Jump to content

Turnir


CrnCuga

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 2 years later...
10 hours ago, leisure said:

wtf jbt, nisam ni ulazio na forum

ne znam, vidim nisi jedini, ajde ovi neki sa po jednim postom to me ne čudi ali ti si ipak matoriji i iskusniji!

ne znam jel koristiš lastpass znam da su ih breachovali skoro možda su it odatle pokupili passworde?

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

ne znam, vidim nisi jedini, ajde ovi neki sa po jednim postom to me ne čudi ali ti si ipak matoriji i iskusniji!

ne znam jel koristiš lastpass znam da su ih breachovali skoro možda su it odatle pokupili passworde?

Da, breach je bio, nisam menjao pass vec neko duze vreme. Reseno je to sada. Sry bratac

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evgeniy said:

posto je provaljen, koji ti je bio master password? cisto da znamo da l' krkaju i ove komplikovane ili je bio neki "sisedupe1" 

a kako je to relevantno ako su im provalili sve passworde? isti je effort i za sisedupe i $1s3dooP3! ?

Link to comment
Share on other sites

prema LastPass damage control obavestenju zlobni hakeri nisu provalili pasvorde uopste, nego imaju bekap enkriptovanih podataka. jedino sto sad mogu na miru da brute forcuju pasvorde da bi otkljucali vault svakog korisnika, pa su zato i ljudi koji imaju slabije master pasvorde "laksa" meta jer ce brze uspeti da upadnu. zato i pitam da l' je imao nesto jednostavniji pasvord ili su poceli da provaljuju i u ove neke komplikovanije.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, evgeniy said:

prema LastPass damage control obavestenju zlobni hakeri nisu provalili pasvorde uopste, nego imaju bekap enkriptovanih podataka. jedino sto sad mogu na miru da brute forcuju pasvorde da bi otkljucali vault svakog korisnika, pa su zato i ljudi koji imaju slabije master pasvorde "laksa" meta jer ce brze uspeti da upadnu. zato i pitam da l' je imao nesto jednostavniji pasvord ili su poceli da provaljuju i u ove neke komplikovanije.

aha, kapiram, to onda ima smisla.

vidim da je dosta korisnika odavde u problemu tj. gomila ih je krenula u spam, obično su forumaški passwordi 12345 tako da bih pre gađao da je taj scenario nego osamdeset karaktera četiri specijalna pola veliko pola malo i brojke.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...