Jump to content

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 3/10/2023 at 2:06 PM, Dule_smor said:

Neku crkvu u Francuskoj koja nije u upotrebi su dekorisali D4 muralima sa Lilith i Tyraelom 😄

pa daj slike!

On 3/10/2023 at 2:01 PM, Zwerko said:

Dosta interesantan marketing

 

eh pa ovo je standard - pola proizvoda posebno po USA ima ovakve varijante da nešto dobiješ ili uradiš u nekoj igri ako kupiš proizvod 🙂

Link to comment
Share on other sites

Све ОК. Не требају им цркве. Сада имају џамије. Тих нема празних и напуштених 😊

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Pura said:

Pa pazi bato graficki deluje ok kako treba, a sto se tice bildova, skilova i mogucnosti nisam siguran

Ja instalirao betu, kliknuo da odigram, kaže potreban je Windows 10 tamonekaverzija, a ja očigledno imam Windows 10 nekudruguverziju

Batalio sam 😞

Mislim, sad moram da upgradeujem Windows da bih igrao igru :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

Pa daj onda drugaru sa foruma taj beta press key!

haha, pa ne mogu da ti dam ovo već redeemovano 🙂 ALI svakako ti šaljem PM! wink wink 

41 minutes ago, Pura said:

Ma to je nasminkana prica za ovu masu sto uzimaju svaku igru koja je na hajpu. Malo sminke malo hajpa brza lova i za 3 godine ista prica kad dodje diablo 5

kapitalizam. nažalost blizz više nije ono što je bio blizz onomad 😞

Link to comment
Share on other sites

Blizzard je otisao u persun davnih dana. Zanimljivo mi je ovo velicanje/sranje po D4 par dana nako bete. Jedni tvrde da je najbolja Blizz igra u poslendnjih 10ak godina(sto i nije neka stvar), drugi da je epsko govno. Imam betu, ali necu je instalirati. Cekam zvanicni launch, zapravo ne cekam ni to, ako cemo sudit po tradiciji, igra ce biti ispeglana posle minimum 6 meseci. Taman kad PoE2 ispuca svoje adute. Moje impresije nakon odgledanih par dana bete je da je D4 opustena arpg varijanta. Ono, causal varijanta 2 do 3 puta godisnje, vidis sta se desava u igri na 5-6 dana i to je to. 

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daniiL said:

Blizzard je otisao u persun davnih dana. Zanimljivo mi je ovo velicanje/sranje po D4 par dana nako bete. Jedni tvrde da je najbolja Blizz igra u poslendnjih 10ak godina(sto i nije neka stvar), drugi da je epsko govno. Imam betu, ali necu je instalirati. Cekam zvanicni launch, zapravo ne cekam ni to, ako cemo sudit po tradiciji, igra ce biti ispeglana posle minimum 6 meseci. Taman kad PoE2 ispuca svoje adute. Moje impresije nakon odgledanih par dana bete je da je D4 opustena arpg varijanta. Ono, causal varijanta 2 do 3 puta godisnje, vidis sta se desava u igri na 5-6 dana i to je to. 

haha, najbolja igra u proteklih 10 godina u kojoj su izdali još samo Overwatch :))

teška konkurencija! 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dule_smor said:

Hvala Laki jos jednom!

 

nema na čemu! da se igraš u sreći i veselju!

10 hours ago, daniiL said:

Nemoj sad, bio je tu i HotS, HS. Necu racunati gomilu ekspanzija za razlicite igre.

ekspanzije ne računam ni ja, kao i reworkove/rebootove/remastere.

ali u pravu si, promašio sam, doduše za malo, pošto se HS pojavio 2014 godine a HotS 2015 godine.

Ne mogu baš da govorim za HS jer ga nikada nisam aktivno igrao, šta je bio razlog što je izgubio taj momentum (sećam se naši turnira, uvek je bila gomila ljudi) ali HotS je prosto baš otišao u istoriju sa onim njihovim stalnim menjanjem koncepta igre, pa heroja, pa ubacuj nove, izbacuj stare, dodaj stalno nekog ... već onaj trenutak kad su dali opciju da biraš da ti se otključa ceo pool jedne grupe heroja (zaboravih sad tačnu mehaniku) je pokazao da imaju ozbiljan problem.

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam igrao HS. Bio je bas popularan na pocetku. Koliko se secam, ljudi su dosta kukali na RNG. HotS je imao za konkurenciju Dotu i LoL i to u njhovm zenitu. Pkusavali su na razne nacine da privuku nove igrace, na zalost, samo su rasterali i ono malo igraca sto su imali. Imao je HotS lep potencijal za neku casual varijantu, ali je BLizz brzo digao ruke od njega.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, daniiL said:

Ni ja nisam igrao HS. Bio je bas popularan na pocetku. Koliko se secam, ljudi su dosta kukali na RNG. HotS je imao za konkurenciju Dotu i LoL i to u njhovm zenitu. Pkusavali su na razne nacine da privuku nove igrace, na zalost, samo su rasterali i ono malo igraca sto su imali. Imao je HotS lep potencijal za neku casual varijantu, ali je BLizz brzo digao ruke od njega.

moguće da je baš i to - krenuli su sa casual što je bio dobar potecijal ali onda pokušali da skrenu u hardcore dota/lol. 

i partije su se produžile, hots se reklamirao kao "gotov si za 15 minuta" ali onda su i oni pošli putem DOTE od sat vremena itd.

ali ne mogu ni ja baš svega da se setim sad iskreno.

Link to comment
Share on other sites

Igrah do malopre dok me ne izbacise sa servera  Stigoh do 13 lvl za ovih par sati sa sorsom, taman sledeci vikend da doguram do 25og...sta znam, odlicno deluje grafika, dizajn, itemi itd...skill tree i nije tako los kao sto mi je u pocetku delovalo...atmosfera i dizajn jeste malo mracniji i vuce na dvojku, ali su borba i monsteri nekako previse sareni i takoreci isti kao u trojci...ok, kapiram da ne moze mnogo toga novog da se smisli i dizajnira...vidim da su ostavili i paragon levele iz trojke, to mi je isto bezveze...nadam se da nece biti sezona i tih sranja, mada koliko kapiram igra nece imali cist single player, uvek si online sa drugim ljudima? vidim ja da cu se vratiti na D2 ressurected i grindati do smrti

 

 

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zapravo glavni fokus ce biti na sezonama. Tu planiraju da uzmu glavne pare, na battle pass i kozmetiku. Kad GGG uzima lepu kintu za 3-4 sezone po godini, sta ce tek Blizz da radi. Naravno ako se igra odradi pristojno.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2023 at 9:52 PM, Lucky said:

haha, najbolja igra u proteklih 10 godina u kojoj su izdali još samo Overwatch :))

teška konkurencija! 🙂

Mislis Overwatch 2 reskin keca prodat kao nova igra?

Greska ipak je free2play nisam ispratio pricu do kraja

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, daniiL said:

Zapravo glavni fokus ce biti na sezonama. Tu planiraju da uzmu glavne pare, na battle pass i kozmetiku. Kad GGG uzima lepu kintu za 3-4 sezone po godini, sta ce tek Blizz da radi. Naravno ako se igra odradi pristojno.

Da ali tu treba svaka 3 meseca izbaciti novi kontent al ko ce se cimati...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Pura said:

Mislis Overwatch 2 reskin keca prodat kao nova igra?

Greska ipak je free2play nisam ispratio pricu do kraja

pa zapravo mudro nisam ni pomenuo overwatch 2 jer ga ne posmatram kao novu igru već upravo to - reskin keca. nisu ni smeli da traže pare za njega inače bi ih ljudi ubili :))

ali da, dvojka je sve samo ne nastavak, bukvalno nekakav set dodatnih misija uz određenu promenu grafike.

tako da sam mislio na keca koji se pojavio unutar tog prozora od 10 godina.

1 hour ago, Pura said:

Da ali tu treba svaka 3 meseca izbaciti novi kontent al ko ce se cimati...

cimaće se dokle god profit chart ide na gore 🙂

19 hours ago, Dule_smor said:

Igrah do malopre dok me ne izbacise sa servera emoji1.png Stigoh do 13 lvl za ovih par sati sa sorsom, taman sledeci vikend da doguram do 25og...sta znam, odlicno deluje grafika, dizajn, itemi itd...skill tree i nije tako los kao sto mi je u pocetku delovalo...atmosfera i dizajn jeste malo mracniji i vuce na dvojku, ali su borba i monsteri nekako previse sareni i takoreci isti kao u trojci...ok, kapiram da ne moze mnogo toga novog da se smisli i dizajnira...vidim da su ostavili i paragon levele iz trojke, to mi je isto bezveze...nadam se da nece biti sezona i tih sranja, mada koliko kapiram igra nece imali cist single player, uvek si online sa drugim ljudima? vidim ja da cu se vratiti na D2 ressurected i grindati do smrti emoji1.png

 

 

pa znaš šta, šareniš grafike možda i nije toliko upitan ako gameplay bude dobar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...