Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

WHO je relano govance, i naravno da ne moze da ti zabrani direktno sta ces i kako ces da radis, ali moze indirektno da utice na to
 
o virusu se zna da se ne zna nista
nista nije 100% sigurno utvrdjeno, ni kako se prenosi, ni kojim tempom, ni da li se stice imunitet, niti koliko antitela traju, niti da li si zarazan dok imas antitela, niti da li imasj jace ili slabije simptome kada se ponovo zarazis,  simptomi mogu da nestanu pa da se ponovo vrate i da budu jos jaci itd itd ....  ali bukvalno nista se javno ne govori, koliko procitah vidim da se kaze samo da nema dovoljno podataka da je 6 meseci malo
niti jedan test nije pouzdan
a pricamo o 21. veku, era interneta i olakog razmenjivanja informacija bilo kakve vrste, i mi imamo globalnu pandemiju koju je proglasio WHO (hm) i ne postoje relevantni globalni podaci, ali zato mimovi se seruju brzinom svetlosti... 
deluje da jedini realan razlog  zasto se cuti o podacima o virusu jer je trka za vakcinu odavno pocela
Upravo zato sam i ovako skeptican i ne verujem nikome vala...mada se plasim da nikada necemo ni saznati pravu istinu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2020 at 8:03 PM, FATA said:

Jbg Laki kod mene kad se pali TV setovan je na Sportklub 1, a kad prebacim na HDMI odmah je na Arena Sport 1 i jedino sto se menja je broj na kraju 1,2,3 ili 4 🙂

Stvarno ne znam ko danas gleda TV i zbog cega

apsolutno se slažem.  ja ni nemam pretplate kod kablovskih za TV, ali je u doba karantina supruga želela da bude obaveštena pa sam ubacio digitalnu antenu kao da sam na selu 🙂 pa eto, videh tad 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Nekada:

lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum imam devojku lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum

Sada:

lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum imam ženu lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, voodoo_ said:

Nekada:

lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum imam devojku lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum

Sada:

lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum imam ženu lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum lorem ipsum sanctum

a jebeš ga vudsi matori smo!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ne zna se ni ko pije ni ko plaća ni novinari ne znaju više kako da napišu :))

Quote

 

После вишемесечне паузе, због пандемије коронавируса, позоришта и биоскопи у Србији се спремају да поново приме публику. Почиње дезинфекција простора и припрема за безбедно приказивање представа. 

Ипак, епидемиолози поручују да је вирус и даље присутан и посебно упозоравају да би епидемија поново могла да се разбукти, јер се препоруке све мање поштују, а људи све мање носе маске.

 

e kreću koncerti i bioskopi ali ljudi manje poštuju mere razbuktaće se ponovo :)))

 

Link to comment
Share on other sites

Zezanje se nastavlja 🙂

NASLOV 

Quote

Kisić Tepavčević: Neće biti drugog talasa
Zamenica direktora Instituta za javno zdravlje Srbije Darija Kisić Tepavčević izjavila je da po svemu sudeći na jesen nećemo imati drugi talas koronavirusa.

Tekst:

Quote

Ona je dodala da ćemo u period drugih respiratornih infekcija ući sa ovim prvim, koji će se samo nastaviti.

hahaha

Link to comment
Share on other sites

https://www.kurir.rs/planeta/3529943/sok-ni-naucnici-vise-ne-zele-da-lazu-evo-koliko-je-pouzdan-test-na-koronu-broj-stvarno-zarazenih-dramaticno-manji

Курир написао истинит чланак о овоме?? Нешто се ваља иза брега

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Elvis J. Kurtovic said:

https://www.kurir.rs/planeta/3529943/sok-ni-naucnici-vise-ne-zele-da-lazu-evo-koliko-je-pouzdan-test-na-koronu-broj-stvarno-zarazenih-dramaticno-manji

Курир написао истинит чланак о овоме?? Нешто се ваља иза брега

deluje da su preuzeli tekst sa tog "logično" šta god to bilo.

On 9/9/2020 at 3:06 AM, deK!sa said:

Screenshot_2020-09-09-r-serbia.png

iako je strašno kad se nešto tako desi, treba reći ovoj osobi da nije da će se u drugim zemljama mnogo bolje provesti 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...