Jump to content

Recommended Posts

19 minutes ago, mohr said:

Prsli su oni onog momenta kad su odbili dotu 2,gledam kolegu na poslu,igra ono djubre hots,tragicno losa igra

1. neko još igra hots? kako je moguće da je ta igra živa 🙂

2. eh sad odbili - ko zna koje su se tu stvari motale zapravo iza kulisa 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mladenq said:

kakva potcenjivacka presimplifikacija!

danas si u doti, sa samo ispraksanom last hit mehanikom i znanjem item kombinacija, u rangu easy bota

razmišljao sam iskreno da probam neku partiju dve da odigram, međutim onda sam se setio da sad ima i onaj neki skill tree i samo sam batalio 🙂

Link to comment
Share on other sites

@Lucky ok je dota sad, relativno ispeglana, probaj, brzo ces te talente da skontas

ja sam bio poceo opet, igrao par mjeseci 'aktivno' pa batalio jer mi previse vremena oduzima :d

ali generalno bih rekao da su ljudi dosta napredovali, bar mehanicki i u tim nekim osnovnim konceptima, prije 5 god kad sam igrao dodje mi u party gejmu lik vs mene na lejnu sa 2k mmra manje, mogao sam ga bez ruke nadigrati neovisno od situacije, a sad su dovoljno mehanicki potkovani i dovoljno poznaju matchupe da ako ima tu default prednost zbog heroja, tesko da cu ista moci na lejnu

sad se penjes na mmru preko tih mid i late-game makro odluka, kad sta raditi, jer se cini da su mehaniku manje vise svi savladali

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mladenq said:

@Lucky ok je dota sad, relativno ispeglana, probaj, brzo ces te talente da skontas

ja sam bio poceo opet, igrao par mjeseci 'aktivno' pa batalio jer mi previse vremena oduzima :d

ali generalno bih rekao da su ljudi dosta napredovali, bar mehanicki i u tim nekim osnovnim konceptima, prije 5 god kad sam igrao dodje mi u party gejmu lik vs mene na lejnu sa 2k mmra manje, mogao sam ga bez ruke nadigrati neovisno od situacije, a sad su dovoljno mehanicki potkovani i dovoljno poznaju matchupe da ako ima tu default prednost zbog heroja, tesko da cu ista moci na lejnu

sad se penjes na mmru preko tih mid i late-game makro odluka, kad sta raditi, jer se cini da su mehaniku manje vise svi savladali

ma ne merem, prosto previše vremena odvlači partija.

ovako odigram partiju-dve overwatcha u 10-15min i to je kul.

Link to comment
Share on other sites

posto spamujete topik od d4 evo malo relevantnog sadrzaja!

 

a sto se tice D2 (koji bih rado odigrao jopet, a najvise bih zapravo platio za d1 remaster) eve ga intervju koji bi trebao da docara koja je fora 

https://www.eurogamer.net/articles/2021-02-19-the-big-diablo-2-resurrected-interview

Mobilni Diablo se nastavlja pricom na d2...

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, G!!! said:

a sto se tice D2 (koji bih rado odigrao jopet, a najvise bih zapravo platio za d1 remaster) eve ga intervju koji bi trebao da docara koja je fora 

https://www.eurogamer.net/articles/2021-02-19-the-big-diablo-2-resurrected-interview

Mobilni Diablo se nastavlja pricom na d2...

uopšte nisam siguran koliko će dobro proći uopšte ceo diablo koncept u današnje vreme. ne mogu naravno sve nade polagati u oldschool gamere a malo mi deluje da je sama želja ljudi da tako nešto igraju dosta splasla.

Link to comment
Share on other sites

Path of Exile
Month Avg. Players Peak Players
Last 30 Days           53,276.0                105,012

             

sta znam, mislim da ima tu prostora naravno ni blizu kao pre

- blizz vise nije isti

- diablo 3 fiasko

- diablo je okrenut mobilnom trzistu i konzolama

- zasicenje celom pricom i svetom

- promasaji sa wc3 reforge

- skupe igre, koje posle mogu postati f2p (sc2)

- konkurencija je tu, napredovala je, besplatna je,  i u ostalom pojavljivanjem miliona malih developera je dovelo da igraci manje vise probaju taj diablo fazon doduse u nekom manje uspesnom obimu

Stos mene tice ako ne naprave sadrzaj da je dovoljno gritty, sumoran i horor bice promasaj. Ove pastelne bojice sa hiljadu UI elemenata koji lete  zarad lakse vizuelne identifikacije meni otkriva sistem koji ponovo uzima u obzir samo strogi grind play koji mene ne interesuje. I ok je da to postoji, ali onda onaj prvi deo ce da bude smorina

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Lucky said:

pa jel ti ovo vidiš kao dobro ili loše? :))

za tu igru je dobro, ima interesovanje neverovatno godinama s obzirom da veoma skromna ulaganja u poredjenju sa blizzom

nadjoh negde da je peak d3 bio 600k na dnevnom nivou kada je bio najpopularniji valjda , ali to su procene bez zvanicnih brojki koje blizz ne daje- POE valjda 150k

s obzirom na obzir da se d3 prodao u fazon 7.5 miliona primeraka (pc+konzole), a da je peak 2018 bio 80k igraca dnevno kako pisu po netu

anyway moze tu da se pravi poredjenje sa twitchom (poe se vise gleda na twitchu jer manji broj igraca stigne do kraja za razliku od d3), aktivnim igracima na pocetku sezona, aktivnost na redditu i tako to, i onda shvatis koliko je zapravo ipak POE veliki, ili koliko je d3 slab (kako god)

- promasaj (ili propustena prilika)  blizza sa d3 se mozda moze meriti samo sa promasajem kojeg su nase vlasti imali posle 5. oktobra 😛

inace probao sam POE malo pre par meseci, i recicu samo wow koliko je igra daleko dogurala od kad sam je poslednji put probao - doduse prosle je godina (napomena - nisam hc grind igrac, daleko od toga)

 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

za tu igru je dobro, ima interesovanje neverovatno godinama s obzirom da veoma skromna ulaganja u poredjenju sa blizzom

nadjoh negde da je peak d3 bio 600k na dnevnom nivou kada je bio najpopularniji valjda , ali to su procene bez zvanicnih brojki koje blizz ne daje- POE valjda 150k

s obzirom na obzir da se d3 prodao u fazon 7.5 miliona primeraka (pc+konzole), a da je peak 2018 bio 80k igraca dnevno kako pisu po netu

anyway moze tu da se pravi poredjenje sa twitchom (poe se vise gleda na twitchu jer manji broj igraca stigne do kraja za razliku od d3), aktivnim igracima na pocetku sezona, aktivnost na redditu i tako to, i onda shvatis koliko je zapravo ipak POE veliki, ili koliko je d3 slab (kako god)

- promasaj (ili propustena prilika)  blizza sa d3 se mozda moze meriti samo sa promasajem kojeg su nase vlasti imali posle 5. oktobra 😛

inace probao sam POE malo pre par meseci, i recicu samo wow koliko je igra daleko dogurala od kad sam je poslednji put probao - doduse prosle je godina (napomena - nisam hc grind igrac, daleko od toga)

 

za nišnu igru je to ok, ali nisu bog zna kakve cifre, posebno imajući u vidu da je free 2 play. tu onda pričamo o tome da se finansiraju od 1% tih što igraju na dnevnom nivou.

blizz sigurno neće d4 baciti da bude f2p a daleko su oni od toga da mogu da izgenerišu hajp kakav su mogli pa čak i za d3 kada su ga najavili.

naravno ne kažem da će biti mega fejl, pa evo drže i dalje hots 😛  🙂 ali ne očekujem ludilo.

mislim da su i oni toga svesni pa imaju i diablo mobile.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, daniiL said:

Drzi se GGG vise nego dobro, naravno daleko je to od Blizzard zarade. Dosta ljudi igra ne koristeci steam. Plus u Kini je solidno popularan PoE. Ne bi dzabe Tencent kupio GGG.

kina je drugo 🙂 verujem da i blizz tu polaže najveće nade da će da se proda.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...