Jump to content

Recommended Posts

On 2/21/2021 at 9:34 PM, Lucky said:

1. neko još igra hots? kako je moguće da je ta igra živa 🙂

2. eh sad odbili - ko zna koje su se tu stvari motale zapravo iza kulisa 🙂

@2. previse su bili gramzivi i nisu hteli da uloze par miliona u IceFrog-a i da se pita oko daljeg razvoja igre. i sad su tu gde jesu, slicna prica kao intel nece da priznaju sebi da im suparnici duvaju za vratom

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2021 at 2:55 PM, G!!! said:

da li je neko možda probao ovaj diablo 2 ressurected alpha 🙂 ima da se skine ljudi igraju 

https://github.com/ferib/D2R-Offline

nisam ni znao za ovo, moraću da probam.

3 hours ago, zyllion said:

@2. previse su bili gramzivi i nisu hteli da uloze par miliona u IceFrog-a i da se pita oko daljeg razvoja igre. i sad su tu gde jesu, slicna prica kao intel nece da priznaju sebi da im suparnici duvaju za vratom

mislim da je blizzard ima trenutno znatno veće probleme od toga da nisu hteli nešto sebi da priznaju, tj. taj deo priče su odavno "prošli" pre jedno 3-4 godine, sad su u fazonu da krpe rupe na brodu. ok, zarađuju oni i dalje dovoljno para za sebe i dalje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U ostalim retro vestima,

https://github.com/bolrog/d2dx

Features

  •     Turns the game into a well behaved DirectX 11 title on Windows 10 (also 7, 8 and 8.1).
  •     High quality scaling to fit modern screen sizes, including widescreen aspect ratios.
  •     High FPS mod using motion prediction, bypassing the internal 25 fps limit. Play at 60 fps and higher! (video)
  •     Anti-aliasing of specific jagged edges in the game (sprites, walls, some floors).
  •     Seamless windowed/fullscreen switching with (ALT-Enter).
  •     Improved fullscreen: instant ALT-TAB and low latency.
  •     Improved windowed mode.
  •     Proper gamma/contrast.
  •     Fixes a few window-related glitches in Diablo II itself.

Demonstracija: https://imgur.com/a/J1F8Ctb

 

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

d2 resurrected izlazi 23. septembra, not too bad

izgleda sasvim pristojno, ja cu da ga kupim u svakom slucaju, iako nisam uopste zainteresovan da podrzim blizzard, ne ocekujem da ce biti krekovan u skorije vreme

mada su opet pokazali koliko su besmislena i bezlicna kompanija  sa novim class designom, koji je po meni, blago receno, los

https://i.redd.it/fsroum98hki61.png

cetvorku iskreno nisam pratio, ocekujem da ce biti govno kao i sve sto je blizzard izbacio poslednjih x godina

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2021 at 9:56 AM, psy said:

d2 resurrected izlazi 23. septembra, not too bad

izgleda sasvim pristojno, ja cu da ga kupim u svakom slucaju, iako nisam uopste zainteresovan da podrzim blizzard, ne ocekujem da ce biti krekovan u skorije vreme

mada su opet pokazali koliko su besmislena i bezlicna kompanija  sa novim class designom, koji je po meni, blago receno, los

https://i.redd.it/fsroum98hki61.png

cetvorku iskreno nisam pratio, ocekujem da ce biti govno kao i sve sto je blizzard izbacio poslednjih x godina

 

 

za 40 evra mogu samo da zaborave na moje pare bez obzira na nostalgiju.

40 evra, ej!

Link to comment
Share on other sites

On 9/10/2021 at 9:56 AM, psy said:

d2 resurrected izlazi 23. septembra, not too bad

izgleda sasvim pristojno, ja cu da ga kupim u svakom slucaju, iako nisam uopste zainteresovan da podrzim blizzard, ne ocekujem da ce biti krekovan u skorije vreme

mada su opet pokazali koliko su besmislena i bezlicna kompanija  sa novim class designom, koji je po meni, blago receno, los

https://i.redd.it/fsroum98hki61.png

cetvorku iskreno nisam pratio, ocekujem da ce biti govno kao i sve sto je blizzard izbacio poslednjih x godina

 

 

Sta je tacno sad lose s ovim klas dizajnom?

Mislim bukvalno su skinuli stari dizajn  i napravili remaster?
Emf345XXcAEjRRU?format=jpg&name=large

sa sve paladinom crncem koji je bio tema jos pre 20 god

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
22 hours ago, G!!! said:

klasicni problemi indie developera 😄

nesto bas ne planiram da bacam pare na apsolutno istu igru od pre 20 godina

da je nekim slucajem 15-20 dolara mozda bih i razmisljao u tom pravcu

ma to bukvalno niko ne treba da im da 40 evra za igru od pre 20 godina.

Link to comment
Share on other sites

Procitao topic D4 a prica se od D2. 😄
 

31 minutes ago, Lucky said:

kako su krenuli spustiće neko drugi kad otkupi Blizzard nakon svih afera :))

Ide samo tuzba za tuzbom, mada vidim da i dalje traze nove ljude za druge igre.

 

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, drndara said:

Procitao topic D4 a prica se od D2. 😄
 

Ide samo tuzba za tuzbom, mada vidim da i dalje traze nove ljude za druge igre.

 

pa moraju da traže kad ih je pola pobeglo i otišlo kad je krenuo brod da tone.

znam igrom slučaja iz ovih drugih biznis/marketing kanala, samo stižu "Goodbye is never easy" poruke od svih živih kontakata, neki samo prestaju da se javljaju, neki se samo jave iz neke nove firme kao "e ja preš'o" i to 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ta tuzba je dosla kao vrhunac sranja. Odavno je kod njih situacija napeta. Ljudi godinama kukaju da je Kalifornija skupa cak i za njih koji rade u Blizzzardu. Da su timovi koji rade sve manji i manji, a zahtevi sve veci i veci. Otpusteno je dosta ljudi. QA i razni supportovi gotovo da ne postoje. Daju ljudima sut kartu i kao pomoc im daju BNet gift card. I sve to dok ekipa sebi deli masne bonuse.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, G!!! said:

ja tek sad citam o kakvoj tuzbi se radi, da li je realno 🙂

jel zbog toga ta napustanja i davanja otkaza ili zbog neceg treceg ?

Ovo što kaže @daniiL U suštini nije samo problem Kalifornija koja je skupa, nego već godinama unazad, možda već i 2-3, idu te serije otpuštanja zbog nezadovoljstva, lošijih rezultata (ili "lošijih rezultata") i dosta njih je pobeglo još tada. I iz Francuske ispostave ali i US. Ovo sad sa tužbama oko "modernih stvari" je samo nastavak cele te priče. Pa sad opet idu nove runde otpuštanja i raspada sistema.

bukvalno je sada situacija da nema alternativnog kontakta - kad je krenulo pre tih god-dve-tri, bilo je kao "ok, odlazim, evo ovo je zamena za početak", sad samo nestaju ljudi niko ih ne menja, ostaju firme bez kontakta u blizu itd 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...