Jump to content

Covid 19 - diskusija & offtopic


Recommended Posts

Добро Лижр паметнице, реци шта конкретно знаш о Јовани, осим што си читао у Бљуцу и Куриру?

Притом, она је само окачила линк

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne zelim da ulazim u debilne rasprave o nebitnoj Jovani Stojkovic. (ne citam Blic i Kurir lol)
Napisao je Viktor gore jedan razlog. Ta zena je gloirifikovana seoska vracara, obzirom da u Srbiji svaka budala ima sledbenike, eto, ne cudi me sto ih ima i ona.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

То је оно кад о некоме не знаш баш ништа, а дајеш себи за право да коментаришеш, још стављаш у исти кош са Мирољубом који је дворска луда.

Причу о 5Г је изнео човек из те струке, изнео је само чињенице, наћи ћу тај линк, па свако ко је отворен за било шта осим наметнутог мишљења, може да погледа

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

A sta je doticni po struci, videh i ja taj video pre neki dan. Zanimljiv jeste, ali mislim da nije tacan, posto rusi osnovni postulat o virusima uopste i namece neku teoriju da su oni delovi dnk celije koja ona sama odbacuje kad je pod dejstvom toksina. To nema bas mnogo logike, sto bi celija kao odgovor na stres pravila nesto kao virus sto moze da se dalje razmnozava i ostecuje druge celije. I drugo ono da ljudi nisu mogli da se inficiraju ubrizgavanjem izlucevina obolelih isto nije tacno, kad je tako siguran nek ubrizga sebi tecnost iz cira obolelog od variole vere 😄

A za 5G ne mogu nista da kazem, jer nemamo podatke, mozda i jeste stetan za zdravlje na neki drugi nacin, to bi trebalo svakako malo ozbiljnije ispitati, uticaj jakih EM polja na ziva bica.

  • Upvote (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni vec par dana drugovi iz osnovne srednje salju ovaj link.
Ja sam ih zamolio da to ne rade.
VIdi - zasto onda ima onoliko mrtvih u iranu? Zasto po belgiji oboljevaju? (ovde 5g verovatno nikad nece doci, vegani i vracare su prejaki)? Zasto francuska?
Mislim, reci "u bergamu se postavila 5g mreza" i onda izvoditi zakljucke uz puno pametnih reci kako smo elektricna bica i kako nas 5g kinji, prosto je u ovom momentu isuvise naporrno. 
 

@dule pa da li je stetan 5g? Da li je 4g stetan? da li je 3g stetan. Sve je stetno jebiga, ali odma ga vezati sa koronom i to ovakvim nastupom - nema nekog smisla.

Jel ima 5g u nemackoj?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zbog ovakvog naučnog proboja, Deija će da postave za komandanta odbrane Nemačke i Evrope i Šire od svih virusa i tako će da se završi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Elvis J. Kurtovic said:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=213659913070292&id=101461574625501

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1056668068051355&id=588311591553674

Мало трезвених размишљања, насупрот присутне панике и свеопште хистерије.


http://rs.n1info.com/Vesti/a555803/Antivakseri-ispred-Ministarstva-dr-Stojkovic-zalepila-na-vrata-svoju-licencu.html

 

Ja bih samo da osvrnem na ovo jos jednom. Jeste smesno to sto je Dei somina, ali ovo... ne znam da li mi je gori “trezveni” post ili vasi politicki korektni odgovori na isti.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...