Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3655761/milanko-sekler-o-tome-zasto-ove-godine-nema-dobro-poznatog-virusa-korona-luci-interferon-koji-ne-da-gripu-da-udje-u-organizam

Скроз логично 🙂

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, sttevann said:

belgija, zemlja gde se zakon postuje i sprovodi 😄 😄
Evo jos jedan clanak iz briselskog blica, da se shvati sva razmera i nebitnost bilo cega sto brisel izjavi :

https://www.brusselstimes.com/brussels/160259/scaffolds-on-brussels-palace-of-justice-get-renovated-federal-government-public-buildings-administration-place-poelaert-minimes-laines-wynants-mathieu-michel/

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, f4ts0 said:

belgija, zemlja gde se zakon postuje i sprovodi 😄 😄
Evo jos jedan clanak iz briselskog blica, da se shvati sva razmera i nebitnost bilo cega sto brisel izjavi :

https://www.brusselstimes.com/brussels/160259/scaffolds-on-brussels-palace-of-justice-get-renovated-federal-government-public-buildings-administration-place-poelaert-minimes-laines-wynants-mathieu-michel/

samo u srbiji!

Link to comment
Share on other sites

Otišo tamo pa pljuje...nek se vrati ovde da se vozi gondolama...

Also...sto rece ona baba na RTS-u za vreme bombardovanja (ko se seća)...

"neka jedu svoje hamburgere, a nas neka ostave na miru..."

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, f4ts0 said:

Jedem kebab al volem i sarmu

Привет, додзёшу, не позволяй мне снова приехать в Берлин как 45e. убрать шашлык.

Други дан, све је ок, немам НИКАКВЕ проблеме, осим чем больше мне нравится Путин, тем больше я ненавижу Игоря сегодня.

 

:tf:

  • Like +1 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

@Johnn1e @Dule_smor Ne znam koliko ste pratili, ali pogledah par videa Mile Aleckovic pa me zanima sta mislite o stavovima koje zastupa tjs. Stavovima francuskih naucnika i svetske nauke? Pogledah ovo gostovanje na K1 i veoma je glasna u tome da korona virus nije nista drugaciji od tezeg sezonskog gripa. U FRA kaze da je svega 5% vakcinisano i da su doktori poceli da odbijaju da vakcinisu ljude pomenutim vakcinama. Stoka sa K1 je nije pustila da prica nego je morala da se nadglasava sa moromom pa vecinu nije stigla da objasni. Pomenula je neke lekove koji se koriste u terapiji virusa pa me zanima sta vas dvojica mislite o tome? Kao sto kaze, vlast i vakseri se cuju na sve strane dok se drugacije misljenje gusi i blokira. Ocigledno nije edukovana kao doktori vitamina D, ali ono, mozda ima smisla to sto govori? 

https://www.facebook.com/LekaMusliuEntertainment2/videos/285793259589253/

 

  • Haha (+1) 2

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Uzasan video, prvih 15 minuta je gledljivo i to je to. 

I am not a doctor, ali deluje da se nalupetala za medalju sa sve "Virus nije izolovan, vakcina ne postoji" stavom.

Interesantno da si stekao utisak kako je ona morala da se nadglasava sa Vesicem, a on je zapravo svo vreme cutao i pustio je da prica sto se ne moze bas reci za nju 😕

 

 

 

 

Edited by MikacNS
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Johnn1e said:

Ja mislim da bi trebali dodigramo jednu dotu u wc3

ae invajt!

p.s. Nisam imao predstavu ko je dok nisam uzeo malo pre da proverim, mada to ne menja pricu da treba da cujemo i drugu stranu!

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...