Jump to content

Mesara/ribarnica


Recommended Posts

Da li imate neku proverenu mesaru/ribarnicu u Beogradu gde znate da je meso/riba dobrog kvaliteta i da se ne tretira hemijom? Mesara u kojoj kupujem skoro mi deluje da postaje gora svakim danom i rado bih je promenio. Juneci/teleci biftek, piletina, tuna/losos/dimljena pastrmka zanimaju? 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Keva mi radi u juhoru i uvek me iscima kad im stize sveze ako mi treba nesto, ali sam skroz skeptican kakvog je kvaliteta to meso kod svih vecih proizvodjaca jer kad pogledas deklaracije uvek ih prskaju nekim sranjima, pa rekoh ako neko zna neku proverenu mesaru gde nisu skloni tome i slicnim sranjima. 

Isto tako jurim neki domaci paradajz, ali kao u slucaju mesara tako i i u ovom, non stop su tretirani nekom hemijom cak i kod neke dalje familije.. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ženina baba nam je poslala paradajz iz svoje bašte. kad se seče, miriše cela kuća. ono što se nalazi po pijacama i prodavnicama je uglavnom karton paradajz.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ima i moj prijatelj bašticu i pravi svoj paradajz. ali ne prodaje, hobija radi sadi bašticu na pola ara i sve to utrpaju u zimnicu i pojedu. nisam verovao koliko svega za sezonu napravi samo pola ara.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...