Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

5 hours ago, f4ts0 said:

@Pesma-mrtve-dece najgore je sad sto realno ljude sve guraju u kovid lab, ambulantu. Imaš prehladu, tripujes da je kovid, odeš u ambulantu i pokupiš ga.

Како покупиш у ковид амбуланти и лабу, присуством?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2020 at 7:06 AM, Jose Jimenez said:

Pozitivna stvar u svemu ovome je što se neki novi klinci uče da protest ipak može da promeni nešto. 

a negativno što se neki novi klinci aktiviraju (kao i drugi uostalom) tek kad dođe do njihovih vrata.

5 hours ago, rbds said:

Od sl nedelje sam opet na Karaburmi. 😏

😞

 

13 hours ago, jasamnepismen said:

Zena isla u Klinicki u ponedeljak i prustvovala sceni gde je sestra izasla u hodnik i rekla da je doktor upravo dobio rezultat i da ima koronu i pitala pacijenta da li hoce da ga primi.

XEXE PRIMI

kolega hteo da ide da gleda neki prostor za rentu, kažu ovi "doći će i vlasnici naravno, samo da znate oni imaju koronu, ali neće vam prilaziti" :))

Quote

 

Министар здравља Златибор Лончар каже да ће од понедељка у спортској дворани у Арени бити отворена привремена ковид болница која ће имати 500 болничких кревета и све услове за пријем оболелих од коронавируса.

Од уторка ће Ортопедска клиника на Бањици бити враћена у ковид систем.

 

Izgleda da je areni ipak suđeno da primi neke covid pacijente, da ne bude prazna kao prošlog puta.

 

Link to comment
Share on other sites

lagano blejim kuci, imao sam sve simptome dva dana kao izuzetno tezak grip samo sa blago povisena temp i bez kasljanja, posle se oporavljao 2 dana samo spavao... par dana nemam ukus, od jutros nemam ni miris 

rekli mi ako mi nije problem da sacekam 2 neelje pa da radim test na antitela, i to je to

svi ukucani dobro, izolovani, nemam pojma gde sam pokupio s obzirom da sam solidno vodio racuna pre svega zbog matoraca

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ali kako to mislite izuzetni tezak grip, samo blaga temperatura dva dana. Grip kad te uvati 7 dana se lezi sa temperaturom 😄

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

lagano blejim kuci, imao sam sve simptome dva dana kao izuzetno tezak grip samo sa blago povisena temp i bez kasljanja, posle se oporavljao 2 dana samo spavao... par dana nemam ukus, od jutros nemam ni miris 

rekli mi ako mi nije problem da sacekam 2 neelje pa da radim test na antitela, i to je to

svi ukucani dobro, izolovani, nemam pojma gde sam pokupio s obzirom da sam solidno vodio racuna pre svega zbog matoraca

izgleda da je donekle slično za sve ovo sa mirisom i ukusom. znam par slučajeva, kolega jedan i žena njegova npr, dva dana nisu imali miris i ukus i ništa od drugih simptoNa.

a pokupio si ko zna gde, kod nekog ko isto nije imao pojma da ima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Loše vesti - znam da ima ljudi koji su ga i ovde poznavali - Srđan aka Mojsije, neko koga određeni znaju iz KGB, neki iz bord-kartičnih igara, neki iz games.con priče, neki iz galaktike, napustio nas je juče izgubivši borbu sa covid19 😞 poslednji pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, jasamnepismen said:

Da ne budem iznad situacije baš, jel" bilo ko očekivao nešto drugo?

naravno da ne, znali smo da će to biti razlog odmah kad je narod tražio ukidanje policijskog časa - "evo vam sad, pomresmo jer vi nećete policijski čas".

Link to comment
Share on other sites

pa cekaj jesmo svi glupi pa da mislimo da protesti nisu uticali

to isto ko sto su nam ovi kreteni garantovali da se ni jedan nije zrazio na izborima

 

nabijem nas ja sve na kurac. ne mozemo kuci da sedimo mesec dana al zato dogodine u prizrenu

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, prota_ said:

pa cekaj jesmo svi glupi pa da mislimo da protesti nisu uticali

to isto ko sto su nam ovi kreteni garantovali da se ni jedan nije zrazio na izborima

 

nabijem nas ja sve na kurac. ne mozemo kuci da sedimo mesec dana al zato dogodine u prizrenu

Да су протести утицали имао би свакодневно по хиљаду потврђених заражених, а не исти број као прошле недеље, док су се дешавали.

  • Upvote (+1) 2
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ребел said:

Да су протести утицали имао би свакодневно по хиљаду потврђених заражених, а не исти број као прошле недеље, док су се дешавали. 

netacno. skok zarazenih bi bio da imamo manje zarazenih,  bez protesta bi broj krenuo da opada u nekom momentu a ovako ce kasnije krenuti da opada. a ovi ce nas jebati sa ciframa i duze od toga i svu krivicu za sve svaliti na proteste

Link to comment
Share on other sites

На основу чега би кренуо да опада? И што су хтели да нас затварају, ако је опадање само недељу дана касније било извесно?

  • Like +1 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Protesti ce verovatno uticati, ali u manjoj meri neko utakmice i izbori. A u svakom slucaju rano je da se taj uticaj vec sad vidi, sto zbog vremena inkubacije, sto zbog cekanja na rezultate testova, znaci treba minimum neke 2 nedelje da prodje od pocetka protesta da bi se taj porast video u statistici sto se i vidi na ovom grafikonu.

812df4de9d695d2e736c190087a7738f.jpg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ребел said:

На основу чега би кренуо да опада? И што су хтели да нас затварају, ако је опадање само недељу дана касније било извесно?

jel ti znas brate kako se virus prenosi? ja razumem da si protiv vlasti ali nece virus sigurno da zaobidje sirenje u masi samo jer je masa pravedna i protiv vlasti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...