Jump to content

Recommended Posts

Prvi put u zivotu sam uradio refund. Prva dva dana nisam ni ulazio u igru. Odigram lagano do nekog 40. levela i majstori su odradili maintenance sinoc periodu kad najvise ljudi je igralo. I to su odradili bez najave, u stvari nesto stino pre su to objavili na twitteru. Onda mi je nestao lik, pa se posle par sati vratio lik koji je bio 20 i neki level.

Iskreno ono ne vredi ni 20e. Lepo izgleda igra, optimizacija je mjeh, mada ce to ispeglati, nadam se. D2 mi je jedna od najomiljenijih igara ikada, Mali milion sati sam odigrao, dogurao do Ber i Jah runa, nasao Cranium Basher... i opet nostalgije nije bila dovoljna da se zadrzim na D2R. Za divno cudo Blizzard je odradio bez problema i u kratkom roku.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

e jebg, pa to je bas sranje, citam da svi kukaju 

ne znam sto su se uopste bavili ovim ako vec rade na d4

ili bolje d1 remaster ili rimejk  da su uradili, on je i onako daleko vise kezual

D4 ne dolazi pre 2023. ili 2024. Njime se bavi glavni Blizzard tim iz Kalifornije, ali par glavnih likova je napustilo projekat ove godine.

D2 je većinski ili potpuno outsourceovan timu iz Njujorka koji je u poslednjih 10 godina radio Skylanders igre, i remaster Tony Hawk 1&2.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Jose Jimenez said:

D4 ne dolazi pre 2023. ili 2024. Njime se bavi glavni Blizzard tim iz Kalifornije, ali par glavnih likova je napustilo projekat ove godine.

D2 je većinski ili potpuno outsourceovan timu iz Njujorka koji je u poslednjih 10 godina radio Skylanders igre, i remaster Tony Hawk 1&2.

brate, skylanders kidao, dok nije propao kao koncept! ne znam šta hoćeš da kažeš!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...