Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

plot twist

 

Mila je ustvari deo big pharma-e i svojim nastupima ubedjuje vaksere da su antivakseri glupost!

 

 

inače, sredinom meseca bih trebao da primim prvi žig zveri, pa ću da javljam kako ide transformacija u američkog špijuna

Edited by alfa
  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, FATA said:

@Johnn1e @Dule_smor Ne znam koliko ste pratili, ali pogledah par videa Mile Aleckovic pa me zanima sta mislite o stavovima koje zastupa tjs. Stavovima francuskih naucnika i svetske nauke? Pogledah ovo gostovanje na K1 i veoma je glasna u tome da korona virus nije nista drugaciji od tezeg sezonskog gripa. U FRA kaze da je svega 5% vakcinisano i da su doktori poceli da odbijaju da vakcinisu ljude pomenutim vakcinama. Stoka sa K1 je nije pustila da prica nego je morala da se nadglasava sa moromom pa vecinu nije stigla da objasni. Pomenula je neke lekove koji se koriste u terapiji virusa pa me zanima sta vas dvojica mislite o tome? Kao sto kaze, vlast i vakseri se cuju na sve strane dok se drugacije misljenje gusi i blokira. Ocigledno nije edukovana kao doktori vitamina D, ali ono, mozda ima smisla to sto govori? 

https://www.facebook.com/LekaMusliuEntertainment2/videos/285793259589253/

 

sokantno, fata misli da ista sto mila aleckovic govori ima smisla

  • Haha (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, alfa said:

inače, sredinom meseca bih trebao da primim prvi žig zveri, pa ću da javljam kako ide transformacija u američkog špijuna

Да ли ће високо веће Клана РУР допринети коначном уједињењу истока и запада путем вакцине? Да ли ће РУР админи бити одликовани нобеловом наградом за медицину?
Да ли ће Ђордано Бруно устати из гроба и као Годзила кренути да тамани равноземљаше по свету? Хоће ли кинези својом 5г технологијом да реше проблем вишедеценијског тровања земље кемтрејлсима?

Сазнајте у новом броју РУР+

  • Haha (+1) 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SATAN said:

Да ли ће високо веће Клана РУР допринети коначном уједињењу истока и запада путем вакцине? Да ли ће РУР админи бити одликовани нобеловом наградом за медицину?
Да ли ће Ђордано Бруно устати из гроба и као Годзила кренути да тамани равноземљаше по свету? Хоће ли кинези својом 5г технологијом да реше проблем вишедеценијског тровања земље кемтрејлсима?

Сазнајте у новом броју РУР+

jedva čekam, jel to kao neki spiritualni naslednik ..... ŠLICA?

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2021 at 5:49 PM, FATA said:

@Johnn1e @Dule_smor Ne znam koliko ste pratili, ali pogledah par videa Mile Aleckovic pa me zanima sta mislite o stavovima koje zastupa tjs. Stavovima francuskih naucnika i svetske nauke? Pogledah ovo gostovanje na K1 i veoma je glasna u tome da korona virus nije nista drugaciji od tezeg sezonskog gripa. U FRA kaze da je svega 5% vakcinisano i da su doktori poceli da odbijaju da vakcinisu ljude pomenutim vakcinama. Stoka sa K1 je nije pustila da prica nego je morala da se nadglasava sa moromom pa vecinu nije stigla da objasni. Pomenula je neke lekove koji se koriste u terapiji virusa pa me zanima sta vas dvojica mislite o tome? Kao sto kaze, vlast i vakseri se cuju na sve strane dok se drugacije misljenje gusi i blokira. Ocigledno nije edukovana kao doktori vitamina D, ali ono, mozda ima smisla to sto govori? 

https://www.facebook.com/LekaMusliuEntertainment2/videos/285793259589253/

 

Ocigledno mentalno obolela osoba.

Nazalost, puno ih je i sve su glasniji.

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2021 at 5:49 PM, FATA said:

@Johnn1e @Dule_smor Ne znam koliko ste pratili, ali pogledah par videa Mile Aleckovic pa me zanima sta mislite o stavovima koje zastupa tjs. Stavovima francuskih naucnika i svetske nauke? Pogledah ovo gostovanje na K1 i veoma je glasna u tome da korona virus nije nista drugaciji od tezeg sezonskog gripa. U FRA kaze da je svega 5% vakcinisano i da su doktori poceli da odbijaju da vakcinisu ljude pomenutim vakcinama. Stoka sa K1 je nije pustila da prica nego je morala da se nadglasava sa moromom pa vecinu nije stigla da objasni. Pomenula je neke lekove koji se koriste u terapiji virusa pa me zanima sta vas dvojica mislite o tome? Kao sto kaze, vlast i vakseri se cuju na sve strane dok se drugacije misljenje gusi i blokira. Ocigledno nije edukovana kao doktori vitamina D, ali ono, mozda ima smisla to sto govori? 

https://www.facebook.com/LekaMusliuEntertainment2/videos/285793259589253/

 

После кажу, образовани одлазе из земље. Држава у доба пандемије, на националној фрекфенцији, доводимо докторе који лече "мозак и душу" и правимо циркус од њих. Слушао сам до "имате на мом твитеру"...

Само ћу ово да цитирам:

 

https://www.paragraf.rs/koronavirus/strucni-komentari/korona-virus-krivicno-delo-izazivanje-panike-i-nereda.html

 

"Вакцина за хив не постоји"

https://interfax.com/newsroom/top-stories/70643/

Друштво мора да се промени у корену... 

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mohr said:

Ja kolko sam primetio, gori su simptomi kad primis vakcinu nego kad imas koronu 🙂

Мохи, ти немој да поклекнеш, буди јак!

Немој се вакцинисати молим те. Ево цео РУР те подржава у томе.

 

 И скини ту 5Г маску. Немој да и теби Бил Гејц диктира живот кроз чип.

  • Like +1 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Heh... Fasovao i ja korolju, biće imunitet prirodnim putem 😁

Večeras temp 38, al nemam neke druge probleme. 

Rekoh sebi kad (ako) preguram, dajem plazmu za bolesne... 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

"nisu pazili svoje telo" - Nikola Peković imao obostranu upalu pluća i zaglavio na kraju državnu bolnicu i ležao 10 dana, Majkl Odžo umro od srca, KATu pomrla cela porodica bukvalno, a sigurno je mogao da im pruži najbolju negu na svetu koja postoji
prenapucana priča - https://www.wsj.com/articles/they-got-covid-one-year-ago-theyre-still-sick-11615838402
ok mohr druže, vidim da si trenirao i medicinu pored fudbala :tf: 

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Što reče neko jedared - najveći problem s koronom je što ne ubija dovoljno da bi se većina plašila. Da je smrtnost 20% svi bi nosili maske i svi bi se vakcinisali. Ovako su svi u fazonu bmk neće mene ili bmk ja ću to da preguram na nogama... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Što reče neko jedared - najveći problem s koronom je što ne ubija dovoljno da bi se većina plašila. Da je smrtnost 20% svi bi nosili maske i svi bi se vakcinisali. Ovako su svi u fazonu bmk neće mene ili bmk ja ću to da preguram na nogama... 

Pa valjda je to i poenta zar ne? Zasto bi se neko ponasao kao da je smrtnost 20%+ kad je daj boze 1%. To su mogli realno da urade i sa gripom samo im verovatno ne bi proslo. Ovako su nabili tenziju sa krenulo iz Kine, najgora stvar koja nam se desila od spanskog gripa blablabla. 

@hajli Umirali su profesionalci po terenima i bez korone pa to nije dovelo do toga da se zaustave sportska takmicenja ili ne daj boze narod i granice. Jedna lasta ne cini prolece...

  • Upvote (+1) 2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mohr said:

Ja kolko sam primetio, gori su simptomi kad primis vakcinu nego kad imas koronu 🙂

E pa zapravo nije, makar u mom slucaju. Od vakcine sam "imao koronu" dva dana i to jedno 10% intenziteta od prave korone koju sam imao pre nekih mesec i po dana, kada sam u par navrata hteo da zovem hitnu da me vodi 🙂

10 hours ago, mohr said:

prvo, ja nisam mohi, drugo, virus smo prelezali i ja i cela moja porodica bez ikakvih problema u Martu i evo sutra se vracam na posao posle 3 nedelje smaranja kod kuce i u celoj toj prici oko virusa to mi je najteze palo, razumem ja da ima mnogo sjebanih ljudi sa secerom i ostalim bolestima i da njima ova bolest moze napraviti problema jer jbg nisu pazili na svoje telo i svoje zdravlje ali cela ova prica oko virusa je toliko prenapucana da ljudi zive u strahu protekih godinu i po dana bez nekih prevelikih osnova, ja nisam antivakser ali da primim vakcinu za ovako nesto sigurno necu i kao sto rekoh, kome je potrebno ili ko misli da mu je potrebno, slobodno, kontam da je mnogo vise unistenih zivota zbog neimanja para, izgubljenog posla i sjebane psihe nego li sto je problema napravio sam virus ali kako god, valjda ce se od sledece godine tretirati kao sezonski grip ili sta vec...

Mene ovo vec dobrano nagriza. Od marta 2020. sam u home office i iako sam zapravo razmisljao da rad za nekoga u firmi nije za mene, ni ekstrem od 24/7 home office nije bas idealan. Kako sada stvari stoje, necemo se uopste vracati u firmu ove godine, imajuci u vidu kako vakcinacija protice u Nemackoj. Kad se proglasi kraj pandemije, tek ce se onda videti koliko razaranje je ostavila korona ljudima od gojenja zbog zatvorenih fitness centara preko psihickih bolesti do tumora.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dende said:

 🙂kad se proglasi kraj pandemije, tek ce se onda videti koliko razaranje je ostavila korona ljudima od gojenja zbog zatvorenih fitness centara preko psihickih bolesti do tumora.

Pitam se opet ko ce profitirati u celoj toj prici 😂

Ps. @Lucky

Nece da brise smajli kad je u kvotu sa mobilnog telefona

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...