Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

9 hours ago, beba isus said:

ovaj klip sad zvuci uverljivije nego pre 2 strane!

[roflmao]

6 hours ago, alfa said:

Ili je u gasu da same vakcine nisu toliko lose, ali da ovaj nacin masovnog vakcinisanja jeste. Pri tome, ljudi zapadnog majndseta (tu bi dodao i Ruse) su u fazonu da kad prime vakcinu da je to to, dok u dalekoistocnim zemljama i nije tako, od njih bi moglo dosta da se nauci. Oni imaju tu svest o zajednici i drugim ljudima, pa ne dovode u pitanje recimo maske u zatvorenom, mada oni furaju stalno maske, jer znaju da to smanjuje verovatnocu sirenja gripa i sada Kovida. 

Ovo trenutno, posebno kod nas, je bas random. Prvo ova zatvaranja koja nemaju smisla, nema smisla da zatvoris kafice npr, dok su ti Lidli puni. Nema smisla ni ovo random vakcinisanje. Strucni stab je diskreditovao sebe na startu, a posle je i bilo poverenja al su se diskreditovali posle izbora i ljudi sa razlogom nemaju poverenja, tako da je i taj izvor informacija isto jako veliki problem ovde, mada ni u svetu nije bolje.

imho, svako ko zna da ima dobro zdravlje i da se dobro oseca i ne treba da se vakcinise, nego da saceka da pre ili kasnije prelezi. Licno sam se namerno zarazio, mogao sam da se izolujem na vreme kad je devojka saznala da je pozitivna al sam bio u gasu da preguram to i da stvorim organic non gmo antitijela! 
Ko nije siguran u svoje zdravlje ili radi odredjene poslove realno ili da se ful izoluju ili da prime neku vakcinu, a meni je u tom slucaju vakcina bolji izbor. Iako nisam imao vecih problema tokom bolesti, svakako se vidi da nije "najobicniji grip" i da neko ko ima neke zdravstvene probleme moze lako da najebe.

Ahaha ovaj Alfy car:D

inace evo ne znam koliko je ovaj tekst realno odraz stavova struke, ali sto kaze Nemke, kako ljudi da imaju poverenja kad vide ovakve stvari...pa jebote ispade da se nista ne zna ni o virusu, ni o vakcinama, seems legit...vise je znao Edvard Dzener pre 200+ godina kad je od cireva ljudi koji su prelezali Variolu Veru pravio vakcine heh

https://nova.rs/magazin/zdravlje/pet-razloga-zasto-je-imunitet-krda-nemoguc/

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Juce imao temperaturu 37.1, danas 36.2, nadam se iskreno da je to to sto se tice korone, sedenje kuci me ubija mnogo vise, jedno pitanjce za strucnjake, jel bi trebalo da pijem hemomicin(ko god me zvao telefonom mi pomenuo da krenem da pijem to) za svaki slucaj iako sam bez simptoma, ili nesto trece... ?

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mohr said:

(ko god me zvao telefonom mi pomenuo da krenem da pijem to) za svaki slucaj iako sam bez simptoma, ili nesto trece... ?

 

Дај мени број телефона да ти препишем терапију.

  • Haha (+1) 2

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Da bakterije mogu da kucaju po ruru, rekle bi uzimaj uzimaj

po meni potencijalno veci problem od kovida ce biti kasnije to sto su ;judi zdrali antibiotike, super bakterije zdravo kako str.

@alfy kako se bre zarazi, ja vec godinu dana bazam svugde druzim se sa ljudima, koega sa kojim se druzim imao, drugi isto, ja zakacih jebene 2 virusne prehlade i 2x bakterijsku infekciju grla od proslog marta, al nikako kovid da proguram. A btw upravo ulazim u godine koje su ovde sa desne strane zavese koja deli ugrozene od neugrozenih.

 

ne, nije 65 god

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Dule_smor said:

6. imunitet krda je nemoguć zbog radi potrebe za beskonačnim vakcinama zauvek.

da bankar objasni.

 

a Alfi je car, potpuno zdrav stav. ako je bez komorbiditeta, treba da pregura što pre NA PRIRUDU. svi ćemo se zaraziti, pre ili kasnije, to smo pre godinu dana znali. 

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Debeli said:

6. imunitet krda je nemoguć zbog radi potrebe za beskonačnim vakcinama zauvek.

da bankar objasni.

a Alfi je car, potpuno zdrav stav. ako je bez komorbiditeta, treba da pregura što pre NA PRIRUDU. svi ćemo se zaraziti, pre ili kasnije, to smo pre godinu dana znali. 

bogami slazem se sa bankarom, pogotovo kad cuh vest gde neki od direktora fajzera izjavljuje kako su eto ove komercijalne cene vakcina moguce sad zbog teske situacije i pandemije, ali kad sve prodje i bude redovna vakcinacija godisnje onda ce morati da budu cak do desetak puta vece cene po dozi lol

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, a koliko po tebi vredi jedan život?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...