Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

7 hours ago, voodoo_ said:

Sinofarm ionako ne radi ništa :tf2:

Juče revakcina Sputnjikom, sinoć raspad sistema, međutim neka vitaminska bomba i dupli paracetamol me izvukli, jutros manje-više redovno.


Так где ты, приятель?

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, voodoo_ said:

Sinofarm ionako ne radi ništa :tf2:

Juče revakcina Sputnjikom, sinoć raspad sistema, međutim neka vitaminska bomba i dupli paracetamol me izvukli, jutros manje-više redovno.

da nisam mreo 3 dana od sinofarma i ja bih potpuno isto mislio :))

Link to comment
Share on other sites

Bili sprema brakorazvodnu, jebe mu se za čip 😄

Dao juče Covid plazmu (ne keks, nego iz krvi)...valjda će nekom da pomogne...verovatno za 15 dana opet...

A, ispadanje iz forme u mojim godinama se zove mala smrt 😄 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, absolute said:

A, ispadanje iz forme u mojim godinama se zove mala smrt 😄 

😮

La petite mort

Quote

La petite mort (French pronunciation: [la pətit mɔʁ], the little death) is an expression which means "the brief loss or weakening of consciousness" and in modern usage refers specifically to "the sensation of post orgasm as likened to death."

Go Nemke GO!!!

:))))))))))))))))))))

  • Haha (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2021 at 3:44 PM, absolute said:

Bili sprema brakorazvodnu, jebe mu se za čip 😄

Dao juče Covid plazmu (ne keks, nego iz krvi)...valjda će nekom da pomogne...verovatno za 15 dana opet...

A, ispadanje iz forme u mojim godinama se zove mala smrt 😄 

sad ga jadnog prozivaju da je napastvovao koleginice pa je zato morao da ode sa čela microsofta!

On 5/17/2021 at 8:12 PM, SATAN said:

Замрла тема, Бил Гејц активирао чип, вакцинисани помрли.

 

:tf:

sad svi čekamo prijavu od 01. juna za još 3000 din pa da opet imamo o čemu da pričamo!

Link to comment
Share on other sites

rechipovan juce. trebao sam danas ali imaju nestasicu druge doze sputnika pa su mi rekli ili odmah ili za 2 meseca 😄  

odvalio se od spavanja i probudio sa mamurlukom i glavoboljom kao da nisam trenuo

popio paracetamol kao i svi ostali i sad mi je bolje, ocekujem da sutra budem kao nov

vakcinisala se i zena fajzerom tako da je to to sto se tice nas i ovog virusa

 

edit/ cekamo jos pare od vucica i zurku za vidovdan

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Junkie said:

ja sam uspeo da sredim drugu dozu u slo, tako da ću im napraviti kofuziju sa čipovima!!!oneleeven

inače 2x fajzer, bukvalno ništa od nusefekata.

TO ZNAČI DALI TI PLACEBO!!!1

5 hours ago, psy said:

vakcinisala se i zena fajzerom tako da je to to sto se tice nas i ovog virusa

 

dok ne zafale pare pa bude da je novi indija mutant zapravo rezstentan ...

ionako fajzer već reče da će morati i treća doza i svake godine po jednom :))

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, absolute said:

Ja da javim da sam zamenio stare svajcarce za nove...A i da i meni puca...

znači ti si jedan od onih u srbadi što je zamenio milijardu franaka švajcaraca iz šteka!

5 hours ago, FATA said:

Evo i ja da se javim da nista nisam primio, da nemam nikakvih nuspojava i da mi puca da bilo sta primim!

Svi građani iznad 16 godina koji su vakcinisani makar jednom dozom do 31. maja moći da se prijave za dodatnu pomoć od 3.000 dinara od 1. do 15. juna.

A OVO?!?!1

Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2021 at 5:02 PM, Lucky said:

znači ti si jedan od onih u srbadi što je zamenio milijardu franaka švajcaraca iz šteka!

Svi građani iznad 16 godina koji su vakcinisani makar jednom dozom do 31. maja moći da se prijave za dodatnu pomoć od 3.000 dinara od 1. do 15. juna.

A OVO?!?!1

Skoro zaboravljeni stek kad je Mihajlo rodjen...ostala koverta od tetke iz Kanade sa svajcarcima...steta sto nije Vulinova tetka :(

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, absolute said:

Skoro zaboravljeni stek kad je Mihajlo rodjen...ostala koverta od tetke iz Kanade sa svajcarcima...steta sto nije Vulinova tetka 😞

 

hahah, ja kao neki ludak išao po menjačnicama da zamenim celih 10 CHF 🙂 Kad smo jedan od puteva išli u Ženevu na sajam ta baba što nam rentira smeštaj nam rekla da treba da imaš 10 CHF uvek u novčaniku za sreću! i mi je poslušali šta ćemo, ipak je ona iz švice! :))

Link to comment
Share on other sites

Осећам се посебно, чланови рура ме едитују ❤️

Него овај чип ми је супер, не морам ни да укључим рачунар, конектован сам аутоматски. 
А ви? Имате ли ГПС, да вас чува од ивице равне земље или и даље користите бусолу?

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...