Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

4 hours ago, FATA said:

1. Gde je grip nestao? Odjednom nemamo nesto sto je bilo sa nama poslednjih 150 godina. Sada trenutno izgleda kao da se svi imaju  kovid samo je pitanje da li si pozitivan ili negativan. 

 

ne bih da budem deo teorija zavere, ali kao - svi nose maske, peru ruke pedeset puta više nego pre, zabranjeni skupovi - kako misliš da se grip širi? 🙂 i meni je bilo isprva sumnjivo ali mi nije nerealno da prosto nije imao šanse da se zapati ove sezone zbog svega toga.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2496788203944381&id=1405726646383881&m_entstream_source=video_home&player_suborigin=entry_point&player_format=permalink

Шта се све ради за наше добро, просто се човек заплаче колико хуманиста на овом свету 🙂

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

ne bih da budem deo teorija zavere, ali kao - svi nose maske, peru ruke pedeset puta više nego pre, zabranjeni skupovi - kako misliš da se grip širi? 🙂 i meni je bilo isprva sumnjivo ali mi nije nerealno da prosto nije imao šanse da se zapati ove sezone zbog svega toga.

Ali zato kovid divlja, pogotovo izmedju 22-06! 😁 Mislim, ne znam da li si ozbiljan jer ako se secas proslog leta bili smo zakljucani koliko, neka 2 meseca mozda jace? Sport je bio ugasen a mesta gde su bila moguca biko kakva okupljanja zatvorena. Medjutim broj zarazenih je i dalje divljao jer kovid ne jebe ni sapun ni maske 😎

Evo me sad u KG na finalu waterpolo lige, 3 tekma i pun jebeni bazen tjs. tribine. Sigurno preko 300-400 gledalaca gde mozda 10% nosi maske od toga vecina na bradi. Da je Satan ovde verovatno bi odlepio! 

  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elvis J. Kurtovic said:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2496788203944381&id=1405726646383881&m_entstream_source=video_home&player_suborigin=entry_point&player_format=permalink

Шта се све ради за наше добро, просто се човек заплаче колико хуманиста на овом свету 🙂

Ne kapiras ti druze, ne kapiram ni ja... Sad ce Dzoni da nam se javi i objasni kako bolje cip za klince nego puni kreveti u gerijatrijskom domu

  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FATA said:

Ali zato kovid divlja, pogotovo izmedju 22-06! 😁 Mislim, ne znam da li si ozbiljan jer ako se secas proslog leta bili smo zakljucani koliko, neka 2 meseca mozda jace? Sport je bio ugasen a mesta gde su bila moguca biko kakva okupljanja zatvorena. Medjutim broj zarazenih je i dalje divljao jer kovid ne jebe ni sapun ni maske 😎

Evo me sad u KG na finalu waterpolo lige, 3 tekma i pun jebeni bazen tjs. tribine. Sigurno preko 300-400 gledalaca gde mozda 10% nosi maske od toga vecina na bradi. Da je Satan ovde verovatno bi odlepio! 

pa ne znam šta da mislim, iskreno. Odnosno, kakve veze ima kovid sa gripom? nisu iste bolesti 🙂 naravno da je smehotres da je kovid najjači od 22 do 06 i vikendom a nema ga u crkvi i ti fazoni, ali to je već politika. 

hoću da kažem to mi nije argument, ali i dalje ne mislim da su čista posla povodom čitavog covida ofc.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FATA said:

Evo me sad u KG na finalu waterpolo lige, 3 tekma i pun jebeni bazen tjs. tribine. Sigurno preko 300-400 gledalaca gde mozda 10% nosi maske od toga vecina na bradi. Da je Satan ovde verovatno bi odlepio! 

Што? Мени је то кул.

Што мање ретарада то боље. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mohr said:

Jel istina da sad objekti mogu da rade 24 ali muzika samo do 6 uvece ? Jel to neka sala jbt ?

čak i da je tačno, kao da to neko poštuje 🙂

pa evo sinoć nata bekvalac pevala na splavu koji je počeo da tone zbog broja ljudi na njemu (!) iako je bio ograničen broj (!!) a sigurno nije pevala u pet popodne :)))

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

Браво, напокон се слажемо у нечему!

Трк по трећу дозу!

Хоћу, у нади да ће ме заштити од мутација које потенцијално могу да се догоде, због малоумних дегенерика који не желе вакцину.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2021 at 11:02 AM, Elvis J. Kurtovic said:

Да, онај који не верује фармакомафији верује у равну земљу...

Логика левел 5 годиница

U sustini je isti kurac.
I ravnozemljasi i antivakseri se ne razumeju u nauku.

Link to comment
Share on other sites

175058438_5355003177903247_4043647423516963484_n.png

175149250_2943299205948598_6292787099388126881_n.jpg

Ово све има много много више везе са политиком него са науком, али џаба кад неко не преиспитује ништа него слепо верује

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Eto, bukvalno isti kurac kao verovanje da je zemlja ravna ploca.

Teska paranoja. Udruzili se svi naucnici i lekari sveta iz Kine, Rusije, Amerike, Nemacke, Izraela, Bolivije, Kanade, Japana, Nikaragve itd. primili pare da bi davali ljudima vakcine koje su nesto najjeftinije zbog cega tacno?
Btw, ako ne verujes u nauku, sta radis na forumu? Sto ne odes u planinu bez struje? Ne verujes samo u Biologiju, a elektronika je ok?

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...