Jump to content

Homeworld 3


Dule_smor

Recommended Posts

ako pogledas malo bolje igra je vec izfinansirana, funding goal je 1$  :)

mislim da im je cilj da sto bolje usaglase zelje i ideje fanova koji su odrzali Homeworld zivim, sa mogucnoscu i svojim idejama, i fig ce im sluziti kao neki hub za to (i pored toga da u prvih 48h  uzmu 500k avansa sto da ne), u tu neku pricu se i uklapa ovako rana najava same igre (mada je to meni sve malo sranje, uzmes h1 napravis trojku kao prvi deo i to je to)

Black Bird ima solidnu ekipu iz bivseg Relica koji je radio na prve dve igre (i coh1 zapravo), pa eto videcemo kako ce se sve ovo razvijati

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, G!!! said:

ako pogledas malo bolje igra je vec izfinansirana, funding goal je 1$  :)

mislim da im je cilj da sto bolje usaglase zelje i ideje fanova koji su odrzali Homeworld zivim, sa mogucnoscu i svojim idejama, i fig ce im sluziti kao neki hub za to (i pored toga da u prvih 48h  uzmu 500k avansa sto da ne), u tu neku pricu se i uklapa ovako rana najava same igre (mada je to meni sve malo sranje, uzmes h1 napravis trojku kao prvi deo i to je to)

Black Bird ima solidnu ekipu iz bivseg Relica koji je radio na prve dve igre (i coh1 zapravo), pa eto videcemo kako ce se sve ovo razvijati

da, skapirao sam da vec imaju kesa, sad samo oce da se nafatiraju jos pod izgovorom da zele da cuju misljenje fanova 😄

a ovo te nisam skapirao na sta tacno mislis...sad se nastvalja prica sa onim hyperspace kapijama, morace da smisle jos lore-a da bi pilo vodu i bilo do jaja kao kec i dvojka...mada je meni sto se price i atmosfere tice mozda cak najbolji cataclysm, pa kec pa dvojka:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa ono iz trejlera se jasno vidi da su aktivirali Eye of Aarran, i da salju skaute :)  https://homeworld.fandom.com/wiki/Eye_of_Aarran

ima lore-a lepo i solidno, moze i jos a i ne mora

ne mora sve da se pojasnjava i objasnjava, jer onda suze priliku da razvijaju pricu vec se dobrim delom  svodi na tvoje nagadjanje i pogadjanje sta bi moglo da bude i tu ti vec prica vise ne pije toliko vodu jer u glavnom lako pretpostavis sta ce se desiti

 

mislio sam da je gameplay bolji u kecu nego u dvojci, a pricu u dvojci su morali da seku jer je tadasnja sierra bila u govnima i morali su da izbacuju sto pre

 

jesi li igrao desert of kharak ?

e da kata je ultimativni HW, mada mi je kec drazi jer je prvi :P

 

jedna od mapa od ranije cini mi se

69749293_10157230174335772_4776995598798

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobar je, dobra pricica, gameplay nije kao u originalima ali ima te homeworld-olike momente, povezuje malo pricu siri lore i sta znam meni je bio bas bas  zanimljiv

secam se da sam picio njega pa posle toga remastar keca i dvojke koje su pojednostavli u nekim delovima da bi izbalanirali multiplejer (ko je zaboga uopste igrao homeworld zbog multiplejera ?)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
19 hours ago, Dule_smor said:

ali izgubljen source kod, lol...aham, uzecu da prekratim vreme dok cekamo trojku:)

 

a ovo za blizzardov trademark cataclysma je tek rofl...pa kako oni mogu da trejdmarkuju taj naziv kad je HW Cataclysm izasao godinama pre glupog WoW expa istog imena

da, izgubljen je ako se dobro secam sierra se raspadala kada ju je preuzeo vivendi a ona je drzala pravo na franshizu, barking dog studios (kasnije postao Rockstar Vancouver koji je posle prebacen u rokstar toronto) je isto bio poluroganizovan hardver sa bekapom se smatra izgubljenim ili unistenim, mada nije bilo do njega ni da ga cuva posto nije bio u njihovom vlasnistvu i tako neka pricica, istrazivali ljudi jer su hteli da moduju, cak su probali i sami da ga izmame na videlo pre nego sto je gearbox kupio licencu, u to vreme sam bedno pratio sta se desava sa igrom i ima li ikakve nade da se nesto novo desi

u svakom slucaju HW remaster je uradjen u homeworld 2 endzinu, original cata u hw1 koji je barking dogs tvikovao za potrebe igre,  mogli su mozda da rade Cata remaster na isti nacin ali bi kosta vise verovatno, zapravo bi to taman dobro doslo dok se HW3  ne pojavi

 

inace hw3 na fig-u skupio vise od milion

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...