laki...u vrlom, novom svetu sve može...

mešaš pića, mešaš i vakcine...

svi smo pobedili...

bukvalno zezanje. ok bilo je i do sad, ali i sad je tek. ovamo pre x meseci pravili krivične prijave kad je neki mučenik dobio dve različite vakcine, sad idu preporuke ono ako ste dobili sinofarm slobodno roknite sputnik, posle astre idemo sa fajzerom ... 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi za vakcinisanje - ok, naucnici su napravili, drugi naucnici proverili, vakcine stite od bolesti, dokazano vec sve lagano, to je to.

Ljudi protiv vakcinisanja - korona ne postoji, truju nas iz vazduha, stavljaju nam cipove, menjaju DNK, ZIG ZVERI ARGHGHG, ljudi gusteri....kao da svaki lik smisli svoju pricu, zilion nekih teorija. Zanima me da li se desava da se avaxi posvadjaju medjusobno, npr. jedan lik veruje da se vakcinama ubrizgavaju celije mrtve dece, a drugi tvrdi da se ubrizgava mini disketna jedinica komodora 64.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

8/ Once they have made up their mind, most people would rather to commit to being wrong, than admit they were wrong.

9/ Humans can be trained and conditioned quickly and relatively easily to significantly alter their behaviors – for better or worse

:d

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, leisure said:

Ljudi za vakcinisanje - ok, naucnici su napravili, drugi naucnici proverili, vakcine stite od bolesti, dokazano vec sve lagano, to je to.

Ljudi protiv vakcinisanja - korona ne postoji, truju nas iz vazduha, stavljaju nam cipove, menjaju DNK, ZIG ZVERI ARGHGHG, ljudi gusteri....kao da svaki lik smisli svoju pricu, zilion nekih teorija. Zanima me da li se desava da se avaxi posvadjaju medjusobno, npr. jedan lik veruje da se vakcinama ubrizgavaju celije mrtve dece, a drugi tvrdi da se ubrizgava mini disketna jedinica komodora 64.

teorija o ćelijama mrtve dece (u stvari geni mrtvog deteta) se odnosi na jednu gotovo čisto moralno-teorijsko-energetsku (u stvari religijsku) ravan i ima svoje utemeljenje u činjenici da je za Sputnjik V korišćena DNK umrle devojčice iz Holandije od pre 40-50 godina, radi reprodukcije komponente vakcine. ovu priču sam ispratio, jer je lansirana u Rusiji od strane njihovih pravoslavnih zilota. pročitao sam tekst nadahnutog kritičara koji je sadržaj vakcine na energetsko-hrišćanskoj ravni nazvao satanskim produktom budući da je veštački održava u životu deo mrtvog deteta radi ubrizgavanje reprodukovanih nusproizvoda tog procesa krštenim bićima.

dakle, činjenice su činjenice, tumačenja su tumačenja.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da ti kvarim pricu Drale, ali vec si primio makar par vakcina koje su razvijene na najpoznatijoj imortalizovanoj celijskoj kulturi koja se koristi 70 godina vec. U pitanju je HeLa kultura celija od karcinoma grlica materice Henrijete Lacks, Afroamerikanke iz Baltimora, koja je glavna standardizovana ljudska celijska kultura u svim laboratorijama sveta i na kojoj je razvijeno ko zna koliko lekova i vakcina, pocev od Sabinove vakcine protiv Polia. Ali ne vidim cemu hvatanje za takve stvari i neke nebitne price kad ove od starta druge stvari ne stimaju i smrde. Ovako se samo medjusobno ljudi optuzuju da su glupi antivakseri ili vakseri dok se desava mozda najkontraverzniji dogadjaj ovog veka. Al dobro, to je i taktika, zavadi pa vladaj i hleba i igara, jos su stari Rimljani znali da je primene, sad je toliko usavrsena verovatno da niko vise i ne obraca paznju. Ah da, ko mi posle ovoga kaze da sam antivakser olize Stanku rch heh.

 

 

  • Thanks (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dule_smor said:

Ne bih da ti kvarim pricu Drale, ali vec si primio makar par vakcina koje su razvijene na najpoznatijoj imortalizovanoj celijskoj kulturi koja se koristi 70 godina vec. U pitanju je HeLa kultura celija od karcinoma grlica materice Henrijete Lacks, Afroamerikanke iz Baltimora, koja je glavna standardizovana ljudska celijska kultura u svim laboratorijama sveta i na kojoj je razvijeno ko zna koliko lekova i vakcina, pocev od Sabinove vakcine protiv Polia. Ali ne vidim cemu hvatanje za takve stvari i neke nebitne price kad ove od starta druge stvari ne stimaju i smrde. Ovako se samo madjusobno ljudi optuzuju da su glupi antivakseri ili vakseri dok se desava mozda najkontraverzniji dogadjaj ovog veka. Al dobro, to je i taktika, zavadi pa vlada i hleba i igara, jos su stari Rimljani znali da je primene, sad je toliko usavrsena verovatno da niko vise i ne obraca paznju. Ah da, ko mi posle ovoga kaze da sam antivakser olize Stanku rch heh

ja mislim da ovde bukvalno niko ništa zapravo ne zna 🙂 možda ima neki baš u vrhu iluminati elon maks rotari klub ekipa koja zna, ali to ono njih 10 - ovo ostalo  mi deluje kao takvo ogromno polje neznanja toga šta se dešava da su sve opcije moguće. pre neki dan sam sa nekima pričao koji ovo vide kao način uništavanja srednje klase svugde. i to je jedan od scenarija, pa smanjenje broja ljudi, pa čipovi 5g ofc, ali imam utisak da ovde niko ništa više ne zna.

pa evo i UK ovo što napisah dižu sve restrikcije u sred delte 🙂 mislim, ko je bio telefon 🙂 ali čak ne mislim ni da kraljica ima neku taktiku već su prosto ono, sad moramo i ovo da probamo.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dule_smor said:

Ne bih da ti kvarim pricu Drale, ali vec si primio makar par vakcina koje su razvijene na najpoznatijoj imortalizovanoj celijskoj kulturi koja se koristi 70 godina vec. U pitanju je HeLa kultura celija od karcinoma grlica materice Henrijete Lacks, Afroamerikanke iz Baltimora, koja je glavna standardizovana ljudska celijska kultura u svim laboratorijama sveta i na kojoj je razvijeno ko zna koliko lekova i vakcina, pocev od Sabinove vakcine protiv Polia. Ali ne vidim cemu hvatanje za takve stvari i neke nebitne price kad ove od starta druge stvari ne stimaju i smrde. Ovako se samo madjusobno ljudi optuzuju da su glupi antivakseri ili vakseri dok se desava mozda najkontraverzniji dogadjaj ovog veka. Al dobro, to je i taktika, zavadi pa vlada i hleba i igara, jos su stari Rimljani znali da je primene, sad je toliko usavrsena verovatno da niko vise i ne obraca paznju. Ah da, ko mi posle ovoga kaze da sam antivakser olize Stanku rch heh

nisam se upuštao u tumačenja, samo sam hteo da razjasnim tok priče koju sam ispratio.

  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, absolute said:

Dule caruje....

Nego momci...šta je sa imunitetom ljudi koji su preležali coronu?

Zašto smo izostavljeni iz jednačnine?

Kako to da je moja plazma (dadoh 3 puta u poslednjih 2 meseca) u stanju da leči bolesne, ali nije dobra protiv moje infekcije?

Da li postoji statistika koliko je ljudi koji su koronu prelezali koji su je opet dobili i zasto ogranicenje (u vecini slucajeva) od samo 6 meseci?

Da li postoji statistika koliko je ljudi koji su drugi put dobili koronu bili tesko bolesni?

Šta kaže nauka?

Dokle ćemo ruke prati?

kako misliš pa ok si, ti sa potvrdom o preležanom konradu možeš isto da ideš na putovanja i svašta nešto kao i vakcinisani!

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, absolute said:

Donekle...

Ali to niko ne spominje. To me brine, iskreno.

kako bre, svugde uvek ponavljaju kao papagaji "potvrda o vakcinaciji, potvrda o preležanom kovidu ili negativni pcr test ne stariji od 72h" 🙂

u samoj praksi je ofc stanje ludo, ali i priča shvatih da je najbolje kad ideš kolima, tu je pitanje dal' ko šta proverava i najčešće niko ništa ni ne proverava, dok je avionski najrizičnije da te cimaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...