Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

uh znam ja i takve koji su brze bolje dosli na vacc 😄
Odricanje od pasosa, pljuvanje da su lazne vacc, da smo pokusni kunici, da je bla bla (tu se obicno ubaci slikka bnv kao rugla ili tako nesto), ali kad se vidi da anglo-tevtonsko-galsko govno ne da "currated" vacc, onda je dobra i srbijica 😄

Serem, al ne serem

  • Thanks (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako smo dosli do toga da je diskusija totalno zamrla na svim topicima, ali se zato na sva usta propagira vakcinacija i hvaljenje ko se kojom vakcinisao... Od vas vakcinisanih u Srbiji jel neko probao da gurne neku kintu da mu se upise vakcinacija bez penetracije? 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, FATA said:

Ne znam kako smo dosli do toga da je diskusija totalno zamrla na svim topicima, ali se zato na sva usta propagira vakcinacija i hvaljenje ko se kojom vakcinisao... Od vas vakcinisanih u Srbiji jel neko probao da gurne neku kintu da mu se upise vakcinacija bez penetracije? 

Sad će da ti napišu. Usput će da ti kažu na kojoj adresi prodaju drogu!

  • Haha (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, FATA said:

Ne znam kako smo dosli do toga da je diskusija totalno zamrla na svim topicima, ali se zato na sva usta propagira vakcinacija i hvaljenje ko se kojom vakcinisao... Od vas vakcinisanih u Srbiji jel neko probao da gurne neku kintu da mu se upise vakcinacija bez penetracije? 

niko koga ja znam nije išao na tu šemu, znam za neke slučajeve koji su kupovali negativne PCR testove, ali svako malo se pojavi neka glasina da tamo neko ti daje već popunjene formulare da si vakcinisan i tako to, standardna priča.

Link to comment
Share on other sites

Nista Hive samo teran powa!!!

Za dilere drogom moze i na PM! 

Ps. Nisam u kombinaciji sa Migsom*! 

@Lucky

Pretpostavio sam da ima toga, ali PCR je sviranje jer nicemu ne sluzi osim za ulazak. Bice zajebanije ako bude doslo do Covid pasosa pa ne mozes nigde... Ali ce onda biti praise the lords and sandwich makers! Ako za crvenu prodaju glas verujem da ce za 50 gruvati dozu koje god treba! 

Edit: 

Btw. Kad penetriraju koliko ih bude u sobi? 

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, FATA said:

Pretpostavio sam da ima toga, ali PCR je sviranje jer nicemu ne sluzi osim za ulazak. Bice zajebanije ako bude doslo do Covid pasosa pa ne mozes nigde... Ali ce onda biti praise the lords and sandwich makers! Ako za crvenu prodaju glas verujem da ce za 50 gruvati dozu koje god treba! 

Edit: 

Btw. Kad penetriraju koliko ih bude u sobi? 

zavisi u kojoj sobi! ali generalno troje + ovaj što ga prima, kad smo već u tim terminima!

Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2021 at 8:42 PM, Dule_smor said:

stvarno? pa super ako je tako u praksi, posto ovde po medijima i zvanicnim sajtovima zavoda za javno zdravlje i Robert Koh instituta jos uvek stoji da se vaze samo vakcine licencirane u EU...kad si putovao i koliko ti je vremena proslo od druge doze vakcine do putovanja?

Vakcinisao se drugom dozom u subotu, putovao u nedelju. U sustini me niko nista nije pitao tokom puta, ali sam se obratio Gesundheitsamtu za Frankfurt i rekli su mi da ne moram u karantin. Imao sam i izvestaj o antitelima od pre prve doze vakcine. A sto se ostalog tice, Nemci nemaju nikakve pogodnosti za vakcinisane, mada ja uvek nosim papir o vakcinaciji sa sobom 🙂

 

On 4/28/2021 at 1:16 PM, Lucky said:

jel radiš ovu majicu? 🙂

 

Narucio vec, malo je to para za dobar trol!

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

U Komisiji napominju da će se "kriterijum vakcinacije", odnosno otvaranja granica za one revakcinisane protiv kovid 19, odnositi samo na vakcine koje su prepoznate od strane Evropske agencije za lekove ili kao "hitne" odobrene od strane Svetske zdravstvene agencije.

"Sputnjik i Sinofaram nažalost nisu na tim listama, što znači da građani Srbije koji su primili te vakcine, neće biti u mogućnosti da uđu u EU na osnovu ''vakcinacionog kriterijuma''", objašnjavaju u Komisiji


Fasisti gonna fasist...
  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

da se upisem i ja u cipovane... sputnikom

juce sam se izganovao, ocekivao sam barem neku nuspojavu, kad ono bas nista... ni ubod nisam osetio.

sumnjam da me nije ni ubola

najvise sam se vakcinisao zbog putovanja, iako iskreno verujem da sam i dalje bio zasticen zbog kovida koji sam prelezao pre 6 meseci. koliko sam ispratio vecina studija sada daje minimum 6 meseci zastite, uz mogucnost da bude mnogo vise. ali ajde proslo je 6 meseci+ ide leto i lakse mi je da sada skinem to sa grbace barem jos jedno godinu dana mada citam da spominju da sputnik radi i 2 godine

sto se tice putovanja verujem da ce moci da se putuje uz bilo koju primljenu vakcinu

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, psy said:

da se upisem i ja u cipovane... sputnikom

juce sam se izganovao, ocekivao sam barem neku nuspojavu, kad ono bas nista... ni ubod nisam osetio.

sumnjam da me nije ni ubola

najvise sam se vakcinisao zbog putovanja, iako iskreno verujem da sam i dalje bio zasticen zbog kovida koji sam prelezao pre 6 meseci. koliko sam ispratio vecina studija sada daje minimum 6 meseci zastite, uz mogucnost da bude mnogo vise. ali ajde proslo je 6 meseci+ ide leto i lakse mi je da sada skinem to sa grbace barem jos jedno godinu dana mada citam da spominju da sputnik radi i 2 godine

sto se tice putovanja verujem da ce moci da se putuje uz bilo koju primljenu vakcinu

haha, bio bi dobar plot twist da se ispostavi da ni naši ne daju vakcine nego samo ubodu pa izvuku kao u brazilu i gde još ono beše 🙂

Link to comment
Share on other sites

"Ako ste se zarazili, a primili ste dve vakcine, tuđom krivicom, vi imate pravo ako ste u državnom organu, vojsci ili slično, vi imate pravo na bolovanje. A ako niste vakcinisani, nećete imati plaćeno bolovanje", rekao je on"

 

🙄

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je retardiran u smislu da nije lepo rekao - da nećeš imati pravo na 100% isplatu za vreme bolovanja zbog Korone, 65% je po zakonu i ne mogu nikako da ga smanje/ukinu. S tim da je to uglavnom i važilo za državnu upravu i javna preduzeća, nisam siguran koliko su privatni poslodavci uopšte imali u vidu to pošto je u pitanju bila samo preporuka, ne i obaveza. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...