Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

"student volunteers from the College of Nursing were concerned. Some were scared. "

Ох.

Значи бројке су боље, али се неки прибојавају и припремају за најгоре. И ово није политички текст? 😀

 

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alfa said:

a ovaj lider antivaksera? 😄

kao i sve na svetu, pa i kod nas

kada se npr organizuje protest neki

pa onda isplavaju svi mutogeni iz kanalizacija + ovi sto su dosli da saboritaju pricu

uvek ce biti na obe strane i jednih i drugih

Ono sto je meni licno tuzno je sto ocigledno u genima ljudskim da se delimo na plemena, pa su tako korporacije, politika i ljudi koji vuku konce po beskonacni put uspeli da podele i posvadjaju. Ovo je isto ono sto SNS koristi u drzavi, samo na globalnom nivou.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, alfa said:

Iskreno, nisam ocekivao da ces procitati vise od url-a, tako da me i ne cudi tvoj zakljucak 😄

Прочитао сам све, наравно, само кажем да ти овај чланак, где је пар људи дало своје мишљење, није никакав аргумент.

Овај другар из болнице у Хјустону каже да он и његове колеге сматрају да вакцинисаних и прележалих има око 60 посто, што је по њима довољно за колективни имунитет.

И слажем се да су ове поделе дебилне, док се браћа свађају говна на власти користе

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SATAN said:

Да се манем петгејаша и да се вратим на тему.

Јутрос сам први пут после свега (за оне који читају само наслове, а и оне који не знају да читају: прележане болести која је имала све симптоме ковида (негативна три теста) и вакцинације) претрчао дистанцу од 10 км. Морам признати да сам очекивао да ће ми бити теже (нисам трчао пар месеци) али за дивно чудо није. Могао сам још 5 комотно.

Мора да је до ове вакцине они, должно быть, добавили к нему стероиды :tf:

Evo meni danas prvi dan bez temperature.

Inace, bio sam u ponedeljak u kovid ambulanti na Nbgd, pregledali me za 10 minuta i jutros isto jako brzo. Moram bas da pohvalim kako je organizovano i kako brzo odrade pregled.

Ja sam pre Covida bas bio u pristojnoj formi, isto sam 10 km bez problema trcao. Jutros kad sam se peo na 4 sprat, bogami jedva izgurah 😄

Bas me zanima koliko ce mi trebati da se vratim  u formu.

Iskreno, ako budem primao bocu, mislim da cu i ja ruju...ako nista drugo kazu da barem 2 godine traje...ove sve ostale su nesto kratkorocne,,,

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam shvatio ljudi koji nece da se vakcinisu su se edukovali uglavnom u comment sectionu fejsbuka ili na balkan-infou i verujte takvi ljudi su spremni na sve 🙂

Ne znam samo koji su gori, ovi sto sa nekim ponosom isticu to da su se vakcinisali ili jos gore, ovi jos ponosniji sto nisu niti ce.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, absolute said:

Evo meni danas prvi dan bez temperature.

Inace, bio sam u ponedeljak u kovid ambulanti na Nbgd, pregledali me za 10 minuta i jutros isto jako brzo. Moram bas da pohvalim kako je organizovano i kako brzo odrade pregled.

Ja sam pre Covida bas bio u pristojnoj formi, isto sam 10 km bez problema trcao. Jutros kad sam se peo na 4 sprat, bogami jedva izgurah 😄

Bas me zanima koliko ce mi trebati da se vratim  u formu.

Iskreno, ako budem primao bocu, mislim da cu i ja ruju...ako nista drugo kazu da barem 2 godine traje...ove sve ostale su nesto kratkorocne,,,

Мало јаче од месец дана ми је требало да се уопште усудим да кренем да тренирам. И опет има момената кад се устанем толико поломљен да не могу ни на Шешеља да мислим.

Само полако, нисмо сви исти (терао сам 5-6 тренинга озбиљних недељно) пре овога. 

 

Иначе, оно што сам причао:

 

https://rs.sputniknews.com/analize/202104091125053271-odskrinuta-vrata-za-obavezno-vakcinisanje-protiv-kovida-u-evropi/

KUOW - True or false: Can you spot the infodemic in our midst?[/spolier]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

niko to nije ni sporio. u stvari neki nisu sporili. ja prvi cekam da drzave donusu odluku da je vakcinacija obavezna. tada je jasno da je potrebno se vakcinisati. i tad i imas pravo da kazes da tebe neko drugi ugrozava sto se nije vakcinisao...

a ne sto je ovo sad kao preporuka.. jos u EU ranije kao rekose da se ne smeju diskriminisati nevakcnisani... 

 

Kao kod vakcina za decu. to nema hoces ili neces - to MORAS. da bi upisao dete u skolu. A dete MORAS da upises u skolu.i tu izbora nema

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Председниче врати qwert00-ју налог није океј то што радиш. 

Чекај, ја немам ПРАВА да КАЖЕМ шта желим? И шта ме мучи?

 

https://www.youtube.com/watch?v=HKxnolVswlg

 

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SATAN said:

 

Мало јаче од месец дана ми је требало да се уопште усудим да кренем да тренирам. И опет има момената кад се устанем толико поломљен да не могу ни на Шешеља да мислим.

Само полако, нисмо сви исти (терао сам 5-6 тренинга озбиљних недељно) пре овога. 

 

Иначе, оно што сам причао:

 

https://rs.sputniknews.com/analize/202104091125053271-odskrinuta-vrata-za-obavezno-vakcinisanje-protiv-kovida-u-evropi/

 

  Reveal hidden contents

KUOW - True or false: Can you spot the infodemic in our midst?[/spolier]

Pisao sam o tome pre par strana. Ja bih otisao na ultrazvuk kod kardiologa na tvom mestu, jer vidim da isto malo ozbiljnije treniras

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

moje iskustvo u vezi oporavka je bilo mnogo teze psihicki nego fizicki. recimo da sam se za mesec dana vratio u formu trcanje+trening (kad sam izasao iz karantina, otisao sam da prosetam i morao da zovem taksi posle 2km da se ne bih onesvestio). ali sam jedno dobra dva meseca bio depresivan i anksiozan. procitao sam negde da se seratonin koristi za produkciju citokenih proteina koji se koriste u imunom sistemu, tako da je moguce da je od toga.

Procitao sam isto neki clanak da kod nekih ljudi imuni sistem prestane da reaguje na virus, i onda virus u nekoj slabijoj formi kohabitira u organizmu i uzrokuje hronicna stanja, to je jedno objasnjenje za ljude sto godinu dana kasnije i dalje imaju probleme

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...