Jump to content

Recommended Posts

  • 2 months later...

Samo obavestavam, ako si tek nakom DI se razocarao u Blizz, onda si prilicno tolerantan. Cifre za igre idu po +$10, za svaku novu. Cak ni nemam nikakva ocekivanja za D4, vise cekam PoE2 nego ovo.

edit, ulete Dule.
 

Edited by daniiL

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

mjok, razocaran sam odavno, nego je konkretno vec vidjeno kako oni vide buducnost Diabla kao fransize, pa znam otprilike sta da ocekujem. necemo da pricamo o OW2, WC3 Reforged, WoW relaunch, itd itd, Blizzard cyka blyat klasican, odavno nije to to, al' jbg.

ako nista drugo, trejler je dobar!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/14/2022 at 2:02 PM, psy said:

igracu kad ga budu krekovali, kao sto igram i d2 resurrected

drzavi, telekomu i blizzardu ne dam ni dinara vise

 

tehnicki bi davao pare microsfotu

69 milijardi su platili activision blizzard, a bez njega su samo od pretplate na game pass mesecno dobijali 400 milki

kao sto vidimo pretplate su najnovije sranje koje ce nas snaci, kako u igrama tako i u automobilima lol

 

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, G!!! said:

kao sto vidimo pretplate su najnovije sranje koje ce nas snaci, kako u igrama tako i u automobilima lol

 

ovo je realan pakao, SaaS je u tom smislu uzeo maha i bukvalno se širi na sve, kao i što rentiranje ide na sve više stvari na koje je do sada bilo nezamislivo.

najgore od svega je što ostaješ u milosti tih koji ti rentiraju koji sutra mogu da odluče da eto taj Diablo IV ti sklone iz biblioteke jer im se može.

On 12/14/2022 at 2:02 PM, psy said:

igracu kad ga budu krekovali, kao sto igram i d2 resurrected

drzavi, telekomu i blizzardu ne dam ni dinara vise

 

znači izbegavaš plaćanje poreza? 🙂

Link to comment
Share on other sites

sustinski rekao bih da je sve  otislo dodjavola kada je digitalno izdanje igre dobilo istu cenu kao i fizicka kopija 🙂 zavrsili smo sa gomilom izmisljenog digitalnog kontenta koji je debelo preplacen, kao i pola sadrzaja na samom  internetu uostalom 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sad kad kupe netflix, pretpostavljam da je sledeca stvar neka farmaceutska kompanija lol

sa druge strane, narod placa ono sto im se nudi. To sto smo mi zalgavili u nekom periodu ne sprecava neke nove klince da to prihvataju zdravo za gotovo

Diablo 4, tek sad skontah da ima fiksni release date, 6. jun. Ako nije mracno i hororicno najverovatnije  necu ni probati. Meni ni d2 nije atmosferican bio dovoljno nakon d1, pri cemu nisam nikada bio nikakav hc diablo igrac ofc

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ako sam dobro razumeo iz opisa ispod klipa prikaže tvog lika, onakvog kakvog da napraviš u igri.

Quote

Check out the opening cinematic that you'll be experiencing when you get your hands on the Open Beta for Diablo 4. This cinematic is one of many you'll see throughout the beta, and final game, that'll dynamically feature your custom-designed character, no matter how tasteful or goofy you decide to dress.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...