Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

Индекс је хрватски Курир, ал фазон на другосрбијанским позицијама.

Интерпретација догађаја у тексту су буквално левел Де1.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sting said:

Ljudi za mesec dana zaustavljanja svetske ekonomije izolacijom mnogo vise ljudi ce umreti od gladi, bolesti (drugih) i ratova koji ce biti izazvani. Kao da nije bio dosta rat proizvodnjom nafte izmedju Saudijske Arabije i Rusije nego josh i COVID. Mnoge naftne kompanije ce propasti, mnoge investicije ce se otpisati a to ce povuci josh vishe drugih firmi. Racun se povecava sve vreme (pre svega u SAD i na zapadu), a neko ce to morati da plati. A svi znamo kako se taj racun naplacuje. Cela situacija je logicki neobjashnjiva. Kolapsi sistema zdravstva zbog 100k pacijenata u zemljama razvijenog sveta? Pa shta bi bilo da se desi zemljotres ili neka druga prirodna katastrofa? Svi bi pomrli kao govna? Sve je laz, shminka? Da za mere opreza, izolacije i borbe protiv virusa koji je ocigledno opasan, ali ne za samoubistvo drustvenih i privrednih sistema.

sve je to tačno što pišeš.

nije nikakvo iznenađenje ovaj kolaps koji se dešava na Zapadu. negde u poslednjih 30 godina oni su pomislili da je dovoljan marketing, koji kreira realnost. kada takvu fantastičnu tezu izazove kriza onda imamo ovo.

zar nisu decenijama tvrdili da u državnim sistemima rade samo nesposobni za tržište, škart, lenjivci... na kraju je tako i postalo. i sad GDE SU NAM SISTEMI. pa uništili ste ih na oltaru neoliberalnog "napretka". sad ćutite i pušite.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nije ništa spec index tekst realno, izvire plex lomatić, al dobro... navikli smo na plex iz Mordora 🙂

 

4 hours ago, Sting said:

Ljudi za mesec dana zaustavljanja svetske ekonomije izolacijom mnogo vise ljudi ce umreti od gladi, bolesti (drugih) i ratova koji ce biti izazvani. Kao da nije bio dosta rat proizvodnjom nafte izmedju Saudijske Arabije i Rusije nego josh i COVID. Mnoge naftne kompanije ce propasti, mnoge investicije ce se otpisati a to ce povuci josh vishe drugih firmi. Racun se povecava sve vreme (pre svega u SAD i na zapadu), a neko ce to morati da plati. A svi znamo kako se taj racun naplacuje. Cela situacija je logicki neobjashnjiva. Kolapsi sistema zdravstva zbog 100k pacijenata u zemljama razvijenog sveta? Pa shta bi bilo da se desi zemljotres ili neka druga prirodna katastrofa? Svi bi pomrli kao govna? Sve je laz, shminka? Da za mere opreza, izolacije i borbe protiv virusa koji je ocigledno opasan, ali ne za samoubistvo drustvenih i privrednih sistema.


🔐

2 hours ago, Debeli said:

sve je to tačno što pišeš.

nije nikakvo iznenađenje ovaj kolaps koji se dešava na Zapadu. negde u poslednjih 30 godina oni su pomislili da je dovoljan marketing, koji kreira realnost. kada takvu fantastičnu tezu izazove kriza onda imamo ovo.

zar nisu decenijama tvrdili da u državnim sistemima rade samo nesposobni za tržište, škart, lenjivci... na kraju je tako i postalo. i sad GDE SU NAM SISTEMI. pa uništili ste ih na oltaru neoliberalnog "napretka". sad ćutite i pušite.

I ko je tu kriv? Ljudi koji govore na sagledanoj realnosti ili sistem koji podrzava takav nacin rada i kadra? 🙂

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Elem, Merkelova i Kurc izjavili nesto u fazonu da ne bi smela da se dozvole nesmetana putovanja dok se ne primi vakcina protiv Korone...da se razumemo, nikada nisam bio antivakser, sve redovne vakcine sam primio (osim sezonske vs gripa, koji nikad nisam ni imao uprkos radu sa milion pacijenata ovih 10 godina, bez maske)...ali ovo sto se radi je smejurija...da ti uvodis ovakve mere i zabranjujes ljudima osnovna prava te ih primoravas na vakcinu vs necega nesto jaceg od gripa da bi mogli slobodno da se krecu...pa Orvel i Haksli se samo smeskaju

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rbds said:

Nije život film.

treba vam još koja nedelja, onda...

:))))

10 minutes ago, Dule_smor said:

Elem, Merkelova i Kurc izjavili nesto u fazonu da ne bi smela da se dozvole nesmetana putovanja dok se ne primi vakcina protiv Korone...da se razumemo, nikada nisam bio antivakser, sve redovne vakcine sam primio (osim sezonske vs gripa, koji nikad nisam ni imao uprkos radu sa milion pacijenata ovih 10 godina, bez maske)...ali ovo sto se radi je smejurija...da ti uvodis ovakve mere i zabranjujes ljudima osnovna prava te ih primoravas na vakcinu vs necega nesto jaceg od gripa da bi mogli slobodno da se krecu...pa Orvel i Haksli se samo smeskaju

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

kakva bre Merkelova, ko nju za šta zarezuje više...

a Kurc talambasa. 

imaće oni i drugih problema, osim pitanja vakcine, ho ho hooo

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Fantazira covek vec deceniju. Kad se fantazija bude ostvarila 2069te ima da dobije srcku od srece 😄

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Погледао сам цео клип да бих могао да те напушим курцем, пошто сам у старту био у фазону - види дебил качи Малокурцког.

 

Али на 2:45 - "погледајте ове очи", буквално га треба изотварати куваном мотком.

Јеботе, зашто си окачио ово?!??!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Izjava debele Megi de Brok :

“We only test sick people in hospitals, it makes no sense to test people at the doctor’s cabinet nor for people to come to the hospital asking to be tested for Covid-19,” she said.

The ministers said that one of the main aims of boosting Belgium’s testing capacity was to monitor the outbreak after it peaked, in order to understand the ways it spreads and so as to avoid a new wave

Samo sa AV ne sazna za ovu izjavu, kad god mu neko prigovori ima puno pravo da kaze "ocete da bude kao u belgiji"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Погледао сам цео клип да бих могао да те напушим курцем, пошто сам у старту био у фазону - види дебил качи Малокурцког.
 
Али на 2:45 - "погледајте ове очи", буквално га треба изотварати куваном мотком.
Јеботе, зашто си окачио ово?!??!
Evo ja sam pogledao dotle da bih video sta je u pitanju...jeste debilno i mene inace nervira Malagurski, ali ne vidim razlog da ljude napusavas kurcem i nazivas debilima kao sto radis u poslednje vreme...nisam gledao ostatak klipa, ali to iz prva 3 minuta je prilicno tacno...mozda i ja mislim da je tvoje misljenje o Koroni pogresno pa ti necu reci e decko ti si debil...ne znam stvarno koji vam je kurac u poslednje vreme, iskulirajte malo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

  • Upvote (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...