Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

8 hours ago, Junkie said:

Hahaahahaha, valjalo bi ove godine opet naš tradicionalni skup gastoza napraviti, mogu ti reći da je falio prošle godine.

Hvala svima na informacijama, sve jasno ❤️

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, absolute said:

E, da...znaci ovo Covid govno traje par dana, temperaturica i to je to...

Sad me bk iskreno za vakcinu, jednom sam imao u zivotu grip i ne moze da se uporedi sa ovim govnetom.

Takodje, moj utisak je da 95% ljudi koji zatraze pomoc u DZ dodju bez veze (kao što sam i ja), i prave guzvu besportrebno jer im nije ništa...

 

ajd dobro je, nadamo se da neće biti onih pratećih gluposti kao kod dosta njih ...

 

21 hours ago, Junkie said:

Drugari, treba mi info iz prve ruke. Dolazim u rodnu grudu krajem aprila i završio bi sa ovim dok sam dole ALI oćem ili modernu ili pfajzera (snob iknowrite). Jel to manje više opcija trenutno ili sve redom piče astra zenicom tj "šta padne pod ruku trenutno" ?

Prijavio sam se već preko onog sajta/obrazca itd sve regulare.

ti ako si zapeo za Rajfajzena lepo udri kao ono kad obilaziš prodavnice da tražiš neki artikal, ima sad svaki DZ svoj free punkt (a evo Vesara najavio da će i u tržnim centrima da otvore mobilnu vakcinaciju :)) pa neko će valjda da ima i nju u ponudi 🙂

Link to comment
Share on other sites

на Видовдан победа над ковидом, до Митровдана и над свим осталим непријатељима!

 

победа је близу, маршал Жуков прешао Одру!!!

  • Like +1 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zar ne pobedismo još prošlog Vidovdana i izdelismo ordenje? :tf:

Ako bismo stvarno dogurali do 3 miliona revakcinisanih do kraja juna ja bih računao da je to jako veliki uspeh za ovu zemlju, pa i za ovu vlast. Međutim trenutno mi deluje da će taj neki procenat mnogo lakše postići USA nego mnogo manja Srbija i to ne zbog nedostatka vakcina već zbog toga što ljudi u velikom procentu ne žele da se vakcinišu. Umro sam od smeha kad sam slušao razgovor nekih likova koji su ono redovno gutali eksere, čak i koks i to, i sad kao "a otkud ja znam šta je u vakcini?" [roflmao]

  • Like +1 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, G!!! said:

dobio sam malopre proverenu informaciju u menjacnici, za vidovdan vucic objavljuje pobedu nad covidom, prva pobeda u evropi! boce preko 3.000.000 vakcinisanih, ceca koncert u kraljevu!!

šta kažu za ovaj novi soj, kakva je situacija? jel brazilski stigao? 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 4/16/2021 at 7:59 AM, Lucky said:

ajd dobro je, nadamo se da neće biti onih pratećih gluposti kao kod dosta njih ...

Jbm li ga...

Posle 2 nedelje karantina i pozitivnog testa (3. aprila), otišo da uradim test, kaže negativan..sutradan počeo sa vežbama lagano, sinoć prvi put otišo da trčkaram malo...5 km onako lagano, nemam nikakvih problema...

On 4/16/2021 at 12:42 PM, G!!! said:

dobio sam malopre proverenu informaciju u menjacnici, za vidovdan vucic objavljuje pobedu nad covidom, prva pobeda u evropi! boce preko 3.000.000 vakcinisanih, ceca koncert u kraljevu!!

Bogami, moja frizerka kaže do polovine maja se proglašava pobeda...

Nego, dokle ćemo ruke prati...zna li se šta...

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, absolute said:

Jbm li ga...

Posle 2 nedelje karantina i pozitivnog testa (3. aprila), otišo da uradim test, kaže negativan..sutradan počeo sa vežbama lagano, sinoć prvi put otišo da trčkaram malo...5 km onako lagano, nemam nikakvih problema...

to bre!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

meni Krishna i Pankaj kazu da se pojavio trostruki mutant, lici na Shivu i nosi smrt

ahahah...

Vidi, važno je da te ne bocne mutirani proteinski šiljak, za ostalo ne brini...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...