Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

Ма и да их има џаба му, лик је тешки теоретичар завере, кад сви добро знамо да само маске, дистанца, локдаун помажу, плус вакцине наравно.

Глупи шведски лекари користе Хидроксихлорикин, а лепо је Џони рекао да то не ради

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

To je bilo pre 4 meseca, verovatno su ti lekovi do sada zastareli ili nemaju vise efikasnosti protiv delta soja... ali zato maska i vakcina sure!

Nadam se samo da ce sto pre vakcinisati bebe ispod 6 meseci i napraviti bebece maske kako ne bi "zarazavali" ostale bebe u porodilistima jer dobro je poznato da sve babe i dede grle i ljube bebce a onda su najebali. 

"Bebo mala vakcinu za kovid obavezno primi, da baba od 80 jos malo pozivi!"

  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Sad imam odgovor na pitanje otkud toliki Indijci po gradu 🙂 

 

 

Индијци у Београду дефинитивно нису само обични туристи. Од момента када је стављена на зелену листу, Србија им је успутна станица, најчешће до Емирата.

Главни разлог су ковид прописи – ако код нас остану 14 дана, могу да наставе путовање.

"Након 14 дана боравка у земљама тзв. зелене листе имају проходност у земље ЕУ и проходност према Саудијској Арабији, односно УАЕ где највећи број њих жели да иде после", казао је Александар Сеничић, директор ЈУТА-е.

Link to comment
Share on other sites

Član Kriznog štaba Vlade Srbije Predrag Kon izjavio je da je pogoršanje epidemiološke situacije "evidentno", jer su građani Srbije "ozbiljno neposlušni".

 

Sram vas bilo neposlusne!

 

Edit, ah sranje, mislih da je ovo pricajte, a rekoh da necu vise ovde da postujem :D

 

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dule_smor said:

 

Sram vas bilo neposlusne!

 

 

Вакцинисаћемо вас, још ћете да питате да ли ће бити и четврте дозе.

Запамти то.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

још се прича о пландемији?

мени је само занимљиво јер чекам крај закључавања на Западу, који ће означити почетак фазе грађанског рата у тим земљама. (РУРовским гастросима порука: ОПРЕЗ! пратите стање у непосредном окружењу и осмислите и разрадите више од једне варијанте бежања ка Србији.)

DOOR'S OPEN, BED'S MADE. WELCOME HOME.

ако сте мислили да је пландемија ексцес, видећете да је она само почетак све горих околности.

Edited by Debeli
  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SATAN said:
Вакцинисаћемо вас, још ћете да питате да ли ће бити и четврте дозе.  Запамти то.  

 

 

 

Lazo ja sam vakcinisan odavno, al fala sto brines;)  

 

Drale, pa jedino pesaka ako zatvore sve, necu imati nafte do Srb za ovaj Panther sto sam ustekao ovde heh...mada mogao bih i preko Ardena, taman da pokupim Igora!

 

 

 

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

Sad imam odgovor na pitanje otkud toliki Indijci po gradu 🙂 

 

 

Индијци у Београду дефинитивно нису само обични туристи. Од момента када је стављена на зелену листу, Србија им је успутна станица, најчешће до Емирата.

Главни разлог су ковид прописи – ако код нас остану 14 дана, могу да наставе путовање.

"Након 14 дана боравка у земљама тзв. зелене листе имају проходност у земље ЕУ и проходност према Саудијској Арабији, односно УАЕ где највећи број њих жели да иде после", казао је Александар Сеничић, директор ЈУТА-е.

Jel barem ostave po 500€ dnevno kao Bugari? 😄

Link to comment
Share on other sites

Malo pre se vratio iz pekare u kojoj sam vodio rat maltene godinu dana jer ne nosim masku...

Elem, stojim na vratima i cekam, a unutra 3 sa maskom i 3 bez maske i naravno jedna kobila se napravi nametna i krene da se raspravlja sa prodavacicom: "kako dozvoljavate ulazak bez maske, valjda postoje mere i propisi?" a prodavacica joj odgovara "dozvolili su svadbe sa 500 gostiju i fudbalske utakmice sa nekoliko hiljada... ne vidim zasto bi se mi pravili pametni i branili musterijama ulazak bez maske"

Pametnom dosta

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Их Реки, оваквих коментара имаш на обе стране. Колико само људи и даље верује да је Кинез појео слепог миша и заразио цео свет, да се вирус задржава и по 40 дана на површинама, колико је дебила у почетку ишло и смарало старије људе што су на улицама, као да су они извор заразе а не угрожени, колико људи и даље носи маске и на отвореном и сами у колима, колико људи и даље верује да њихова вакцина не ради ако и други не прими своју, колико људи верује да те неко дисањем може заразити и још брдо тога...

 

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Нема логике међу моронима. Њихов највећи страх је да им Бил Гејц не стави чип.

ШТА НАМ РАДЕ?!11111онелевенмилион

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Сатан прича о страху, а све време кука и плаче због истог

Да видимо како кажу, ако примиш вакцину не значи да нећеш добити вирус, али ћеш имати блажу клиничку слику. Дакле, заштићен си од теже болести. И сад ти овде константно кукаш и плачеш како су други криви што ћеш се заразити.

Значи да резимирамо, ми се не бојимо смрти и теже клиничке слике, а ти плачеш што ћеш имати кијавицу. И ти причаш некоме о страху...

Како уопште не заборавиш да дишеш, мора да се стално подсећаш да то треба да радиш?!...

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...